Tennisennusteet - Tennisvedonlyöntivihjeet ja valinnat tälle päivälle

2022-12-07 06:30 GMT Aleksandr Lobanov - David Pichler Total games !selection! 17.5 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Oleg Prihodko - Thantub Suksumrarn Total games !selection! 17.5 15h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Joseph White - Savva Polukhin Total games !selection! 17.5 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Daniel Rodrigues - Tommaso Carnevale-Miino Total games !selection! 17.5 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Maksim Shin - Max Houkes Total games !selection! 17.5 15h21m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Constantin Bittoun Kouzmine - Hamzeh Al-Aswad Total games !selection! 17.5 13h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Oscar Moraing - Tom Gentzsch Total games !selection! 20.5 12h51m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 11:00 GMT Ilia Simakin - Kris Van Wyk Total games !selection! 20.5 11h51m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 12:30 GMT Nikola Basic - Seydina Andre Total games !selection! 20.5 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Marat Sharipov (RUS) - Gabriele Pennaforti Total games !selection! 20.5 12h51m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 12:30 GMT Filippo Speziali - Nicolas Tepmahc Total games !selection! 20.5 12h16m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 11:00 GMT Matthew William Donald - Samuel Vincent Ruggeri Total games !selection! 20.5 12h51m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Marsel Ilhan - Deney Wassermann Total games !selection! 20.5 12h16m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Giannicola Misasi - Sarp Agabigun Total games !selection! 20.5 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Michel Hopp - Yanaki Milev Total games !selection! 20.5 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Stuart Parker - David Jorda Sanchis Total games !selection! 20.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Pavel Nejedly - Kalin Ivanovski Total games !selection! 20.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 10:30 GMT Adolfo Daniel Vallejo - Abedallah Shelbayh Total games !selection! 20.5 04h36m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 12:00 GMT Matthew Dellavedova - Jiri Barnat Total games !selection! 20.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 12:00 GMT Kirill Kivattsev - Michael Vrbensky Total games !selection! 20.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Omni Kumar - Yassine Dlimi Total games !selection! 20.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Luka Mikrut - Stefano Reitano Total games !selection! 20.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Eskander Guryev - Alexander Orlov Total games !selection! 20.5 09h16m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Brian Bozemoj - Arthur Bouquier Total games !selection! 20.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Maximus Jones - Samir Hamza Reguig Total games !selection! 20.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Luca Tomasetto - Adrian Oetzbach Total games !selection! 20.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Tom Paris - Buvaysar Gadamauri Total games !selection! 20.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Leonardo Rossi - Juan Alejandro Hernandez Total games !selection! 20.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Valentin Basel - Bruno Pujol Navarro Total games !selection! 20.5 05h21m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Alejandro Turriziani Alvarez - Ignasi De Rueda De Genover Total games !selection! 20.5 13h21m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Ignacio Benzal Alia - Cyril Respaut Total games !selection! 20.5 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Jaime Caldes - Pablo Carretero Total games !selection! 20.5 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Mario Gonzalez Fernandez - Michael Zhu Total games !selection! 20.5 20h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Sergi Perez Contri - Alex Marti Pujolras Total games !selection! 20.5 20h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT David Naharro - Noah Regas Luis Total games !selection! 20.5 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Shuai Zhang - Alycia Parks !selection! to win match 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Jaqueline Cristian - Rebecca Peterson !selection! to win match 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Emeline Dartron - Leolia Jeanjean !selection! to win match 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 15:30 GMT Anna-Lena Friedsam - Diane Parry !selection! to win match 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Magali Kempen - Alison Van Uytvanck !selection! to win match 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 18:30 GMT Marketa Vondrousova - Viktoriya Tomova !selection! to win match 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 17:00 GMT Greetje Minnen - Jessika Ponchet !selection! to win match 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-08 09:00 GMT Anna Blinkova - Clara Tauson !selection! to win match 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 08:00 GMT Diana Shnaider - Timea Babos !selection! to win match 28h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 06:30 GMT Jana Fett - Carole Monnet !selection! to win match 28h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 09:30 GMT Rebecca Sramkova - Lina Glushko !selection! to win match 28h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 06:30 GMT Elsa Jacquemot - Maria Timofeeva !selection! to win match 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Anastasia Zakharova - Anastasia Zolotareva !selection! to win match 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Anastasia Kulikova - Magdalena Frech !selection! to win match 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Viktoria Kuzmova - Sophie Chang !selection! to win match 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Peangtarn Plipuech - Kristina Mladenovic !selection! to win match 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Eleni Kordolaimi - Alice Rame !selection! to win match 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Ayla Aksu - Adithya Karunaratne !selection! to win match 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 08:30 GMT Ekaterina Makarova (1996) - Alexandra Vecic !selection! to win match 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Cagla Buyukakcay - Chiraz Bechri !selection! to win match 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 08:30 GMT Caroline Romeo - Misaki Matsuda !selection! to win match 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 08:30 GMT Carlota Martinez Cirez - Anastasiia Gureva !selection! to win match 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Zongyu Li - Yasmine Mansouri !selection! to win match 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Weronika Ewald - Weronika Falkowska !selection! to win match 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Diletta Cherubini - Fiona Ganz !selection! to win match 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 13:00 GMT Michaela Laki - Silvia Ambrosio !selection! to win match 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 09:30 GMT Louise Brunskog - Lucia Marzal Martinez !selection! to win match 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Ana Giraldi Requena - Maria Mikhailova !selection! to win match 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Alba Rey Garcia - Gloria Ceschi !selection! to win match 27h21m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Marta Soriano Santiago - Esther Lopez Alcaraz !selection! to win match 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 12:30 GMT Sarah Tatu - Giorgia Pinto !selection! to win match 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Jiho Shin - Jimar Gerald Gonzalez !selection! to win match 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Antonia Samudio - Ginevra Vallega Montebruno !selection! to win match 28h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Nuria Sarganella Verdu - Judith Hernandez Miranda !selection! to win match 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Elia Pont Fontanet - Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah !selection! to win match 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Arabella Koller - Denisa Hindova !selection! to win match 28h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Eszter Meri - Alina Michalitsch !selection! to win match 28h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Ines Faltinger - Mila Masic !selection! to win match 28h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Mavie Osterreicher - Victoria Kan !selection! to win match 28h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Valentina Ryser - Ekaterina Perelygina !selection! to win match 28h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Nadiya Kolb - Sofia Milatova !selection! to win match 12h16m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Polina Leykina - Kateryna Lazarenko !selection! to win match 28h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Lucija Ciric Bagaric - Natalia Slaba !selection! to win match 28h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 07:30 GMT Melania Delai - Camila Romero !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 07:30 GMT Alisa Kummel - Elizaveta Shebekina !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 07:30 GMT Vanessa Ioana Georgiana Popa Teiusanu - Arina Solomatina !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 07:30 GMT Mary Lewis - Katy Dunne !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Daria Khomutsianskaya - Lara Pfeifer !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Cara Maria Mester - Alisha Reayer !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Zhanel Rustemova - Aruzhan Sagandikova !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Danielle Daley - Nahia Berecoechea !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Kira Pavlova - Victoria Mikhaylova !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Giuliana Bestetti - Gina Kondos !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Kseniia Piskareva - Elizaveta Morozova !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Giulia Carbonaro - Lamis Alhussein Abdel Aziz !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Briana Szabo - Victoria Gomez !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 13:30 GMT Yi Tsen Cho - Yujin Ahn !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 13:30 GMT Mariam Atia - Edda Mamedova !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 13:30 GMT Maria Sara Popa - Jasmine Conway !selection! to win match 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Gaia Squarcialupi - Maria Aldea Wesselly !selection! to win match 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Andrea Obradovic - Basak Eraydin !selection! to win match 100h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Dilara Okur - Mariana Drazic !selection! to win match 13h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Daria Lodikova - Ann Akasha Ceuca !selection! to win match 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Anca Alexia Todoni - Gozde Turhan !selection! to win match 28h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Simona Ogescu - Ada Piestrzynska !selection! to win match 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Benedetta Sensi - Anna Ureke !selection! to win match 28h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Diana Demidova - Valerija Maija Kargina !selection! to win match 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Natalija Senic - Melis Ayda Uyar !selection! to win match 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Valeriya Olyanovskaya - Iulia Andreea Ionescu !selection! to win match 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Camilla Zanolini - Sofiia Suslova !selection! to win match 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Meryem Alexandra Guener - Sofia Shapatava !selection! to win match 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Matthew William Donald - Samuel Vincent Ruggeri !selection! (-4.5 games) 12h51m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Valerio Perruzza - Mikhail Gorokhov !selection! (-4.5 games) 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Omni Kumar - Yassine Dlimi !selection! (-4.5 games) 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Eskander Guryev - Alexander Orlov !selection! (-4.5 games) 09h06m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Valentin Basel - Bruno Pujol Navarro !selection! (-4.5 games) 05h21m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Ignacio Benzal Alia - Cyril Respaut !selection! (-4.5 games) 04h16m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Jaime Caldes - Pablo Carretero !selection! (-4.5 games) 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Sergi Perez Contri - Alex Marti Pujolras !selection! (-4.5 games) 20h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Oleg Prihodko - Thantub Suksumrarn !selection! (-5.5 games) 12h16m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Valentin Basel - Bruno Pujol Navarro !selection! (-5.5 games) 05h21m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Keanu Elias Immler - Tao Mu !selection! (-5.5 games) 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 09:00 GMT Jaqueline Cristian - Rebecca Peterson !selection! (-1.5 sets) 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Emeline Dartron - Leolia Jeanjean !selection! (-1.5 sets) 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Magali Kempen - Alison Van Uytvanck !selection! (-1.5 sets) 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 18:30 GMT Marketa Vondrousova - Viktoriya Tomova !selection! (-1.5 sets) 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 08:00 GMT Diana Shnaider - Timea Babos !selection! (-1.5 sets) 28h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Anastasia Kulikova - Magdalena Frech !selection! (-1.5 sets) 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Peangtarn Plipuech - Kristina Mladenovic !selection! (-1.5 sets) 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Cagla Buyukakcay - Chiraz Bechri !selection! (-1.5 sets) 13h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 08:30 GMT Carlota Martinez Cirez - Anastasiia Gureva !selection! (-1.5 sets) 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Zongyu Li - Yasmine Mansouri !selection! (-1.5 sets) 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Weronika Ewald - Weronika Falkowska !selection! (-1.5 sets) 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 11:00 GMT Ana Giraldi Requena - Maria Mikhailova !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Alba Rey Garcia - Gloria Ceschi !selection! (-1.5 sets) 27h21m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Marta Soriano Santiago - Esther Lopez Alcaraz !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Jiho Shin - Jimar Gerald Gonzalez !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Nuria Sarganella Verdu - Judith Hernandez Miranda !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Arabella Koller - Denisa Hindova !selection! (-1.5 sets) 28h21m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Eszter Meri - Alina Michalitsch !selection! (-1.5 sets) 16h16m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Ines Faltinger - Mila Masic !selection! (-1.5 sets) 28h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Mavie Osterreicher - Victoria Kan !selection! (-1.5 sets) 17h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Valentina Ryser - Ekaterina Perelygina !selection! (-1.5 sets) 28h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 07:30 GMT Mary Lewis - Katy Dunne !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Daria Khomutsianskaya - Lara Pfeifer !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Danielle Daley - Nahia Berecoechea !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Kira Pavlova - Victoria Mikhaylova !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Giuliana Bestetti - Gina Kondos !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Kseniia Piskareva - Elizaveta Morozova !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Giulia Carbonaro - Lamis Alhussein Abdel Aziz !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Briana Szabo - Victoria Gomez !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 13:30 GMT Mariam Atia - Edda Mamedova !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 13:30 GMT Maria Sara Popa - Jasmine Conway !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Andrea Obradovic - Basak Eraydin !selection! (-1.5 sets) 15h21m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Dilara Okur - Mariana Drazic !selection! (-1.5 sets) 10h21m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Daria Lodikova - Ann Akasha Ceuca !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Anca Alexia Todoni - Gozde Turhan !selection! (-1.5 sets) 15h21m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Benedetta Sensi - Anna Ureke !selection! (-1.5 sets) 15h21m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Natalija Senic - Melis Ayda Uyar !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Valeriya Olyanovskaya - Iulia Andreea Ionescu !selection! (-1.5 sets) 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Jaqueline Cristian - Rebecca Peterson !selection! (-4.5 games) 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Emeline Dartron - Leolia Jeanjean !selection! (-4.5 games) 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Magali Kempen - Alison Van Uytvanck !selection! (-4.5 games) 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 18:30 GMT Marketa Vondrousova - Viktoriya Tomova !selection! (-4.5 games) 04h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 08:00 GMT Diana Shnaider - Timea Babos !selection! (-4.5 games) 28h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Anastasia Kulikova - Magdalena Frech !selection! (-4.5 games) 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Viktoria Kuzmova - Sophie Chang !selection! (-4.5 games) 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Peangtarn Plipuech - Kristina Mladenovic !selection! (-4.5 games) 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 08:30 GMT Carlota Martinez Cirez - Anastasiia Gureva !selection! (-4.5 games) 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 10:30 GMT Ines Faltinger - Mila Masic !selection! (-4.5 games) 28h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Daria Khomutsianskaya - Lara Pfeifer !selection! (-4.5 games) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 13:30 GMT Maria Sara Popa - Jasmine Conway !selection! (-4.5 games) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Dilara Okur - Mariana Drazic !selection! (-4.5 games) 10h21m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Jaqueline Cristian - Rebecca Peterson Total games !selection! 18.5 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Emeline Dartron - Leolia Jeanjean Total games !selection! 18.5 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Magali Kempen - Alison Van Uytvanck Total games !selection! 18.5 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 18:30 GMT Marketa Vondrousova - Viktoriya Tomova Total games !selection! 18.5 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-08 09:00 GMT Anna Blinkova - Clara Tauson Total games !selection! 18.5 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 08:00 GMT Diana Shnaider - Timea Babos Total games !selection! 18.5 15h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 08:30 GMT Caroline Romeo - Misaki Matsuda Total games !selection! 18.5 17h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Weronika Ewald - Weronika Falkowska Total games !selection! 18.5 13h51m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 11:00 GMT Ana Giraldi Requena - Maria Mikhailova Total games !selection! 18.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Alba Rey Garcia - Gloria Ceschi Total games !selection! 18.5 19h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Nuria Sarganella Verdu - Judith Hernandez Miranda Total games !selection! 18.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Arabella Koller - Denisa Hindova Total games !selection! 18.5 28h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Eszter Meri - Alina Michalitsch Total games !selection! 18.5 16h16m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Ines Faltinger - Mila Masic Total games !selection! 18.5 01h15m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Mavie Osterreicher - Victoria Kan Total games !selection! 18.5 17h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Valentina Ryser - Ekaterina Perelygina Total games !selection! 18.5 27h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 07:30 GMT Mary Lewis - Katy Dunne Total games !selection! 18.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Kira Pavlova - Victoria Mikhaylova Total games !selection! 18.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Giuliana Bestetti - Gina Kondos Total games !selection! 18.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Briana Szabo - Victoria Gomez Total games !selection! 18.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Gaia Squarcialupi - Maria Aldea Wesselly Total games !selection! 18.5 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Dilara Okur - Mariana Drazic Total games !selection! 18.5 09h16m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Natalija Senic - Melis Ayda Uyar Total games !selection! 18.5 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 13:30 GMT Shuai Zhang - Alycia Parks Total games !selection! 20.5 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Jaqueline Cristian - Rebecca Peterson Total games !selection! 20.5 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Emeline Dartron - Leolia Jeanjean Total games !selection! 20.5 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 15:30 GMT Anna-Lena Friedsam - Diane Parry Total games !selection! 20.5 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Magali Kempen - Alison Van Uytvanck Total games !selection! 20.5 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 18:30 GMT Marketa Vondrousova - Viktoriya Tomova Total games !selection! 20.5 04h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 17:00 GMT Greetje Minnen - Jessika Ponchet Total games !selection! 20.5 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-08 09:00 GMT Anna Blinkova - Clara Tauson Total games !selection! 20.5 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 08:00 GMT Diana Shnaider - Timea Babos Total games !selection! 20.5 28h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 06:30 GMT Jana Fett - Carole Monnet Total games !selection! 20.5 28h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 09:30 GMT Rebecca Sramkova - Lina Glushko Total games !selection! 20.5 12h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 06:30 GMT Elsa Jacquemot - Maria Timofeeva Total games !selection! 20.5 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Anastasia Kulikova - Magdalena Frech Total games !selection! 20.5 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Viktoria Kuzmova - Sophie Chang Total games !selection! 20.5 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Peangtarn Plipuech - Kristina Mladenovic Total games !selection! 20.5 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Eleni Kordolaimi - Alice Rame Total games !selection! 20.5 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Ayla Aksu - Adithya Karunaratne Total games !selection! 20.5 12h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 08:30 GMT Carlota Martinez Cirez - Anastasiia Gureva Total games !selection! 20.5 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Zongyu Li - Yasmine Mansouri Total games !selection! 20.5 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Diletta Cherubini - Fiona Ganz Total games !selection! 20.5 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 13:00 GMT Michaela Laki - Silvia Ambrosio Total games !selection! 20.5 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 09:30 GMT Louise Brunskog - Lucia Marzal Martinez Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 12:30 GMT Sarah Tatu - Giorgia Pinto Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Jiho Shin - Jimar Gerald Gonzalez Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Antonia Samudio - Ginevra Vallega Montebruno Total games !selection! 20.5 22h21m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Nadiya Kolb - Sofia Milatova Total games !selection! 20.5 12h16m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Polina Leykina - Kateryna Lazarenko Total games !selection! 20.5 28h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 07:30 GMT Melania Delai - Camila Romero Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 07:30 GMT Alisa Kummel - Elizaveta Shebekina Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 07:30 GMT Vanessa Ioana Georgiana Popa Teiusanu - Arina Solomatina Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Daria Khomutsianskaya - Lara Pfeifer Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Zhanel Rustemova - Aruzhan Sagandikova Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Kseniia Piskareva - Elizaveta Morozova Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 13:30 GMT Yi Tsen Cho - Yujin Ahn Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 13:30 GMT Mariam Atia - Edda Mamedova Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 13:30 GMT Maria Sara Popa - Jasmine Conway Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Andrea Obradovic - Basak Eraydin Total games !selection! 20.5 100h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Dilara Okur - Mariana Drazic Total games !selection! 20.5 10h21m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Simona Ogescu - Ada Piestrzynska Total games !selection! 20.5 03h16m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Diana Demidova - Valerija Maija Kargina Total games !selection! 20.5 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Jaqueline Cristian - Rebecca Peterson Total games !selection! 19.5 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Emeline Dartron - Leolia Jeanjean Total games !selection! 19.5 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Magali Kempen - Alison Van Uytvanck Total games !selection! 19.5 12h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 18:30 GMT Marketa Vondrousova - Viktoriya Tomova Total games !selection! 19.5 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 17:00 GMT Greetje Minnen - Jessika Ponchet Total games !selection! 19.5 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-08 09:00 GMT Anna Blinkova - Clara Tauson Total games !selection! 19.5 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 08:00 GMT Diana Shnaider - Timea Babos Total games !selection! 19.5 28h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 06:30 GMT Jana Fett - Carole Monnet Total games !selection! 19.5 28h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Anastasia Zakharova - Anastasia Zolotareva Total games !selection! 19.5 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Anastasia Kulikova - Magdalena Frech Total games !selection! 19.5 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Peangtarn Plipuech - Kristina Mladenovic Total games !selection! 19.5 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Eleni Kordolaimi - Alice Rame Total games !selection! 19.5 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Ayla Aksu - Adithya Karunaratne Total games !selection! 19.5 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 08:30 GMT Caroline Romeo - Misaki Matsuda Total games !selection! 19.5 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 08:30 GMT Carlota Martinez Cirez - Anastasiia Gureva Total games !selection! 19.5 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Zongyu Li - Yasmine Mansouri Total games !selection! 19.5 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Weronika Ewald - Weronika Falkowska Total games !selection! 19.5 13h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 13:00 GMT Michaela Laki - Silvia Ambrosio Total games !selection! 19.5 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 09:30 GMT Louise Brunskog - Lucia Marzal Martinez Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Alba Rey Garcia - Gloria Ceschi Total games !selection! 19.5 27h21m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Marta Soriano Santiago - Esther Lopez Alcaraz Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 12:30 GMT Sarah Tatu - Giorgia Pinto Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Jiho Shin - Jimar Gerald Gonzalez Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Antonia Samudio - Ginevra Vallega Montebruno Total games !selection! 19.5 22h21m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Nuria Sarganella Verdu - Judith Hernandez Miranda Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Arabella Koller - Denisa Hindova Total games !selection! 19.5 28h21m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Ines Faltinger - Mila Masic Total games !selection! 19.5 28h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Valentina Ryser - Ekaterina Perelygina Total games !selection! 19.5 27h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Nadiya Kolb - Sofia Milatova Total games !selection! 19.5 09h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Polina Leykina - Kateryna Lazarenko Total games !selection! 19.5 28h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Danielle Daley - Nahia Berecoechea Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Kira Pavlova - Victoria Mikhaylova Total games !selection! 19.5 02h06m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Giulia Carbonaro - Lamis Alhussein Abdel Aziz Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Briana Szabo - Victoria Gomez Total games !selection! 19.5 01h51m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Gaia Squarcialupi - Maria Aldea Wesselly Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Andrea Obradovic - Basak Eraydin Total games !selection! 19.5 100h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Dilara Okur - Mariana Drazic Total games !selection! 19.5 09h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Daria Lodikova - Ann Akasha Ceuca Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Simona Ogescu - Ada Piestrzynska Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Natalija Senic - Melis Ayda Uyar Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Camilla Zanolini - Sofiia Suslova Total games !selection! 19.5 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 13:30 GMT Shuai Zhang - Alycia Parks Total games !selection! 22.5 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 15:30 GMT Anna-Lena Friedsam - Diane Parry Total games !selection! 22.5 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 17:00 GMT Greetje Minnen - Jessika Ponchet Total games !selection! 22.5 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-08 09:00 GMT Anna Blinkova - Clara Tauson Total games !selection! 22.5 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:30 GMT Rebecca Sramkova - Lina Glushko Total games !selection! 22.5 20h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 11:00 GMT Kelsey Stevenson - Matteo Fondriest Total games !selection! 21.5 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Marsel Ilhan - Deney Wassermann Total games !selection! 21.5 09h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Stuart Parker - David Jorda Sanchis Total games !selection! 21.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Pavel Nejedly - Kalin Ivanovski Total games !selection! 21.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 10:30 GMT Adolfo Daniel Vallejo - Abedallah Shelbayh Total games !selection! 21.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 12:00 GMT Matthew Dellavedova - Jiri Barnat Total games !selection! 21.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 12:00 GMT Kirill Kivattsev - Michael Vrbensky Total games !selection! 21.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Omni Kumar - Yassine Dlimi Total games !selection! 21.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Luka Mikrut - Stefano Reitano Total games !selection! 21.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Eskander Guryev - Alexander Orlov Total games !selection! 21.5 09h16m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Brian Bozemoj - Arthur Bouquier Total games !selection! 21.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Maximus Jones - Samir Hamza Reguig Total games !selection! 21.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Luca Tomasetto - Adrian Oetzbach Total games !selection! 21.5 12h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Tom Paris - Buvaysar Gadamauri Total games !selection! 21.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Leonardo Rossi - Juan Alejandro Hernandez Total games !selection! 21.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Ignacio Benzal Alia - Cyril Respaut Total games !selection! 21.5 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Jaime Caldes - Pablo Carretero Total games !selection! 21.5 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Mario Gonzalez Fernandez - Michael Zhu Total games !selection! 21.5 12h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT David Naharro - Noah Regas Luis Total games !selection! 21.5 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Saba Purtseladze - Matthew Summers !selection! (-3.5 games) 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Stuart Parker - David Jorda Sanchis !selection! (-3.5 games) 27h21m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 12:00 GMT Kirill Kivattsev - Michael Vrbensky !selection! (-3.5 games) 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Omni Kumar - Yassine Dlimi !selection! (-3.5 games) 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Eskander Guryev - Alexander Orlov !selection! (-3.5 games) 07h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Brian Bozemoj - Arthur Bouquier !selection! (-3.5 games) 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Leonardo Rossi - Juan Alejandro Hernandez !selection! (-3.5 games) 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Ignacio Benzal Alia - Cyril Respaut !selection! (-3.5 games) 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Jaime Caldes - Pablo Carretero !selection! (-3.5 games) 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 09:00 GMT Magali Kempen - Alison Van Uytvanck Total games !selection! 17.5 02h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 18:30 GMT Marketa Vondrousova - Viktoriya Tomova Total games !selection! 17.5 04h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 12:00 GMT Eszter Meri - Alina Michalitsch Total games !selection! 17.5 16h16m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Mavie Osterreicher - Victoria Kan Total games !selection! 17.5 12h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Valentina Ryser - Ekaterina Perelygina Total games !selection! 17.5 27h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Dilara Okur - Mariana Drazic Total games !selection! 17.5 09h06m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Valeriya Olyanovskaya - Iulia Andreea Ionescu Total games !selection! 17.5 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Saba Purtseladze - Matthew Summers !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 11:00 GMT Kelsey Stevenson - Matteo Fondriest !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 12:30 GMT Bor Artnak - Harry Rock !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 11:00 GMT Matthew William Donald - Samuel Vincent Ruggeri !selection! (-1.5 sets) 12h51m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Aleksandr Lobanov - David Pichler !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Oleg Prihodko - Thantub Suksumrarn !selection! (-1.5 sets) 15h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Valerio Perruzza - Mikhail Gorokhov !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Joseph White - Savva Polukhin !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Daniel Rodrigues - Tommaso Carnevale-Miino !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Maksim Shin - Max Houkes !selection! (-1.5 sets) 15h21m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Giannicola Misasi - Sarp Agabigun !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Stuart Parker - David Jorda Sanchis !selection! (-1.5 sets) 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 12:00 GMT Kirill Kivattsev - Michael Vrbensky !selection! (-1.5 sets) 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Omni Kumar - Yassine Dlimi !selection! (-1.5 sets) 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Eskander Guryev - Alexander Orlov !selection! (-1.5 sets) 09h16m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Brian Bozemoj - Arthur Bouquier !selection! (-1.5 sets) 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Constantin Bittoun Kouzmine - Hamzeh Al-Aswad !selection! (-1.5 sets) 13h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Dino Prizmic - Walid Ahouda !selection! (-1.5 sets) 09h51m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Valentin Basel - Bruno Pujol Navarro !selection! (-1.5 sets) 05h21m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Ignacio Benzal Alia - Cyril Respaut !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Keanu Elias Immler - Tao Mu !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Jaime Caldes - Pablo Carretero !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Sergi Perez Contri - Alex Marti Pujolras !selection! (-1.5 sets) 20h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Miguel Damas - Luis Diego Chavez Villalpando !selection! (-1.5 sets) 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 09:00 GMT Jaqueline Cristian - Rebecca Peterson !selection! (-3.5 games) 46h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 15:30 GMT Anna-Lena Friedsam - Diane Parry !selection! (-3.5 games) 66h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 18:30 GMT Marketa Vondrousova - Viktoriya Tomova !selection! (-3.5 games) 04h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Viktoria Kuzmova - Sophie Chang !selection! (-3.5 games) 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Peangtarn Plipuech - Kristina Mladenovic !selection! (-3.5 games) 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Eleni Kordolaimi - Alice Rame !selection! (-3.5 games) 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Ayla Aksu - Adithya Karunaratne !selection! (-3.5 games) 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 08:30 GMT Carlota Martinez Cirez - Anastasiia Gureva !selection! (-3.5 games) 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Zongyu Li - Yasmine Mansouri !selection! (-3.5 games) 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 07:30 GMT Melania Delai - Camila Romero !selection! (-3.5 games) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Andrea Obradovic - Basak Eraydin !selection! (-3.5 games) 100h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 18:30 GMT Marketa Vondrousova - Viktoriya Tomova Total games !selection! 16.5 04h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Cagla Buyukakcay - Chiraz Bechri Total games !selection! 16.5 13h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 12:00 GMT Eszter Meri - Alina Michalitsch Total games !selection! 16.5 16h16m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Benedetta Sensi - Anna Ureke Total games !selection! 16.5 15h21m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Oscar Moraing - Tom Gentzsch !selection! to win match 28h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Ivan Liutarevich - Faris Zakaryia !selection! to win match 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 11:00 GMT Ilia Simakin - Kris Van Wyk !selection! to win match 28h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Saba Purtseladze - Matthew Summers !selection! to win match 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Nikita Ianin - Aleksa Gajic !selection! to win match 13h21m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 12:30 GMT Nikola Basic - Seydina Andre !selection! to win match 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 12:30 GMT Dinko Dinev - Pedja Krstin !selection! to win match 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Amr Asrawy - Karim Ibrahim !selection! to win match 28h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 11:00 GMT Kelsey Stevenson - Matteo Fondriest !selection! to win match 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Marat Sharipov (RUS) - Gabriele Pennaforti !selection! to win match 28h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Yan Bondarevskiy - Simone Roncalli !selection! to win match 13h51m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 12:30 GMT Bor Artnak - Harry Rock !selection! to win match 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 12:30 GMT Filippo Speziali - Nicolas Tepmahc !selection! to win match 28h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 11:00 GMT Michael Bassem Sobhy - William Jansen !selection! to win match 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 11:00 GMT Matthew William Donald - Samuel Vincent Ruggeri !selection! to win match 28h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Miljan Zekic - Kokoro Isomura !selection! to win match 13h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Aleksandr Lobanov - David Pichler !selection! to win match 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Oleg Prihodko - Thantub Suksumrarn !selection! to win match 28h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Valerio Perruzza - Mikhail Gorokhov !selection! to win match 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Marsel Ilhan - Deney Wassermann !selection! to win match 28h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Joseph White - Savva Polukhin !selection! to win match 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Daniel Rodrigues - Tommaso Carnevale-Miino !selection! to win match 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Maksim Shin - Max Houkes !selection! to win match 28h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Giannicola Misasi - Sarp Agabigun !selection! to win match 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Michel Hopp - Yanaki Milev !selection! to win match 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Stuart Parker - David Jorda Sanchis !selection! to win match 27h21m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Pavel Nejedly - Kalin Ivanovski !selection! to win match 27h21m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 10:30 GMT Adolfo Daniel Vallejo - Abedallah Shelbayh !selection! to win match 28h36m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 12:00 GMT Matthew Dellavedova - Jiri Barnat !selection! to win match 28h36m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 12:00 GMT Kirill Kivattsev - Michael Vrbensky !selection! to win match 28h36m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Omni Kumar - Yassine Dlimi !selection! to win match 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Luka Mikrut - Stefano Reitano !selection! to win match 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Eskander Guryev - Alexander Orlov !selection! to win match 09h16m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Brian Bozemoj - Arthur Bouquier !selection! to win match 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Constantin Bittoun Kouzmine - Hamzeh Al-Aswad !selection! to win match 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Maximus Jones - Samir Hamza Reguig !selection! to win match 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Luca Tomasetto - Adrian Oetzbach !selection! to win match 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Tom Paris - Buvaysar Gadamauri !selection! to win match 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Leonardo Rossi - Juan Alejandro Hernandez !selection! to win match 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Dino Prizmic - Walid Ahouda !selection! to win match 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Filip Apltauer - Alexis Gautier !selection! to win match 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Jan Choinski - Jonas Schaer !selection! to win match 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Valentin Basel - Bruno Pujol Navarro !selection! to win match 05h21m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Alejandro Turriziani Alvarez - Ignasi De Rueda De Genover !selection! to win match 20h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Ignacio Benzal Alia - Cyril Respaut !selection! to win match 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Keanu Elias Immler - Tao Mu !selection! to win match 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Simon Anthony Ivanov - Aleksandr Braynin !selection! to win match 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Jaime Caldes - Pablo Carretero !selection! to win match 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Mario Gonzalez Fernandez - Michael Zhu !selection! to win match 20h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Sergi Perez Contri - Alex Marti Pujolras !selection! to win match 20h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Miguel Damas - Luis Diego Chavez Villalpando !selection! to win match 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT David Naharro - Noah Regas Luis !selection! to win match 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Yannik Steinegger - Alejandro Moro Canas !selection! to win match 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Shuai Zhang - Alycia Parks Total games !selection! 21.5 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 09:00 GMT Jaqueline Cristian - Rebecca Peterson Total games !selection! 21.5 56h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 15:30 GMT Anna-Lena Friedsam - Diane Parry Total games !selection! 21.5 68h06m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 17:00 GMT Greetje Minnen - Jessika Ponchet Total games !selection! 21.5 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-08 09:00 GMT Anna Blinkova - Clara Tauson Total games !selection! 21.5 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 06:30 GMT Jana Fett - Carole Monnet Total games !selection! 21.5 28h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 09:30 GMT Rebecca Sramkova - Lina Glushko Total games !selection! 21.5 28h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 06:30 GMT Elsa Jacquemot - Maria Timofeeva Total games !selection! 21.5 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-08 06:00 GMT Viktoria Kuzmova - Sophie Chang Total games !selection! 21.5 04h36m W100+H Dubai ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Ayla Aksu - Adithya Karunaratne Total games !selection! 21.5 20h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 08:30 GMT Carlota Martinez Cirez - Anastasiia Gureva Total games !selection! 21.5 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Diletta Cherubini - Fiona Ganz Total games !selection! 21.5 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 13:00 GMT Michaela Laki - Silvia Ambrosio Total games !selection! 21.5 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 09:30 GMT Louise Brunskog - Lucia Marzal Martinez Total games !selection! 21.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 12:30 GMT Sarah Tatu - Giorgia Pinto Total games !selection! 21.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Jiho Shin - Jimar Gerald Gonzalez Total games !selection! 21.5 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Nadiya Kolb - Sofia Milatova Total games !selection! 21.5 09h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Polina Leykina - Kateryna Lazarenko Total games !selection! 21.5 28h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Andrea Obradovic - Basak Eraydin Total games !selection! 21.5 100h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Simona Ogescu - Ada Piestrzynska Total games !selection! 21.5 00h21m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 08:00 GMT Anca Alexia Todoni - Gozde Turhan Total games !selection! 15.5 15h21m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Benedetta Sensi - Anna Ureke Total games !selection! 15.5 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Ilia Simakin - Kris Van Wyk Total games !selection! 19.5 06h21m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 11:00 GMT Kelsey Stevenson - Matteo Fondriest Total games !selection! 19.5 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 12:30 GMT Bor Artnak - Harry Rock Total games !selection! 19.5 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Oleg Prihodko - Thantub Suksumrarn Total games !selection! 19.5 11h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 06:30 GMT Valerio Perruzza - Mikhail Gorokhov Total games !selection! 19.5 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Marsel Ilhan - Deney Wassermann Total games !selection! 19.5 13h51m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Pavel Nejedly - Kalin Ivanovski Total games !selection! 19.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Leonardo Rossi - Juan Alejandro Hernandez Total games !selection! 19.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Valentin Basel - Bruno Pujol Navarro Total games !selection! 19.5 05h21m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Alejandro Turriziani Alvarez - Ignasi De Rueda De Genover Total games !selection! 19.5 13h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Keanu Elias Immler - Tao Mu Total games !selection! 19.5 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Jaime Caldes - Pablo Carretero Total games !selection! 19.5 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Mario Gonzalez Fernandez - Michael Zhu Total games !selection! 19.5 20h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT David Naharro - Noah Regas Luis Total games !selection! 19.5 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 18:30 GMT Marketa Vondrousova - Viktoriya Tomova !selection! (-5.5 games) 04h36m Open P2i Angers Arena Loire - Angers ITF Women 25k+
2022-12-07 10:00 GMT Zongyu Li - Yasmine Mansouri !selection! (-5.5 games) 04h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 11:30 GMT Weronika Ewald - Weronika Falkowska !selection! (-5.5 games) 17h36m W25 Monastir ITF Women 25k+
2022-12-07 11:00 GMT Marta Soriano Santiago - Esther Lopez Alcaraz !selection! (-5.5 games) 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 11:00 GMT Nuria Sarganella Verdu - Judith Hernandez Miranda !selection! (-5.5 games) 04h36m W15 Valencia ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Arabella Koller - Denisa Hindova !selection! (-5.5 games) 28h21m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Ines Faltinger - Mila Masic !selection! (-5.5 games) 28h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 09:00 GMT Mavie Osterreicher - Victoria Kan !selection! (-5.5 games) 17h36m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Valentina Ryser - Ekaterina Perelygina !selection! (-5.5 games) 27h06m W15 Oberpullendorf ITF Women 15k
2022-12-07 07:30 GMT Mary Lewis - Katy Dunne !selection! (-5.5 games) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 10:30 GMT Danielle Daley - Nahia Berecoechea !selection! (-5.5 games) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 12:00 GMT Giulia Carbonaro - Lamis Alhussein Abdel Aziz !selection! (-5.5 games) 04h36m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Dilara Okur - Mariana Drazic !selection! (-5.5 games) 09h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Daria Lodikova - Ann Akasha Ceuca !selection! (-5.5 games) 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 09:30 GMT Natalija Senic - Melis Ayda Uyar !selection! (-5.5 games) 04h36m W15 Antalya ITF Women 15k
2022-12-07 06:30 GMT Oleg Prihodko - Thantub Suksumrarn Total games !selection! 18.5 14h06m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Marsel Ilhan - Deney Wassermann Total games !selection! 18.5 15h21m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Dino Prizmic - Walid Ahouda Total games !selection! 18.5 09h51m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Valentin Basel - Bruno Pujol Navarro Total games !selection! 18.5 05h21m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Keanu Elias Immler - Tao Mu Total games !selection! 18.5 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 13:00 GMT Miguel Damas - Luis Diego Chavez Villalpando Total games !selection! 18.5 04h36m M15 Madrid ITF Men
2022-12-07 08:00 GMT Daniel Rodrigues - Tommaso Carnevale-Miino Total games !selection! 16.5 04h36m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Constantin Bittoun Kouzmine - Hamzeh Al-Aswad Total games !selection! 16.5 13h06m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Saba Purtseladze - Matthew Summers Total games !selection! 22.5 04h36m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2022-12-07 09:30 GMT Marsel Ilhan - Deney Wassermann Total games !selection! 22.5 06h51m M15 Antalya ITF Men
2022-12-07 13:30 GMT Stuart Parker - David Jorda Sanchis Total games !selection! 22.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 10:30 GMT Adolfo Daniel Vallejo - Abedallah Shelbayh Total games !selection! 22.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 12:00 GMT Matthew Dellavedova - Jiri Barnat Total games !selection! 22.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 12:00 GMT Kirill Kivattsev - Michael Vrbensky Total games !selection! 22.5 26h51m M15 Trnava ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Luka Mikrut - Stefano Reitano Total games !selection! 22.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 08:30 GMT Eskander Guryev - Alexander Orlov Total games !selection! 22.5 09h16m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Brian Bozemoj - Arthur Bouquier Total games !selection! 22.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 10:00 GMT Maximus Jones - Samir Hamza Reguig Total games !selection! 22.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
2022-12-07 11:30 GMT Tom Paris - Buvaysar Gadamauri Total games !selection! 22.5 20h36m M15 Monastir ITF Men
Viimeisin päivitys: 2022-12-07 05:42:32 UTC

Tennisennusteet - Tennisvedonlyöntivihjeet ja valinnat tälle päivälle Ennustesivun ohjeet: yllä olevassa taulukossa esitetään tämän päivän sekä tulevat tennisottelut ja niiden vedonlyöntivihjeet. Tärkein sarake on Todennäköisyys: se näyttää tennisvedonlyöntivihjeen todennäköisyyden: mitä suurempi todennäköisyys sen suurempi mahdollisuus, että kyseinen tennisennuste osuu oikeaan. Jos tarvitset lisätietoa ymmärtääksesi tennisennusteita, mene aloitussivulle, josta löydät tarkempaa tietoa vedonlyöntivihjeistä. Tutustu myös tennisennusteiden backtest -työkaluun, jonka avulla voit nähdä, miten malli suoriutuu historiallisten tietojen kanssa.