Predicții tenis - Sfaturi de pariere și ponturi la tenis, pentru astăzi

Pre-Match Predictii Tenis

2024-04-19 11:30 GMT Cameron Norrie - Tomas Martin Etcheverry Total games !selection! 17.5 01h45m Barcelona Open Banc Sabadell - Barcelona ATP
2024-04-19 10:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Draper Total games !selection! 17.5 01h45m BMW Open - Munich ATP
2024-04-19 09:30 GMT Francisco Cerundolo - Federico Coria Total games !selection! 17.5 62h45m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Thiago Seyboth Wild - Mariano Navone Total games !selection! 17.5 72h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Sebastian Korda - Gregoire Barrere Total games !selection! 17.5 24h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 10:00 GMT Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez Portero Total games !selection! 17.5 38h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 12:30 GMT Daniil Romanov - Michal Krajci Total games !selection! 17.5 37h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 11:30 GMT Cameron Norrie - Tomas Martin Etcheverry Total games !selection! 20.5 01h45m Barcelona Open Banc Sabadell - Barcelona ATP
2024-04-19 10:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Draper Total games !selection! 20.5 01h45m BMW Open - Munich ATP
2024-04-19 09:30 GMT Francisco Cerundolo - Federico Coria Total games !selection! 20.5 67h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Thiago Seyboth Wild - Mariano Navone Total games !selection! 20.5 72h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Sebastian Korda - Gregoire Barrere Total games !selection! 20.5 24h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 10:00 GMT Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez Portero Total games !selection! 20.5 45h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 00:30 GMT Rinky Hijikata - Alexis Galarneau Total games !selection! 20.5 07h15m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-18 23:00 GMT,In Progress Adam Walton - Tristan Schoolkate Total games !selection! 20.5 13h00m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 04:30 GMT Yu Hsiou Hsu - Bu Yunchaokete Total games !selection! 20.5 28h45m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 04:30 GMT Mark Lajal - Ricardas Berankis Total games !selection! 20.5 07h15m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Lloyd Harris - Sho Shimabukuro Total games !selection! 20.5 07h15m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Tung-Lin Wu - Alibek Kachmazov Total games !selection! 20.5 16h30m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 15:00 GMT Oliver Crawford - Stefan Kozlov Total games !selection! 20.5 07h15m Tallahassee Challenger ATP Challenger
2024-04-19 16:20 GMT Franco Roncadelli - Lautaro Midon Total games !selection! 20.5 18h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 15:00 GMT Hernan Casanova - Ergi Kirkin Total games !selection! 20.5 16h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 10:30 GMT Clement Chidekh - Gabriele Piraino Total games !selection! 20.5 01h45m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 09:00 GMT Kirill Kivattsev - Omni Kumar Total games !selection! 20.5 01h45m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Aziz Dougaz - Pawel Juszczak Total games !selection! 20.5 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Nicola Kuhn - Ryan Nijboer Total games !selection! 20.5 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Eliakim Coulibaly - Alex Knaff Total games !selection! 20.5 01h45m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 11:05 GMT Max Wiskandt - Stuart Parker Total games !selection! 20.5 156h16m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Moerani Bouzige - Robin Bertrand Total games !selection! 20.5 01h45m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 09:00 GMT Valerio Perruzza - Neil Oberleitner Total games !selection! 20.5 01h45m M15 Dubrovnik ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Pietro Marino - Maxime Chazal Total games !selection! 20.5 01h45m M15 Dubrovnik ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Stefan Popovic - Kristijan Juhas Total games !selection! 20.5 45h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Stefan Vujic - Paul Barbier Gazeu Total games !selection! 20.5 39h45m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Mariano Tammaro - Branko Djuric Total games !selection! 20.5 61h45m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 12:30 GMT Jack Loge - Zoran Ludoski Total games !selection! 20.5 34h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Stefan Adrian Andreescu - Noah Lopez Total games !selection! 20.5 29h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Leonardo Rossi - Luka Pavlovic Total games !selection! 20.5 62h45m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Denys Klok - Bekkhan Atlangeriev Total games !selection! 20.5 01h45m M15 Shymkent ITF Men
2024-04-19 07:00 GMT Sergey Fomin - Savva Polukhin Total games !selection! 20.5 01h45m M15 Shymkent ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Louis Dussin - Alexandre Reco Total games !selection! 20.5 01h45m M15 Azay-le-Rideau ITF Men
2024-04-19 10:30 GMT Albert Pedrico Kravtsov - Darwin Blanch Total games !selection! 20.5 01h45m M15 Telde ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Andrea Picchione - Giuseppe La Vela Total games !selection! 20.5 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Juan Pablo Paz - Facundo Juarez Total games !selection! 20.5 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Philip Henning - Kokoro Isomura Total games !selection! 20.5 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Francisco Cerundolo - Federico Coria Total games !selection! 15.5 62h45m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Thiago Seyboth Wild - Mariano Navone Total games !selection! 15.5 72h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Sebastian Korda - Gregoire Barrere Total games !selection! 15.5 24h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 10:00 GMT Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez Portero Total games !selection! 15.5 38h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 12:30 GMT Sloane Stephens - Yue Yuan !selection! to win match 01h45m Open Capfinances Rouen Metropole - Rouen WTA
2024-04-19 13:00 GMT Clara Tauson - Matilde Jorge !selection! to win match 24h00m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 10:00 GMT Aliona Falei - Suzan Lamens !selection! to win match 01h45m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:30 GMT Jaimee Fourlis - Deborah Chiesa !selection! to win match 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 10:00 GMT Antonia Ruzic - Veronika Erjavec !selection! to win match 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 11:30 GMT Justina Mikulskyte - Chloe Paquet !selection! to win match 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Francesca Curmi - Anna Bondar !selection! to win match 01h45m W75 Chiasso ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Daria Snigur - Victoria Kan !selection! to win match 01h45m W50+H Calvi ITF Women 25k+
2024-04-19 05:30 GMT Hong Yi Cody Wong - Lanlana Tararudee !selection! to win match 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Jia-Jing Lu - Qiang Wang !selection! to win match 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 05:30 GMT Fangzhou Liu - Yufei Ren !selection! to win match 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Zongyu Li - Xinxin Yao !selection! to win match 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Malene Helgo - Antonia Schmidt !selection! to win match 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Gloria Ceschi - Alison Van Uytvanck !selection! to win match 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 09:30 GMT Sada Nahimana - Emma Lene !selection! to win match 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Beatrice Ricci - Sofia Shapatava !selection! to win match 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Ayla Aksu - Nahia Berecoechea !selection! to win match 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Lucie Havlickova - Laura Hietaranta !selection! to win match 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Stephanie Wagner - Jennifer Ruggeri !selection! to win match 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:30 GMT Jana Stojanova - Aneta Laboutkova !selection! to win match 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:00 GMT Anja Stankovic - Anastasiya Zaparyniuk !selection! to win match 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:05 GMT Daria Yesypchuk - Judith Hernandez Miranda !selection! to win match 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:05 GMT Ana Giraldi Requena - Madelief Hageman !selection! to win match 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:00 GMT Alisa Vasileva - Stefania Bojica !selection! to win match 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:00 GMT Luisa Meyer Auf Der Heide - Laura Cilekova !selection! to win match 72h30m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 12:30 GMT Laura Svatikova - Natalija Senic !selection! to win match 72h30m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:00 GMT Ana Grubor - Doroteja Petrovic !selection! to win match 72h30m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 09:30 GMT Emma Slavikova - Nikol Palecek !selection! to win match 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-20 09:05 GMT Eva Maria Ionescu - Dimitra Pavlou !selection! to win match 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Ilay Yoruk - Basak Eraydin !selection! to win match 8310h24m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 10:00 GMT Denisa Hindova - Defne Cirpanli !selection! to win match 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Sonja Zhiyenbayeva - Chantal Sauvant !selection! to win match 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Linda Sevcikova - Radka Zelnickova !selection! to win match 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 09:00 GMT Emily Seibold - Isabelle Cherny !selection! to win match 01h45m W15 Telde ITF Women 15k
2024-04-19 09:00 GMT Adrienn Nagy - Joelle Steur !selection! to win match 01h45m W15 Telde ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Ksenia Laskutova - Irene Lavino !selection! to win match 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Anna Ureke - Irina Balus !selection! to win match 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Alisa Kummel - Valeriya Yushchenko !selection! to win match 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 11:00 GMT Sara Daavettila - Marie Villet !selection! to win match 01h45m W15 Monastir ITF Women 15k
2024-04-19 11:00 GMT Nina Radovanovic - Shiho Akita !selection! to win match 01h45m W15 Monastir ITF Women 15k
2024-04-19 16:20 GMT Franco Roncadelli - Lautaro Midon !selection! (-4.5 games) 16h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 10:30 GMT Clement Chidekh - Gabriele Piraino !selection! (-4.5 games) 01h45m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Aziz Dougaz - Pawel Juszczak !selection! (-4.5 games) 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Nicola Kuhn - Ryan Nijboer !selection! (-4.5 games) 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 11:05 GMT Max Wiskandt - Stuart Parker !selection! (-4.5 games) 156h16m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Pietro Marino - Maxime Chazal !selection! (-4.5 games) 01h45m M15 Dubrovnik ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Denys Klok - Bekkhan Atlangeriev !selection! (-4.5 games) 01h45m M15 Shymkent ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Aziz Dougaz - Pawel Juszczak !selection! (-5.5 games) 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 13:00 GMT Clara Tauson - Matilde Jorge !selection! (-1.5 sets) 24h00m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Francesca Curmi - Anna Bondar !selection! (-1.5 sets) 01h45m W75 Chiasso ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Daria Snigur - Victoria Kan !selection! (-1.5 sets) 01h45m W50+H Calvi ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Jia-Jing Lu - Qiang Wang !selection! (-1.5 sets) 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Malene Helgo - Antonia Schmidt !selection! (-1.5 sets) 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Gloria Ceschi - Alison Van Uytvanck !selection! (-1.5 sets) 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 08:00 GMT Anja Stankovic - Anastasiya Zaparyniuk !selection! (-1.5 sets) 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:05 GMT Daria Yesypchuk - Judith Hernandez Miranda !selection! (-1.5 sets) 39h45m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:00 GMT Luisa Meyer Auf Der Heide - Laura Cilekova !selection! (-1.5 sets) 49h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 12:30 GMT Laura Svatikova - Natalija Senic !selection! (-1.5 sets) 46h45m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:00 GMT Ana Grubor - Doroteja Petrovic !selection! (-1.5 sets) 49h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-20 09:05 GMT Eva Maria Ionescu - Dimitra Pavlou !selection! (-1.5 sets) 13h15m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 10:00 GMT Denisa Hindova - Defne Cirpanli !selection! (-1.5 sets) 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Sonja Zhiyenbayeva - Chantal Sauvant !selection! (-1.5 sets) 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 09:00 GMT Emily Seibold - Isabelle Cherny !selection! (-1.5 sets) 01h45m W15 Telde ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Ksenia Laskutova - Irene Lavino !selection! (-1.5 sets) 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Alisa Kummel - Valeriya Yushchenko !selection! (-1.5 sets) 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 11:00 GMT Sara Daavettila - Marie Villet !selection! (-1.5 sets) 01h45m W15 Monastir ITF Women 15k
2024-04-19 13:00 GMT Clara Tauson - Matilde Jorge !selection! (-4.5 games) 24h00m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Francesca Curmi - Anna Bondar !selection! (-4.5 games) 01h45m W75 Chiasso ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Daria Snigur - Victoria Kan !selection! (-4.5 games) 01h45m W50+H Calvi ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Jia-Jing Lu - Qiang Wang !selection! (-4.5 games) 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Malene Helgo - Antonia Schmidt !selection! (-4.5 games) 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Gloria Ceschi - Alison Van Uytvanck !selection! (-4.5 games) 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 08:05 GMT Daria Yesypchuk - Judith Hernandez Miranda !selection! (-4.5 games) 39h45m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:00 GMT Luisa Meyer Auf Der Heide - Laura Cilekova !selection! (-4.5 games) 49h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 10:00 GMT Denisa Hindova - Defne Cirpanli !selection! (-4.5 games) 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Sonja Zhiyenbayeva - Chantal Sauvant !selection! (-4.5 games) 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Ksenia Laskutova - Irene Lavino !selection! (-4.5 games) 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Alisa Kummel - Valeriya Yushchenko !selection! (-4.5 games) 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 11:00 GMT Sara Daavettila - Marie Villet !selection! (-4.5 games) 01h45m W15 Monastir ITF Women 15k
2024-04-19 12:30 GMT Sloane Stephens - Yue Yuan Total games !selection! 18.5 01h45m Open Capfinances Rouen Metropole - Rouen WTA
2024-04-19 13:00 GMT Clara Tauson - Matilde Jorge Total games !selection! 18.5 24h00m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Francesca Curmi - Anna Bondar Total games !selection! 18.5 01h45m W75 Chiasso ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Daria Snigur - Victoria Kan Total games !selection! 18.5 01h45m W50+H Calvi ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Jia-Jing Lu - Qiang Wang Total games !selection! 18.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Malene Helgo - Antonia Schmidt Total games !selection! 18.5 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Gloria Ceschi - Alison Van Uytvanck Total games !selection! 18.5 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 08:00 GMT Alisa Vasileva - Stefania Bojica Total games !selection! 18.5 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 10:00 GMT Denisa Hindova - Defne Cirpanli Total games !selection! 18.5 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Ksenia Laskutova - Irene Lavino Total games !selection! 18.5 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Alisa Kummel - Valeriya Yushchenko Total games !selection! 18.5 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 11:00 GMT Sara Daavettila - Marie Villet Total games !selection! 18.5 01h45m W15 Monastir ITF Women 15k
2024-04-19 12:30 GMT Sloane Stephens - Yue Yuan Total games !selection! 20.5 01h45m Open Capfinances Rouen Metropole - Rouen WTA
2024-04-19 13:00 GMT Clara Tauson - Matilde Jorge Total games !selection! 20.5 22h46m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 10:00 GMT Aliona Falei - Suzan Lamens Total games !selection! 20.5 01h45m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:30 GMT Jaimee Fourlis - Deborah Chiesa Total games !selection! 20.5 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 10:00 GMT Antonia Ruzic - Veronika Erjavec Total games !selection! 20.5 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 11:30 GMT Justina Mikulskyte - Chloe Paquet Total games !selection! 20.5 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Francesca Curmi - Anna Bondar Total games !selection! 20.5 01h45m W75 Chiasso ITF Women 25k+
2024-04-19 05:30 GMT Hong Yi Cody Wong - Lanlana Tararudee Total games !selection! 20.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Jia-Jing Lu - Qiang Wang Total games !selection! 20.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 05:30 GMT Fangzhou Liu - Yufei Ren Total games !selection! 20.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Zongyu Li - Xinxin Yao Total games !selection! 20.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Malene Helgo - Antonia Schmidt Total games !selection! 20.5 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 09:30 GMT Sada Nahimana - Emma Lene Total games !selection! 20.5 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Beatrice Ricci - Sofia Shapatava Total games !selection! 20.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Ayla Aksu - Nahia Berecoechea Total games !selection! 20.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Lucie Havlickova - Laura Hietaranta Total games !selection! 20.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Stephanie Wagner - Jennifer Ruggeri Total games !selection! 20.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 08:05 GMT Daria Yesypchuk - Judith Hernandez Miranda Total games !selection! 20.5 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:05 GMT Ana Giraldi Requena - Madelief Hageman Total games !selection! 20.5 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Ilay Yoruk - Basak Eraydin Total games !selection! 20.5 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Sonja Zhiyenbayeva - Chantal Sauvant Total games !selection! 20.5 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Linda Sevcikova - Radka Zelnickova Total games !selection! 20.5 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 09:00 GMT Adrienn Nagy - Joelle Steur Total games !selection! 20.5 01h45m W15 Telde ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Ksenia Laskutova - Irene Lavino Total games !selection! 20.5 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Anna Ureke - Irina Balus Total games !selection! 20.5 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 11:00 GMT Sara Daavettila - Marie Villet Total games !selection! 20.5 01h45m W15 Monastir ITF Women 15k
2024-04-19 11:00 GMT Nina Radovanovic - Shiho Akita Total games !selection! 20.5 01h45m W15 Monastir ITF Women 15k
2024-04-19 12:30 GMT Sloane Stephens - Yue Yuan Total games !selection! 19.5 01h45m Open Capfinances Rouen Metropole - Rouen WTA
2024-04-19 13:00 GMT Clara Tauson - Matilde Jorge Total games !selection! 19.5 24h00m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 10:00 GMT Aliona Falei - Suzan Lamens Total games !selection! 19.5 01h45m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:30 GMT Jaimee Fourlis - Deborah Chiesa Total games !selection! 19.5 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 10:00 GMT Antonia Ruzic - Veronika Erjavec Total games !selection! 19.5 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 11:30 GMT Justina Mikulskyte - Chloe Paquet Total games !selection! 19.5 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Francesca Curmi - Anna Bondar Total games !selection! 19.5 01h45m W75 Chiasso ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Daria Snigur - Victoria Kan Total games !selection! 19.5 01h45m W50+H Calvi ITF Women 25k+
2024-04-19 05:30 GMT Hong Yi Cody Wong - Lanlana Tararudee Total games !selection! 19.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Jia-Jing Lu - Qiang Wang Total games !selection! 19.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 05:30 GMT Fangzhou Liu - Yufei Ren Total games !selection! 19.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Zongyu Li - Xinxin Yao Total games !selection! 19.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Malene Helgo - Antonia Schmidt Total games !selection! 19.5 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 09:30 GMT Sada Nahimana - Emma Lene Total games !selection! 19.5 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Beatrice Ricci - Sofia Shapatava Total games !selection! 19.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Ayla Aksu - Nahia Berecoechea Total games !selection! 19.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Lucie Havlickova - Laura Hietaranta Total games !selection! 19.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Stephanie Wagner - Jennifer Ruggeri Total games !selection! 19.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:30 GMT Jana Stojanova - Aneta Laboutkova Total games !selection! 19.5 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:00 GMT Anja Stankovic - Anastasiya Zaparyniuk Total games !selection! 19.5 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:00 GMT Luisa Meyer Auf Der Heide - Laura Cilekova Total games !selection! 19.5 49h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 12:30 GMT Laura Svatikova - Natalija Senic Total games !selection! 19.5 46h45m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:00 GMT Ana Grubor - Doroteja Petrovic Total games !selection! 19.5 49h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-20 09:05 GMT Eva Maria Ionescu - Dimitra Pavlou Total games !selection! 19.5 13h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Ilay Yoruk - Basak Eraydin Total games !selection! 19.5 898h31m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 10:00 GMT Denisa Hindova - Defne Cirpanli Total games !selection! 19.5 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Sonja Zhiyenbayeva - Chantal Sauvant Total games !selection! 19.5 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Linda Sevcikova - Radka Zelnickova Total games !selection! 19.5 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 09:00 GMT Adrienn Nagy - Joelle Steur Total games !selection! 19.5 01h45m W15 Telde ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Ksenia Laskutova - Irene Lavino Total games !selection! 19.5 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Anna Ureke - Irina Balus Total games !selection! 19.5 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Alisa Kummel - Valeriya Yushchenko Total games !selection! 19.5 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 11:00 GMT Sara Daavettila - Marie Villet Total games !selection! 19.5 01h45m W15 Monastir ITF Women 15k
2024-04-19 11:00 GMT Nina Radovanovic - Shiho Akita Total games !selection! 19.5 01h45m W15 Monastir ITF Women 15k
2024-04-19 12:30 GMT Sloane Stephens - Yue Yuan Total games !selection! 22.5 01h45m Open Capfinances Rouen Metropole - Rouen WTA
2024-04-19 10:00 GMT Aliona Falei - Suzan Lamens Total games !selection! 22.5 01h45m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:30 GMT Cameron Norrie - Tomas Martin Etcheverry Total games !selection! 21.5 01h45m Barcelona Open Banc Sabadell - Barcelona ATP
2024-04-19 10:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Draper Total games !selection! 21.5 01h45m BMW Open - Munich ATP
2024-04-19 09:30 GMT Francisco Cerundolo - Federico Coria Total games !selection! 21.5 67h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Thiago Seyboth Wild - Mariano Navone Total games !selection! 21.5 72h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Sebastian Korda - Gregoire Barrere Total games !selection! 21.5 24h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 10:00 GMT Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez Portero Total games !selection! 21.5 45h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 00:30 GMT Rinky Hijikata - Alexis Galarneau Total games !selection! 21.5 07h15m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-18 23:00 GMT,In Progress Adam Walton - Tristan Schoolkate Total games !selection! 21.5 13h00m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 00:30 GMT Maxime Cressy - Zachary Svajda Total games !selection! 21.5 07h15m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Giovanni Mpetshi Perricard - Rodrigo Pacheco Mendez Total games !selection! 21.5 07h15m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 11:30 GMT Valentin Royer - Dennis Novak Total games !selection! 21.5 13h00m Oeiras 3 Challenger ATP Challenger
2024-04-19 14:30 GMT Vilius Gaubas - Jaime Faria Total games !selection! 21.5 24h00m Oeiras 3 Challenger ATP Challenger
2024-04-19 04:30 GMT Yu Hsiou Hsu - Bu Yunchaokete Total games !selection! 21.5 28h45m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 04:30 GMT Mark Lajal - Ricardas Berankis Total games !selection! 21.5 07h15m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Lloyd Harris - Sho Shimabukuro Total games !selection! 21.5 07h15m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Tung-Lin Wu - Alibek Kachmazov Total games !selection! 21.5 33h30m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 15:00 GMT Oliver Crawford - Stefan Kozlov Total games !selection! 21.5 13h00m Tallahassee Challenger ATP Challenger
2024-04-19 16:20 GMT Franco Roncadelli - Lautaro Midon Total games !selection! 21.5 16h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 15:00 GMT Hernan Casanova - Ergi Kirkin Total games !selection! 21.5 16h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 10:30 GMT Clement Chidekh - Gabriele Piraino Total games !selection! 21.5 01h45m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 09:00 GMT Kirill Kivattsev - Omni Kumar Total games !selection! 21.5 01h45m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Aziz Dougaz - Pawel Juszczak Total games !selection! 21.5 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 09:35 GMT Joshua Sheehy - Kristjan Tamm Total games !selection! 21.5 01h45m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 11:05 GMT Max Wiskandt - Stuart Parker Total games !selection! 21.5 156h16m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Moerani Bouzige - Robin Bertrand Total games !selection! 21.5 01h45m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Pietro Marino - Maxime Chazal Total games !selection! 21.5 01h45m M15 Dubrovnik ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Stefan Vujic - Paul Barbier Gazeu Total games !selection! 21.5 38h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Denys Klok - Bekkhan Atlangeriev Total games !selection! 21.5 01h45m M15 Shymkent ITF Men
2024-04-19 07:00 GMT Sergey Fomin - Savva Polukhin Total games !selection! 21.5 01h45m M15 Shymkent ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Louis Dussin - Alexandre Reco Total games !selection! 21.5 01h45m M15 Azay-le-Rideau ITF Men
2024-04-19 10:30 GMT Albert Pedrico Kravtsov - Darwin Blanch Total games !selection! 21.5 01h45m M15 Telde ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Andrea Picchione - Giuseppe La Vela Total games !selection! 21.5 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Juan Pablo Paz - Facundo Juarez Total games !selection! 21.5 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Philip Henning - Kokoro Isomura Total games !selection! 21.5 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 08:00 GMT Sebastian Korda - Gregoire Barrere !selection! (-3.5 games) 24h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-18 23:00 GMT,In Progress Adam Walton - Tristan Schoolkate !selection! (-3.5 games) 13h00m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Giovanni Mpetshi Perricard - Rodrigo Pacheco Mendez !selection! (-3.5 games) 13h00m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 16:20 GMT Franco Roncadelli - Lautaro Midon !selection! (-3.5 games) 16h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 10:30 GMT Clement Chidekh - Gabriele Piraino !selection! (-3.5 games) 01h45m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Aziz Dougaz - Pawel Juszczak !selection! (-3.5 games) 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Nicola Kuhn - Ryan Nijboer !selection! (-3.5 games) 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 11:05 GMT Max Wiskandt - Stuart Parker !selection! (-3.5 games) 156h16m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Moerani Bouzige - Robin Bertrand !selection! (-3.5 games) 01h45m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Pietro Marino - Maxime Chazal !selection! (-3.5 games) 01h45m M15 Dubrovnik ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Leonardo Rossi - Luka Pavlovic !selection! (-3.5 games) 62h45m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Denys Klok - Bekkhan Atlangeriev !selection! (-3.5 games) 01h45m M15 Shymkent ITF Men
2024-04-19 10:30 GMT Albert Pedrico Kravtsov - Darwin Blanch !selection! (-3.5 games) 01h45m M15 Telde ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Andrea Picchione - Giuseppe La Vela !selection! (-3.5 games) 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Juan Pablo Paz - Facundo Juarez !selection! (-3.5 games) 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 12:30 GMT Sloane Stephens - Yue Yuan Total games !selection! 17.5 01h45m Open Capfinances Rouen Metropole - Rouen WTA
2024-04-19 13:00 GMT Clara Tauson - Matilde Jorge Total games !selection! 17.5 24h00m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Daria Snigur - Victoria Kan Total games !selection! 17.5 01h45m W50+H Calvi ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Gloria Ceschi - Alison Van Uytvanck Total games !selection! 17.5 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 10:00 GMT Denisa Hindova - Defne Cirpanli Total games !selection! 17.5 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 09:00 GMT Emily Seibold - Isabelle Cherny Total games !selection! 17.5 01h45m W15 Telde ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Alisa Kummel - Valeriya Yushchenko Total games !selection! 17.5 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 03:00 GMT Giovanni Mpetshi Perricard - Rodrigo Pacheco Mendez !selection! (-1.5 sets) 13h00m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 16:20 GMT Franco Roncadelli - Lautaro Midon !selection! (-1.5 sets) 16h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 10:30 GMT Clement Chidekh - Gabriele Piraino !selection! (-1.5 sets) 01h45m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Aziz Dougaz - Pawel Juszczak !selection! (-1.5 sets) 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Nicola Kuhn - Ryan Nijboer !selection! (-1.5 sets) 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 11:05 GMT Max Wiskandt - Stuart Parker !selection! (-1.5 sets) 156h16m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Moerani Bouzige - Robin Bertrand !selection! (-1.5 sets) 01h45m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Pietro Marino - Maxime Chazal !selection! (-1.5 sets) 01h45m M15 Dubrovnik ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Dan Alexandru Tomescu - Radovan Michalik !selection! (-1.5 sets) 40h45m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 12:30 GMT Daniil Romanov - Michal Krajci !selection! (-1.5 sets) 37h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Denys Klok - Bekkhan Atlangeriev !selection! (-1.5 sets) 01h45m M15 Shymkent ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Andrea Picchione - Giuseppe La Vela !selection! (-1.5 sets) 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 12:30 GMT Sloane Stephens - Yue Yuan !selection! (-3.5 games) 01h45m Open Capfinances Rouen Metropole - Rouen WTA
2024-04-19 10:00 GMT Aliona Falei - Suzan Lamens !selection! (-3.5 games) 01h45m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:30 GMT Justina Mikulskyte - Chloe Paquet !selection! (-3.5 games) 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Francesca Curmi - Anna Bondar !selection! (-3.5 games) 01h45m W75 Chiasso ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Jia-Jing Lu - Qiang Wang !selection! (-3.5 games) 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Malene Helgo - Antonia Schmidt !selection! (-3.5 games) 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Lucie Havlickova - Laura Hietaranta !selection! (-3.5 games) 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 08:30 GMT Sonja Zhiyenbayeva - Chantal Sauvant !selection! (-3.5 games) 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Linda Sevcikova - Radka Zelnickova !selection! (-3.5 games) 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 09:00 GMT Adrienn Nagy - Joelle Steur !selection! (-3.5 games) 01h45m W15 Telde ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Ksenia Laskutova - Irene Lavino !selection! (-3.5 games) 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 11:00 GMT Sara Daavettila - Marie Villet !selection! (-3.5 games) 01h45m W15 Monastir ITF Women 15k
2024-04-19 12:30 GMT Sloane Stephens - Yue Yuan Total games !selection! 16.5 01h45m Open Capfinances Rouen Metropole - Rouen WTA
2024-04-19 13:00 GMT Clara Tauson - Matilde Jorge Total games !selection! 16.5 24h00m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Gloria Ceschi - Alison Van Uytvanck Total games !selection! 16.5 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Emily Seibold - Isabelle Cherny Total games !selection! 16.5 01h45m W15 Telde ITF Women 15k
2024-04-19 11:30 GMT Cameron Norrie - Tomas Martin Etcheverry !selection! to win match 01h45m Barcelona Open Banc Sabadell - Barcelona ATP
2024-04-19 10:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Draper !selection! to win match 01h45m BMW Open - Munich ATP
2024-04-19 09:30 GMT Francisco Cerundolo - Federico Coria !selection! to win match 72h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Thiago Seyboth Wild - Mariano Navone !selection! to win match 72h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Sebastian Korda - Gregoire Barrere !selection! to win match 24h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 10:00 GMT Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez Portero !selection! to win match 45h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 00:30 GMT Rinky Hijikata - Alexis Galarneau !selection! to win match 07h15m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-18 23:00 GMT,In Progress Adam Walton - Tristan Schoolkate !selection! to win match 13h00m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 00:30 GMT Maxime Cressy - Zachary Svajda !selection! to win match 07h15m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Giovanni Mpetshi Perricard - Rodrigo Pacheco Mendez !selection! to win match 13h00m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 11:30 GMT Valentin Royer - Dennis Novak !selection! to win match 24h00m Oeiras 3 Challenger ATP Challenger
2024-04-19 14:30 GMT Vilius Gaubas - Jaime Faria !selection! to win match 24h00m Oeiras 3 Challenger ATP Challenger
2024-04-19 04:30 GMT Yu Hsiou Hsu - Bu Yunchaokete !selection! to win match 29h00m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 04:30 GMT Mark Lajal - Ricardas Berankis !selection! to win match 07h15m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Lloyd Harris - Sho Shimabukuro !selection! to win match 07h15m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Tung-Lin Wu - Alibek Kachmazov !selection! to win match 34h15m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 15:00 GMT Oliver Crawford - Stefan Kozlov !selection! to win match 13h00m Tallahassee Challenger ATP Challenger
2024-04-19 16:20 GMT Franco Roncadelli - Lautaro Midon !selection! to win match 18h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 15:00 GMT Hernan Casanova - Ergi Kirkin !selection! to win match 16h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 10:30 GMT Clement Chidekh - Gabriele Piraino !selection! to win match 01h45m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 09:00 GMT Kirill Kivattsev - Omni Kumar !selection! to win match 01h45m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Aziz Dougaz - Pawel Juszczak !selection! to win match 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Nicola Kuhn - Ryan Nijboer !selection! to win match 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 09:35 GMT Joshua Sheehy - Kristjan Tamm !selection! to win match 01h45m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Eliakim Coulibaly - Alex Knaff !selection! to win match 01h45m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 11:05 GMT Max Wiskandt - Stuart Parker !selection! to win match 156h16m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Moerani Bouzige - Robin Bertrand !selection! to win match 01h45m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 09:00 GMT Valerio Perruzza - Neil Oberleitner !selection! to win match 01h45m M15 Dubrovnik ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Pietro Marino - Maxime Chazal !selection! to win match 01h45m M15 Dubrovnik ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Stefan Popovic - Kristijan Juhas !selection! to win match 45h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 14:00 GMT Emilien Demanet - Aleksa Pisaric !selection! to win match 38h15m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Dan Alexandru Tomescu - Radovan Michalik !selection! to win match 40h45m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Todor Vukomanovic - Francesco Ferrari !selection! to win match 45h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Stefan Vujic - Paul Barbier Gazeu !selection! to win match 45h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Mariano Tammaro - Branko Djuric !selection! to win match 72h30m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 12:30 GMT Daniil Romanov - Michal Krajci !selection! to win match 37h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 12:30 GMT Jack Loge - Zoran Ludoski !selection! to win match 34h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Stefan Adrian Andreescu - Noah Lopez !selection! to win match 45h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Leonardo Rossi - Luka Pavlovic !selection! to win match 72h30m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Denys Klok - Bekkhan Atlangeriev !selection! to win match 01h45m M15 Shymkent ITF Men
2024-04-19 07:00 GMT Sergey Fomin - Savva Polukhin !selection! to win match 01h45m M15 Shymkent ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Louis Dussin - Alexandre Reco !selection! to win match 01h45m M15 Azay-le-Rideau ITF Men
2024-04-19 10:30 GMT Albert Pedrico Kravtsov - Darwin Blanch !selection! to win match 01h45m M15 Telde ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Andrea Picchione - Giuseppe La Vela !selection! to win match 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Juan Pablo Paz - Facundo Juarez !selection! to win match 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Philip Henning - Kokoro Isomura !selection! to win match 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 12:30 GMT Sloane Stephens - Yue Yuan Total games !selection! 21.5 01h45m Open Capfinances Rouen Metropole - Rouen WTA
2024-04-19 10:00 GMT Aliona Falei - Suzan Lamens Total games !selection! 21.5 01h45m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:30 GMT Jaimee Fourlis - Deborah Chiesa Total games !selection! 21.5 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 10:00 GMT Antonia Ruzic - Veronika Erjavec Total games !selection! 21.5 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 11:30 GMT Justina Mikulskyte - Chloe Paquet Total games !selection! 21.5 01h45m W75 Koper ITF Women 25k+
2024-04-19 05:30 GMT Hong Yi Cody Wong - Lanlana Tararudee Total games !selection! 21.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Jia-Jing Lu - Qiang Wang Total games !selection! 21.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 05:30 GMT Fangzhou Liu - Yufei Ren Total games !selection! 21.5 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Zongyu Li - Xinxin Yao Total games !selection! 21.5 237h00m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 09:30 GMT Sada Nahimana - Emma Lene Total games !selection! 21.5 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Beatrice Ricci - Sofia Shapatava Total games !selection! 21.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Ayla Aksu - Nahia Berecoechea Total games !selection! 21.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Lucie Havlickova - Laura Hietaranta Total games !selection! 21.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Stephanie Wagner - Jennifer Ruggeri Total games !selection! 21.5 01h45m W35 Santa Margherita di Pula ITF Women 25k+
2024-04-19 08:30 GMT Ilay Yoruk - Basak Eraydin Total games !selection! 21.5 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Sonja Zhiyenbayeva - Chantal Sauvant Total games !selection! 21.5 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 08:30 GMT Linda Sevcikova - Radka Zelnickova Total games !selection! 21.5 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 09:00 GMT Adrienn Nagy - Joelle Steur Total games !selection! 21.5 01h45m W15 Telde ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Anna Ureke - Irina Balus Total games !selection! 21.5 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 11:00 GMT Nina Radovanovic - Shiho Akita Total games !selection! 21.5 01h45m W15 Monastir ITF Women 15k
2024-04-19 12:30 GMT Sloane Stephens - Yue Yuan Total games !selection! 15.5 01h45m Open Capfinances Rouen Metropole - Rouen WTA
2024-04-19 13:00 GMT Clara Tauson - Matilde Jorge Total games !selection! 15.5 01h30m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 09:00 GMT Emily Seibold - Isabelle Cherny Total games !selection! 15.5 01h45m W15 Telde ITF Women 15k
2024-04-19 11:30 GMT Cameron Norrie - Tomas Martin Etcheverry Total games !selection! 19.5 01h45m Barcelona Open Banc Sabadell - Barcelona ATP
2024-04-19 10:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Draper Total games !selection! 19.5 01h45m BMW Open - Munich ATP
2024-04-19 09:30 GMT Francisco Cerundolo - Federico Coria Total games !selection! 19.5 67h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Thiago Seyboth Wild - Mariano Navone Total games !selection! 19.5 72h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Sebastian Korda - Gregoire Barrere Total games !selection! 19.5 24h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 10:00 GMT Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez Portero Total games !selection! 19.5 45h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 16:20 GMT Franco Roncadelli - Lautaro Midon Total games !selection! 19.5 16h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 10:30 GMT Clement Chidekh - Gabriele Piraino Total games !selection! 19.5 01h45m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 09:00 GMT Kirill Kivattsev - Omni Kumar Total games !selection! 19.5 01h16m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Aziz Dougaz - Pawel Juszczak Total games !selection! 19.5 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Nicola Kuhn - Ryan Nijboer Total games !selection! 19.5 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 11:05 GMT Max Wiskandt - Stuart Parker Total games !selection! 19.5 156h16m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Moerani Bouzige - Robin Bertrand Total games !selection! 19.5 01h45m M15 Monastir ITF Men
2024-04-19 09:00 GMT Valerio Perruzza - Neil Oberleitner Total games !selection! 19.5 01h45m M15 Dubrovnik ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Pietro Marino - Maxime Chazal Total games !selection! 19.5 01h45m M15 Dubrovnik ITF Men
2024-04-19 09:30 GMT Stefan Popovic - Kristijan Juhas Total games !selection! 19.5 08h15m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 14:00 GMT Emilien Demanet - Aleksa Pisaric Total games !selection! 19.5 38h15m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 12:30 GMT Jack Loge - Zoran Ludoski Total games !selection! 19.5 08h00m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Denys Klok - Bekkhan Atlangeriev Total games !selection! 19.5 01h45m M15 Shymkent ITF Men
2024-04-19 07:00 GMT Sergey Fomin - Savva Polukhin Total games !selection! 19.5 01h45m M15 Shymkent ITF Men
2024-04-19 10:30 GMT Albert Pedrico Kravtsov - Darwin Blanch Total games !selection! 19.5 01h45m M15 Telde ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Andrea Picchione - Giuseppe La Vela Total games !selection! 19.5 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 10:00 GMT Philip Henning - Kokoro Isomura Total games !selection! 19.5 01h45m M15 Antalya ITF Men
2024-04-19 13:00 GMT Clara Tauson - Matilde Jorge !selection! (-5.5 games) 24h00m Oeiras Ladies Open - Oeiras ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Daria Snigur - Victoria Kan !selection! (-5.5 games) 01h45m W50+H Calvi ITF Women 25k+
2024-04-19 04:00 GMT Jia-Jing Lu - Qiang Wang !selection! (-5.5 games) 01h45m W50 Shenzhen ITF Women 25k+
2024-04-19 11:00 GMT Gloria Ceschi - Alison Van Uytvanck !selection! (-5.5 games) 01h45m W35 Hammamet ITF Women 25k+
2024-04-19 08:00 GMT Anja Stankovic - Anastasiya Zaparyniuk !selection! (-5.5 games) 45h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 08:00 GMT Ana Grubor - Doroteja Petrovic !selection! (-5.5 games) 49h00m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-20 09:05 GMT Eva Maria Ionescu - Dimitra Pavlou !selection! (-5.5 games) 13h15m W15 Kursumlijska Banja ITF Women 15k
2024-04-19 10:00 GMT Denisa Hindova - Defne Cirpanli !selection! (-5.5 games) 01h45m W15 Antalya ITF Women 15k
2024-04-19 09:00 GMT Emily Seibold - Isabelle Cherny !selection! (-5.5 games) 01h45m W15 Telde ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Ksenia Laskutova - Irene Lavino !selection! (-5.5 games) 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 07:00 GMT Alisa Kummel - Valeriya Yushchenko !selection! (-5.5 games) 01h45m W15 Shymkent ITF Women 15k
2024-04-19 11:30 GMT Cameron Norrie - Tomas Martin Etcheverry Total games !selection! 18.5 01h45m Barcelona Open Banc Sabadell - Barcelona ATP
2024-04-19 10:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Draper Total games !selection! 18.5 01h45m BMW Open - Munich ATP
2024-04-19 09:30 GMT Francisco Cerundolo - Federico Coria Total games !selection! 18.5 62h45m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Thiago Seyboth Wild - Mariano Navone Total games !selection! 18.5 72h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Sebastian Korda - Gregoire Barrere Total games !selection! 18.5 24h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 10:00 GMT Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez Portero Total games !selection! 18.5 38h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 16:20 GMT Franco Roncadelli - Lautaro Midon Total games !selection! 18.5 16h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 10:00 GMT Nicola Kuhn - Ryan Nijboer Total games !selection! 18.5 01h45m M25 Hammamet ITF Men
2024-04-19 09:00 GMT Valerio Perruzza - Neil Oberleitner Total games !selection! 18.5 01h45m M15 Dubrovnik ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Dan Alexandru Tomescu - Radovan Michalik Total games !selection! 18.5 40h45m M15 Kursumlijska Banja ITF Men
2024-04-19 11:30 GMT Cameron Norrie - Tomas Martin Etcheverry Total games !selection! 16.5 01h45m Barcelona Open Banc Sabadell - Barcelona ATP
2024-04-19 10:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Draper Total games !selection! 16.5 01h45m BMW Open - Munich ATP
2024-04-19 09:30 GMT Francisco Cerundolo - Federico Coria Total games !selection! 16.5 62h45m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Thiago Seyboth Wild - Mariano Navone Total games !selection! 16.5 72h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Sebastian Korda - Gregoire Barrere Total games !selection! 16.5 24h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 10:00 GMT Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez Portero Total games !selection! 16.5 38h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 11:30 GMT Cameron Norrie - Tomas Martin Etcheverry Total games !selection! 22.5 01h45m Barcelona Open Banc Sabadell - Barcelona ATP
2024-04-19 10:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Draper Total games !selection! 22.5 01h45m BMW Open - Munich ATP
2024-04-19 09:30 GMT Francisco Cerundolo - Federico Coria Total games !selection! 22.5 67h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Thiago Seyboth Wild - Mariano Navone Total games !selection! 22.5 72h30m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 08:00 GMT Sebastian Korda - Gregoire Barrere Total games !selection! 22.5 24h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 10:00 GMT Miomir Kecmanovic - Pedro Martinez Portero Total games !selection! 22.5 45h00m Bucharest Open - Bucharest ATP
2024-04-19 00:30 GMT Rinky Hijikata - Alexis Galarneau Total games !selection! 22.5 07h15m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-18 23:00 GMT,In Progress Adam Walton - Tristan Schoolkate Total games !selection! 22.5 13h00m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 00:30 GMT Maxime Cressy - Zachary Svajda Total games !selection! 22.5 07h15m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Giovanni Mpetshi Perricard - Rodrigo Pacheco Mendez Total games !selection! 22.5 13h00m Acapulco Challenger ATP Challenger
2024-04-19 11:30 GMT Valentin Royer - Dennis Novak Total games !selection! 22.5 24h00m Oeiras 3 Challenger ATP Challenger
2024-04-19 14:30 GMT Vilius Gaubas - Jaime Faria Total games !selection! 22.5 24h00m Oeiras 3 Challenger ATP Challenger
2024-04-19 04:30 GMT Yu Hsiou Hsu - Bu Yunchaokete Total games !selection! 22.5 29h00m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 04:30 GMT Mark Lajal - Ricardas Berankis Total games !selection! 22.5 07h15m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Lloyd Harris - Sho Shimabukuro Total games !selection! 22.5 07h15m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 03:00 GMT Tung-Lin Wu - Alibek Kachmazov Total games !selection! 22.5 34h15m Gwangju Challenger ATP Challenger
2024-04-19 15:00 GMT Oliver Crawford - Stefan Kozlov Total games !selection! 22.5 13h00m Tallahassee Challenger ATP Challenger
2024-04-19 15:00 GMT Hernan Casanova - Ergi Kirkin Total games !selection! 22.5 16h45m San Miguel de Tucuman Challenger ATP Challenger
2024-04-19 09:00 GMT Kirill Kivattsev - Omni Kumar Total games !selection! 22.5 01h45m M25 Santa Margherita di Pula ITF Men
2024-04-19 11:00 GMT Louis Dussin - Alexandre Reco Total games !selection! 22.5 01h45m M15 Azay-le-Rideau ITF Men
2024-04-19 08:30 GMT Juan Pablo Paz - Facundo Juarez Total games !selection! 22.5 01h45m M15 Antalya ITF Men
Ultima actualizare: 2024-04-18 22:05:27 UTC

Client Testimonials

I'm positive about 73,000 since the new model came out. [after half a month]

The new model is great.

I mean it's like 25k ish a month betting 700/match. [after 6 months]
Testimonial Image

Match Winner Pro subscriber

United States
I'm very familiar with MW pro Model I have been using it successfully for several months, and I'm really happy with it, congrats guys, you've been doing such a great job.

Testimonial Image

Match Winner Pro subscriber

Brazil
TopTennisTips is a perfect site to do sports trading, betting on professional level. The three best things are backtest, precision and live support. Another very good thing is the fact, that TTT improves its service all the time. I would recommend it to all, because TTT is a top service for betting interested persons.
Testimonial Image

Match Winner Basic subscriber

Germany
Just wanted to let you know I reached my first target this morning, 10k! :) It took a five months to get there, but I finally did get there in the end. All thanks to the fantastic AI in TTT - so once again, well done.
Testimonial Image

Match Winner Basic subscriber

Ireland

Pagina de ajutor pentru predicțiile Predicții tenis - Sfaturi de pariere și ponturi la tenis, pentru astăzi: tabelul de mai sus afișează meciurile de tenis de astăzi sau viitoare, precum și sfaturile zilnice de pariere la tenis, pentru aceste meciuri. Cea mai importantă coloană este probabilitatea: arată probabilitatea sfaturilor privind parierea la tenis. Cu cât este mai mare probabilitatea, cu atât este mai mare este șansa ca predicția dată privind tenisul să aibă succes. Dacă aveți nevoie de mai multe informații pentru a înțelege predicțiile la tenis, vă rugăm să mergeți la pagina de pornire, unde puteți găsi mai multe detalii privind sfaturile de pariere. De asemenea, consultați model back-test predicții tenis, pentru a vedea modul în care se comportă modelul cu datele istorice.

Detalii despre predicțiile tenisului:

  • Dată: data începerii meciului de tenis („In Progress” dacă a început deja)
  • Meci: meciul care se joacă între player1 și player2
  • Predicție: piața și selecția prevăzută pentru piață.
  • Cote: cotele înainte de meci pentru selecția prezisă, de ex. câștigătorul meciului prezis pentru piața câștigătorilor de meci sau dacă vor exista mai multe sau mai puține jocuri pentru totalul de jocuri peste/sub predicții.
  • Beneficiu așteptat: Beneficiul așteptat atunci când plasați un număr semnificativ de predicții similare (predicțiicu același beneficiul așteptat). Cu cât beneficiul așteptat este mai mare, cu atât predicții este mai bun.
  • Probabilitate: probabilitatea ca selecția să se adeverească, de ex. pentru piața câștigătorilor de meci, probabilitatea este probabilitatea prezisă ca tenismenul selectat să câștige meciul , pentru piața de handicap stabilită, este probabilitatea estimată ca jucătorul selectat să câștige cu handicapul de selecție.
  • Cote minime de valoare: cele mai mici cote la care predicția încă oferă valoare, cu alte cuvinte, aceasta este cea mai mică cotă la care încă merită să pariezi. Vă rugăm să rețineți că Cotele de valoare minimă sunt calculate pe baza setărilor dvs. de randament minim așteptat pentru piață și nivelul predicției date.
  • Disponibil pentru: cât timp este disponibil vârful de tenis în ore și minute
  • Eveniment: turneul în care se joacă meciul de ex. Australian Open, Wimbledon, U.S. Open sau Roland Garros
  • Nivel: nivelul sau circuitul (ATP, WTA, ATP Challenger, ITF Men, ITF Women 25k+ sau ITF Women 15k)