Tennisennusteet - Tennisvedonlyöntivihjeet ja valinnat tälle päivälle

2022-07-04 13:00 GMT Alize Cornet - Ajla Tomljanovic !selection! to win match 35h47m Wimbledon - London WTA
2022-07-04 13:00 GMT Elena Rybakina - Petra Martic !selection! to win match 35h47m Wimbledon - London WTA
2022-07-04 15:30 GMT Paula Badosa Gibert - Simona Halep !selection! to win match 31h02m Wimbledon - London WTA
2022-07-04 16:30 GMT Amanda Anisimova - Harmony Tan !selection! to win match 35h47m Wimbledon - London WTA
2022-07-05 10:00 GMT Marie Bouzkova - Ons Jabeur !selection! to win match 07h02m Wimbledon - London WTA
2022-07-05 11:00 GMT Tatjana Maria - Jule Niemeier !selection! to win match 11h47m Wimbledon - London WTA
2022-07-04 11:00 GMT,In Progress Daniela Seguel - Tamara Curovic !selection! to win match 09h32m W100 Versmold ITF Women 25k+
2022-07-04 11:00 GMT,In Progress Ekaterina Reyngold - Alexandra Osborne !selection! to win match 09h47m W100 Versmold ITF Women 25k+
2022-07-04 12:40 GMT Ekaterina Makarova (1996) - Nikol Rivkin !selection! to win match 16h32m W100 Versmold ITF Women 25k+
2022-07-04 16:30 GMT Amina Anshba - Dia Evtimova !selection! to win match 11h47m W100 Versmold ITF Women 25k+
2022-07-04 14:00 GMT Anna Danilina - Chiara Scholl !selection! to win match 16h32m W100 Versmold ITF Women 25k+
2022-07-04 15:00 GMT Darja Vidmanova - Adrienn Nagy !selection! to win match 11h47m W100 Versmold ITF Women 25k+
2022-07-04 12:30 GMT,In Progress Melania Delai - Ilay Yoruk !selection! to win match 11h47m W100 Versmold ITF Women 25k+
2022-07-04 13:00 GMT Anastasia Grymalska - Julia Avdeeva !selection! to win match 11h47m W100 Versmold ITF Women 25k+
2022-07-04 11:05 GMT,In Progress Ania Hertel - Nicole Khirin !selection! to win match 07h02m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 13:30 GMT Diana Marcinkevica - Alana Parnaby !selection! to win match 07h02m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 13:30 GMT Noa Liauw A Fong - Sara Cakarevic !selection! to win match 04h47m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 12:45 GMT Barbara Haas - Madelief Hageman !selection! to win match 07h02m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 11:00 GMT,In Progress Florentine Dekkers - Andrea Gamiz !selection! to win match 07h02m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 12:00 GMT,In Progress Andreea Prisacariu - Eva Garkusha !selection! to win match 07h02m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 13:30 GMT Isabelle Haverlag - Michaela Bayerlova !selection! to win match 04h47m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 14:15 GMT Diana Shnaider - Lian Tran !selection! to win match 04h47m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 11:15 GMT,In Progress Yana Morderger - Bente Spee !selection! to win match 07h02m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 11:30 GMT,In Progress Marie Benoit - Tayisiya Morderger !selection! to win match 07h02m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 12:00 GMT,In Progress Demi Tran - Alice Rame !selection! to win match 07h02m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 12:00 GMT,In Progress Gabriella Mujan - Johana Markova !selection! to win match 07h02m W60 Amstelveen ITF Women 25k+
2022-07-04 11:00 GMT,In Progress Olga Helmi - Natsuho Arakawa !selection! to win match 07h02m W25 Corroios-Seixal ITF Women 25k+
2022-07-04 17:00 GMT Erika Sema - Ellie Logotheti !selection! to win match 07h02m W25 Corroios-Seixal ITF Women 25k+
2022-07-04 11:00 GMT,In Progress Kimberly Birrell - Iveta Dapkute !selection! to win match 07h02m W25 Corroios-Seixal ITF Women 25k+
2022-07-04 17:00 GMT Kaylah Mcphee - Angelina Voloshchuk !selection! to win match 07h02m W25 Corroios-Seixal ITF Women 25k+
2022-07-04 14:30 GMT Hong Yi Cody Wong - Dariia Monakhova !selection! to win match 07h02m W25 Corroios-Seixal ITF Women 25k+
2022-07-04 11:00 GMT,In Progress Pei-Chi Lee - Julia Konishi Camargo Silva !selection! to win match 07h02m W25 Corroios-Seixal ITF Women 25k+
2022-07-04 14:30 GMT Jenna Defalco - Bianca Jolie Fernandez !selection! to win match 07h02m W25 Corroios-Seixal ITF Women 25k+
2022-07-04 14:30 GMT Ayla Aksu - Sara Lanca !selection! to win match 07h02m W25 Corroios-Seixal ITF Women 25k+
2022-07-04 11:30 GMT,In Progress Adithya Karunaratne - Marian Gomez Pezuela Cano !selection! to win match 07h02m W25 Getxo ITF Women 25k+
2022-07-04 13:35 GMT Sapfo Sakellaridi - Yaroslava Bartashevich !selection! to win match 07h02m W25 Getxo ITF Women 25k+
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Martina Capurro Taborda - Jimar Geraldine Gerald Gonzalez !selection! to win match 07h02m W25 Getxo ITF Women 25k+
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Jenny Duerst - Karen Marthiens !selection! to win match 17h47m W25 Getxo ITF Women 25k+
2022-07-04 16:30 GMT Noelia Zeballos - Gloria Ceschi !selection! to win match 18h02m W25 Getxo ITF Women 25k+
2022-07-04 13:00 GMT Federica Rossi - Naia Mercadier !selection! to win match 07h02m W25 Getxo ITF Women 25k+
2022-07-04 11:30 GMT,In Progress Claudia Hoste Ferrer - Marta Soriano Santiago !selection! to win match 07h02m W25 Getxo ITF Women 25k+
2022-07-04 11:30 GMT,In Progress Angelika Shapovalova - Maria Mikhailova !selection! to win match 07h02m W15 Casablanca ITF Women 15k
2022-07-04 13:00 GMT Giuliana Bestetti - Salma Loudili !selection! to win match 07h02m W15 Casablanca ITF Women 15k
2022-07-04 13:00 GMT Margaux Komano - Veronika Kulhava !selection! to win match 07h02m W15 Casablanca ITF Women 15k
2022-07-04 12:10 GMT,In Progress Eleanor Baglow - Greta Medeghini !selection! to win match 07h02m W15 Casablanca ITF Women 15k
2022-07-04 12:00 GMT,In Progress Francesca Dell'Edera - Lina Qostal !selection! to win match 07h02m W15 Casablanca ITF Women 15k
2022-07-04 13:00 GMT Elizaveta Morozova - Sara Akid !selection! to win match 07h02m W15 Casablanca ITF Women 15k
2022-07-04 12:25 GMT,In Progress Oumaima Aziz - Andreina Pino !selection! to win match 07h02m W15 Casablanca ITF Women 15k
2022-07-04 15:00 GMT Miriana Tona - Ava Hrastar !selection! to win match 11h47m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-04 15:00 GMT Paula Ortega Redondo - Maria Andrienko !selection! to win match 18h02m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-04 15:00 GMT Annerly Poulos - Emma Pedretti !selection! to win match 07h02m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-04 15:00 GMT Aimee Bromfield - Feriel Mahbouli !selection! to win match 18h02m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-04 15:00 GMT Bhuvana Kalva - Tasnim Ismail !selection! to win match 11h47m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-04 15:00 GMT Linda Ajimi - Adriana Cortes !selection! to win match 18h02m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-04 15:00 GMT Nikol Palecek - Karine Marion Job !selection! to win match 11h47m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-04 15:00 GMT Parneet Kaur - Yassamine Boudjadi !selection! to win match 18h02m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-04 16:00 GMT Emma Van Poppel - Sara Yigin !selection! to win match 07h02m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-04 16:00 GMT Jia Yi Dong - Anaelle Leclercq !selection! to win match 18h02m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-04 16:00 GMT Chahd Berriri - Valentina Ivanov !selection! to win match 18h02m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-04 16:00 GMT Amelie Justine Hejtmanek - Ranim Rassil !selection! to win match 18h02m W15 Monastir ITF Women 15k
2022-07-05 10:00 GMT Qinwen Zheng - Yue Yuan !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Elisabetta Cocciaretto - Mihaela Buzarnescu !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Viktoriya Tomova - Jacqueline Cabaj Awad !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Ipek Oz - Kamilla Rakhimova !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Clara Burel - Su Jeong Jang !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-04 12:05 GMT,In Progress Irina Khromacheva - Peangtarn Plipuech !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Renata Zarazua - Caijsa Wilda Hennemann !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Valentini Grammatikopoulou - Panna Udvardy !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-04 11:40 GMT,In Progress Lauren Davis - Kajsa Rinaldo Persson !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Francesca Di Lorenzo - Katarina Zavatska !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Varvara Flink - Leolia Jeanjean !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Malene Helgo - Rebecca Peterson !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Misaki Doi - Mirjam Bjorklund !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Grace Min - Rebeka Masarova !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-04 13:00 GMT Lisa Zaar - Elina Avanesyan !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-04 14:30 GMT Anastasia Kulikova - Anna Schmiedlova !selection! to win match 07h02m Nordea Open - Bastad ITF Women 25k+
2022-07-04 16:30 GMT Anna Bondar - Laura Pigossi !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-04 14:30 GMT Lena Papadakis - Zoe Hives !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-04 12:25 GMT,In Progress Audrey Albie - Olivia Gadecki !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-04 13:00 GMT Elsa Jacquemot - Katie Volynets !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Jasmine Paolini - Bernarda Pera !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Stefanie Voegele - Anna Blinkova !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Kristina Mladenovic - Dalma Galfi !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Arantxa Rus - Julie Gervais !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Cristina Bucsa - Maria Lourdes Carle !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Andrea Lazaro Garcia - Jessika Ponchet !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Erika Andreeva - Oceane Dodin !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Ylena In-Albon - Alice Robbe !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-04 12:30 GMT,In Progress Fernanda Contreras Gomez - Camilla Rosatello !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Oksana Selekhmeteva - Sara Errani !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-05 10:00 GMT Olga Danilovic - Varvara Gracheva !selection! to win match 07h02m Grand Est Open 88 - Contrexeville ITF Women 25k+
2022-07-04 11:10 GMT,In Progress Cristian Garin - Alex De Minaur !selection! to win match 35h47m Wimbledon - London ATP
2022-07-04 13:30 GMT Brandon Nakashima - Nick Kyrgios !selection! to win match 31h02m Wimbledon - London ATP
2022-07-04 14:30 GMT Jason Murray Kubler - Taylor Harry Fritz !selection! to win match 35h47m Wimbledon - London ATP
2022-07-04 17:00 GMT Botic Van De Zandschulp - Rafael Nadal !selection! to win match 31h02m Wimbledon - London ATP
2022-07-05 11:00 GMT Novak Djokovic - Jannik Sinner !selection! to win match 07h02m Wimbledon - London ATP
2022-07-05 11:00 GMT David Goffin - Cameron Norrie !selection! to win match 11h47m Wimbledon - London ATP
2022-07-04 17:30 GMT Sahar Simon - Adan Freire Da Silva !selection! to win match 07h02m M25+H Ajaccio ITF Men
2022-07-04 16:00 GMT Maxence Broville - Dominik Kellovsky !selection! to win match 07h02m M25+H Ajaccio ITF Men
2022-07-04 09:30 GMT,In Progress Cesar Bouchelaghem - Ying Hou !selection! to win match 11h47m M25+H Ajaccio ITF Men
2022-07-04 17:30 GMT Anthony Turchi - Sizya Ernest Kivanda !selection! to win match 07h02m M25+H Ajaccio ITF Men
2022-07-04 09:30 GMT,In Progress Ben Jones - Robin Catry !selection! to win match 16h32m M25+H Ajaccio ITF Men
2022-07-04 16:00 GMT Gabriele Moghini - Mathis Debru !selection! to win match 10h32m M25+H Ajaccio ITF Men
2022-07-04 09:30 GMT,In Progress Kuang Chen Lin - Matteo Meneghetti !selection! to win match 07h02m M15 Monastir ITF Men
2022-07-04 09:30 GMT,In Progress Vivek Kolluru - Egor Tsarapkin !selection! to win match 11h47m M15 Monastir ITF Men
2022-07-04 09:30 GMT,In Progress Sheng Tang - James Markiewicz !selection! to win match 11h47m M15 Monastir ITF Men
2022-07-04 09:30 GMT,In Progress Beren Tan - Deji Thomas-Smith !selection! to win match 11h47m M15 Monastir ITF Men
2022-07-04 09:30 GMT,In Progress Michael Bassem Sobhy - Sahej Maker !selection! to win match 11h47m M15 Monastir ITF Men
2022-07-04 09:30 GMT,In Progress Majun Li - Geni Inoue !selection! to win match 11h47m M15 Monastir ITF Men
2022-07-04 09:30 GMT,In Progress Karim El Feky - Niccolo Catini !selection! to win match 11h47m M15 Monastir ITF Men
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Andrea Gola - Ivan Denisov !selection! to win match 07h02m M15 Casablanca ITF Men
2022-07-04 11:30 GMT,In Progress Mehdi Sadaoui - Hamza Karmoussi !selection! to win match 07h02m M15 Casablanca ITF Men
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Federico Campana - Nikita Ianin !selection! to win match 07h02m M15 Casablanca ITF Men
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Youssef Kadiri Hassani - Nicolas Jadoun !selection! to win match 11h47m M15 Casablanca ITF Men
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Gabriele Pennaforti - Nicolas Bruna !selection! to win match 07h02m M15 Casablanca ITF Men
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Edouard Villoslada - Arthur Bonnaud !selection! to win match 07h02m M15 Casablanca ITF Men
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Joe Misrahi - Stefan Vujic !selection! to win match 07h02m M15 Casablanca ITF Men
2022-07-04 11:30 GMT,In Progress Imran Sibille - Mikail Alimli !selection! to win match 07h02m M15 Casablanca ITF Men
2022-07-04 11:15 GMT,In Progress Paul Woerner - Tomislav Podvinski !selection! to win match 11h47m M15 Velenje ITF Men
2022-07-04 10:40 GMT,In Progress Jan Kupcic - Nemanja Malesevic !selection! to win match 11h47m M15 Velenje ITF Men
2022-07-04 10:30 GMT,In Progress Matic Kriznik - Eric Morris !selection! to win match 11h47m M15 Velenje ITF Men
2022-07-04 12:10 GMT,In Progress Alessandro Bellifemine - Alen Rogic Hadzalic !selection! to win match 07h02m M15 Velenje ITF Men
2022-07-04 10:50 GMT,In Progress Daniel De Jonge - Edoardo Zanada !selection! to win match 07h02m M15 Velenje ITF Men
2022-07-04 12:00 GMT,In Progress Michelangelo Zvech Flaborea Mreule - Jiri Barnat !selection! to win match 07h02m M15 Velenje ITF Men
2022-07-04 12:00 GMT,In Progress Amaury Raynel - Sebastian Sorger !selection! to win match 07h02m M15 Velenje ITF Men
2022-07-04 12:55 GMT Igor Shrolik - Admir Kalender !selection! to win match 07h02m M15 Velenje ITF Men
2022-07-04 13:55 GMT Mario Mansilla Diez - Giacomo Revelli !selection! to win match 05h47m M25 Getxo ITF Men
2022-07-04 14:30 GMT Alejandro Garcia - Nil Boixader Roca !selection! to win match 07h02m M25 Getxo ITF Men
2022-07-04 10:35 GMT,In Progress Adil Kalyanpur - Garrett Johns !selection! to win match 07h02m M25 Getxo ITF Men
2022-07-04 11:20 GMT,In Progress Carles Hernandez - Xavi Matas Ortega !selection! to win match 07h02m M25 Getxo ITF Men
2022-07-04 12:25 GMT,In Progress Nicholas Bybel - Pablo Riva !selection! to win match 07h02m M25 Getxo ITF Men
2022-07-04 13:00 GMT Axel Nefve - Rodrigo Mora Clement !selection! to win match 07h02m M25 Getxo ITF Men
2022-07-04 10:35 GMT,In Progress Nicolas Parizzia - Nicolo Pozzani !selection! to win match 11h47m M25 Casinalbo ITF Men
2022-07-04 10:30 GMT,In Progress Pietro Pampanin - Filippo Speziali !selection! to win match 11h47m M25 Casinalbo ITF Men
2022-07-04 09:35 GMT,In Progress Inaki Cabrera Bello - Augusto Virgili !selection! to win match 06h32m M25 Casinalbo ITF Men
2022-07-04 10:20 GMT,In Progress Lorenzo Vatteroni - Luca Castagnola !selection! to win match 11h47m M25 Casinalbo ITF Men
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Jozef Kovalik - Ernests Gulbis !selection! to win match 11h47m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Michael Geerts - Adrian Andreev !selection! to win match 11h47m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Oscar Jose Gutierrez - Vaclav Safranek !selection! to win match 15h32m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-04 11:50 GMT,In Progress Kacper Zuk - Alexey Vatutin !selection! to win match 11h47m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-04 12:00 GMT,In Progress Oleksii Krutykh - Luca Van Assche !selection! to win match 11h47m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-04 12:05 GMT,In Progress Arthur Fils - Maxime Janvier !selection! to win match 07h02m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Pedro Martinez Portero - Benjamin Hassan !selection! to win match 14h17m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Gastao Elias - Carlos Taberner !selection! to win match 15h17m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Bernabe Zapata Miralles - Vit Kopriva !selection! to win match 10h32m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Juan Pablo Varillas - Yannick Hanfmann !selection! to win match 15h02m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-04 13:00 GMT Taro Daniel - Riccardo Bonadio !selection! to win match 15h02m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Franco Agamenone - Rudolf Molleker !selection! to win match 15h02m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Jan-Lennard Struff - Federico Delbonis !selection! to win match 15h02m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-04 15:30 GMT Henri Laaksonen - Dominic Stephan Stricker !selection! to win match 15h02m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Mats Moraing - Stefano Travaglia !selection! to win match 15h17m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Geoffrey Blancaneaux - Federico Coria !selection! to win match 15h17m Braunschweig Challenger ATP Challenger
2022-07-04 13:00 GMT Filip Misolic - Vlad Victor Cornea !selection! to win match 07h02m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Facundo Diaz Acosta - Georgii Kravchenko !selection! to win match 11h47m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-04 11:45 GMT,In Progress Vitaliy Sachko - Marius Copil !selection! to win match 11h47m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Pol Martin Tiffon - Ivan Gakhov !selection! to win match 11h47m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-04 10:00 GMT,In Progress Ergi Kirkin - Maximilian Neuchrist !selection! to win match 11h47m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Gilles Simon - Lukas Neumayer !selection! to win match 14h17m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Elias Ymer - Corentin Moutet !selection! to win match 14h32m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Andrea Arnaboldi - Mikael Ymer !selection! to win match 14h17m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-04 16:00 GMT Jiri Lehecka - Sebastian Ofner !selection! to win match 14h32m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-04 15:00 GMT Luca Nardi - Norbert Gombos !selection! to win match 14h32m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-04 11:50 GMT,In Progress Giulio Zeppieri - Fernando Verdasco !selection! to win match 14h32m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Hamad Medjedovic - Roberto Carballes Baena !selection! to win match 11h47m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-04 13:30 GMT Thiago Moura Monteiro - Jurij Rodionov !selection! to win match 14h32m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-04 13:30 GMT Alexander Shevchenko - Manuel Guinard !selection! to win match 14h32m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Dalibor Svrcina - Dusan Lajovic !selection! to win match 14h32m Salzburg Challenger ATP Challenger
2022-07-04 13:30 GMT Ulises Blanch - Marek Gengel !selection! to win match 04h47m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-04 12:30 GMT,In Progress Gabriel Decamps - Duarte Vale !selection! to win match 04h47m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-04 11:00 GMT,In Progress Henrique Rocha - Daniel Rodrigues !selection! to win match 11h47m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-04 12:00 GMT,In Progress Aidan Mchugh - Alexander Donski !selection! to win match 04h47m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-04 12:30 GMT,In Progress Kenny de Schepper - Thomaz Bellucci !selection! to win match 04h47m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-04 11:00 GMT,In Progress Alibek Kachmazov - Omar Jasika !selection! to win match 11h47m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-04 14:00 GMT James Duckworth - Pedro Araujo !selection! to win match 15h02m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-04 15:00 GMT Antoine Bellier - Jason Jung !selection! to win match 15h02m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Frederico Ferreira Silva - Constant Lestienne !selection! to win match 15h02m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Nuno Borges - Antoine Escoffier !selection! to win match 15h02m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Altug Celikbilek - Renzo Olivo !selection! to win match 15h02m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Yasutaka Uchiyama - Evgeny Donskoy !selection! to win match 15h02m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-04 14:00 GMT Kaichi Uchida - Illya Marchenko !selection! to win match 15h02m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Joao Domingues - Gregoire Barrere !selection! to win match 15h02m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Hugo Grenier - Pedro Sousa !selection! to win match 15h02m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Andrey Kuznetsov - Yoshihito Nishioka !selection! to win match 15h02m Porto Challenger ATP Challenger
2022-07-04 10:35 GMT,In Progress Billy Harris - Bernard Tomic !selection! to win match 11h47m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-04 11:25 GMT,In Progress Pedro Boscardin Dias - Giovanni Fonio !selection! to win match 11h47m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-04 11:00 GMT,In Progress Andrey Chepelev - Christian Langmo !selection! to win match 11h47m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Pedro Cachin - Lukas Klein !selection! to win match 13h02m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Matteo Gigante - Federico Gaio !selection! to win match 13h02m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Nino Serdarusic - Duje Ajdukovic !selection! to win match 13h02m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-04 17:30 GMT Gian Marco Moroni - Luciano Darderi !selection! to win match 13h02m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Mattia Bellucci - Daniel Masur !selection! to win match 13h02m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Evan Furness - Juan Bautista Torres !selection! to win match 11h47m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-04 17:30 GMT Filip Horansky - Timofey Skatov !selection! to win match 13h02m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-04 15:30 GMT Nicolas Kicker - Jesper De Jong !selection! to win match 13h02m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Matteo Arnaldi - Jelle Sels !selection! to win match 13h02m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-05 10:00 GMT Andrea Collarini - Flavio Cobolli !selection! to win match 13h02m Todi Challenger ATP Challenger
2022-07-04 17:30 GMT Yunseong Chung - Arklon Huertas Del Pino !selection! to win match 02h17m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-04 16:05 GMT Matias Zukas - Alejandro Mendoza !selection! to win match 04h47m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-04 17:30 GMT Tobias Franco - Blu Baker !selection! to win match 04h47m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-05 16:00 GMT Facundo Mena - Pedja Krstin !selection! to win match 15h02m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-04 20:30 GMT Nicolas Alvarez - Roman Andres Burruchaga !selection! to win match 15h02m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-05 16:00 GMT Adrian Menendez-Maceiras - Gerald Melzer !selection! to win match 15h02m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-05 16:00 GMT Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Aleksandar Kovacevic !selection! to win match 15h02m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-05 16:00 GMT Malek Jaziri - Nicolas Buitrago !selection! to win match 15h02m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-04 16:00 GMT Nick Hardt - Francisco Comesana !selection! to win match 15h02m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-04 20:30 GMT Gonzalo Villanueva - Andres Urrea !selection! to win match 15h02m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-04 19:00 GMT Roberto Quiroz - Michail Pervolarakis !selection! to win match 15h02m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-05 16:00 GMT Nicolas Mejia - Keegan Smith !selection! to win match 15h02m Bogota Challenger ATP Challenger
2022-07-04 19:00 GMT Sergio Luis Hernandez Ramirez - Juan Pablo Ficovich !selection! to win match 15h02m Bogota Challenger ATP Challenger
Viimeisin päivitys: 2022-07-04 09:19:00 UTC
Want to use the power of Machine Learning?
Get access to tips that generate an average profit of +52 units / month. Fully configurable filters for the highest profit, highest yield or best success rate.

Tennisennusteet - Tennisvedonlyöntivihjeet ja valinnat tälle päivälle Ennustesivun ohjeet: yllä olevassa taulukossa esitetään tämän päivän sekä tulevat tennisottelut ja niiden vedonlyöntivihjeet. Tärkein sarake on Todennäköisyys: se näyttää tennisvedonlyöntivihjeen todennäköisyyden: mitä suurempi todennäköisyys sen suurempi mahdollisuus, että kyseinen tennisennuste osuu oikeaan. Jos tarvitset lisätietoa ymmärtääksesi tennisennusteita, mene aloitussivulle, josta löydät tarkempaa tietoa vedonlyöntivihjeistä. Tutustu myös tennisennusteiden backtest -työkaluun, jonka avulla voit nähdä, miten malli suoriutuu historiallisten tietojen kanssa.