Prognozy tenisowe - Tenisowe typy i porady bukmacherskie na dzisiaj

2021-10-24 15:30 GMT Jannik Sinner - Diego Sebastian Schwartzman Total games !selection! 20.5 10h55m European Open - Antwerp ATP
2021-10-24 14:00 GMT Marin Cilic - Aslan Karatsev Total games !selection! 20.5 10h55m Kremlin Cup - Moscow ATP
2021-10-24 17:00 GMT Gerald Melzer - Facundo Mena Total games !selection! 20.5 02h10m Bogota Challenger ATP Challenger
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Marco Cecchinato - Carlos Taberner Total games !selection! 20.5 10h55m Losinj Challenger ATP Challenger
2021-10-24 17:30 GMT Pedro Boscardin Dias - Gustavo Heide Total games !selection! 20.5 06h38m M25 Rio do Sul ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Naoki Nakagawa - Arthur Cazaux Total games !selection! 20.5 10h55m M25 Quinta Do Lago ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Henri Squire - Jakub Paul Total games !selection! 20.5 14h55m M25 Hamburg ITF Men
2021-10-24 14:00 GMT Luca Van Assche - Joris De Loore Total games !selection! 20.5 10h55m M25 Toulouse ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Pol Toledo Bague - Alexander Weis Total games !selection! 20.5 14h55m M15 Girona ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Hady Habib - Lucas Krainer Total games !selection! 20.5 18h55m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 14:30 GMT Julian Cash - Hanwen Li Total games !selection! 20.5 10h55m M15 Doha ITF Men
2021-10-24 16:00 GMT Matias Franco Descotte - Victor Lilov Total games !selection! 20.5 217h14m M15 Cancun ITF Men
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Moerani Bouzige - Valentin Vacherot Total games !selection! 20.5 14h55m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Nicholas David Ionel - Daniel Michalski Total games !selection! 20.5 18h10m M15 Antalya ITF Men
2021-10-25 08:00 GMT Laslo Djere - Ilya Ivashka Total games !selection! 20.5 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Nino Serdarusic - Sebastian Korda Total games !selection! 20.5 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Marin Cilic - Albert Ramos-Vinolas Total games !selection! 20.5 10h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Adrian Mannarino - Karen Khachanov Total games !selection! 20.5 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT John Millman - Yshai Oliel Total games !selection! 20.5 12h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Alexander Bublik - Evgeny Tyurnev Total games !selection! 20.5 11h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Botic Van De Zandschulp - Marc Polmans Total games !selection! 20.5 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 13:30 GMT Gilles Simon - Emil Ruusuvuori Total games !selection! 20.5 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Miomir Kecmanovic - Evgeny Karlovskiy Total games !selection! 20.5 09h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Frances Tiafoe - Lucas Miedler Total games !selection! 20.5 10h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 13:30 GMT Kevin Anderson - Roberto Carballes Baena Total games !selection! 20.5 10h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Stefanos Tsitsipas - Grigor Dimitrov Total games !selection! 20.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Gael Monfils - Lorenzo Musetti Total games !selection! 20.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Casper Ruud - Lloyd Harris Total games !selection! 20.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Lorenzo Sonego - Cristian Garin Total games !selection! 20.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Reilly Opelka - Jannik Sinner Total games !selection! 20.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Hubert Hurkacz - Andy Murray Total games !selection! 20.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Carlos Alcaraz Garfia - Daniel Evans Total games !selection! 20.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Nikoloz Basilashvili - Pablo Carreno-Busta Total games !selection! 20.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Felix Auger Aliassime - Richard Berankis Total games !selection! 20.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Cameron Norrie - Marton Fucsovics Total games !selection! 20.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Filip Krajinovic - Alexander Zverev Total games !selection! 20.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Alexey Vatutin - Pavel Nejedly Total games !selection! 20.5 01h55m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 16:00 GMT Maria Camila Osorio Serrano - Ann Li !selection! to win match 10h55m Tenerife Ladies Open - Tenerife WTA
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Ekaterina Alexandrova - Anett Kontaveit !selection! to win match 14h55m Kremlin Cup - Moscow WTA
2021-10-24 18:00 GMT Madison Brengle - Zarina Diyas !selection! to win match 07h55m W80 Macon ITF Women 25k+
2021-10-24 16:00 GMT Panna Udvardy - Daniela Seguel !selection! to win match 10h55m W25 Rio do Sul ITF Women 25k+
2021-10-24 08:30 GMT,In Progress Matilda Mutavdzic - Chloe Paquet !selection! to win match 14h55m W25 Netanya ITF Women 25k+
2021-10-24 11:00 GMT Antonia Ruzic - Timea Babos !selection! to win match 14h55m W25 Hamburg ITF Women 25k+
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Ekaterina Kazionova - Yuliya Hatouka !selection! to win match 18h55m W25 Karaganda ITF Women 25k+
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Jennifer Luikham - Luksika Kumkhum !selection! to win match 14h38m W15 Monastir ITF Women 15k
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Zhuoxuan Bai - Zongyu Li !selection! to win match 14h38m W15 Sharm El Sheikh ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Amarissa Kiara Toth - Sonay Kartal !selection! to win match 14h55m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 12:00 GMT Cristina Bucsa - Federica Rossi !selection! to win match 14h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 13:30 GMT Qinwen Zheng - Urszula Radwanska !selection! to win match 01h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Tara Moore - Stephanie Wagner !selection! to win match 14h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 15:00 GMT Aliona Bolsova - Federica Di Sarra !selection! to win match 01h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 12:00 GMT Giulia Gatto-Monticone - Oksana Kalashnikova !selection! to win match 01h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Ankita Raina - Martina Di Giuseppe !selection! to win match 17h25m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Natalia Fehr - Anna Klasen !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Lidia Moreno Arias - Julia Payola !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 09:35 GMT,In Progress Joanna Garland - Tara Wurth !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Chiara Scholl - Judith Perello Saavedra !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Sofia Nami Samavati - Mihaela Djakovic !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Tatiana Pieri - Weronika Falkowska !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 11:00 GMT Lian Tran - Enola Chiesa !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 11:00 GMT Ane Mintegi Del Olmo - Amanda Carreras !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 12:25 GMT Carolina Gomez - Andrea Gamiz !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 14:00 GMT Lara Escauriza - Olivia Gram !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 14:00 GMT Lena Papadakis - Maria Garcia Cid !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 14:00 GMT Caroline Romeo - Diana Marcinkevica !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 12:30 GMT Linda Fruhvirtova - Eden Silva !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 12:30 GMT Nina Ugrelidze - Jordina Cegarra Ramirez !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 12:30 GMT Beatrice Laura Pirtac - Elena Bogdan !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 14:00 GMT Olga Parres Azcoitia - Miriam Bianca Bulgaru !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Tena Lukas - Nicole Fossa Huergo !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 09:45 GMT,In Progress Jiho Shin - Paula Arias Manjon !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 11:00 GMT Emily Webley-Smith - Celia Cervino Ruiz !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 11:00 GMT Sathwika Sama - Riya Bhatia !selection! to win match 06h38m W80+H Les Franqueses del Valles ITF Women 15k
2021-10-24 13:00 GMT Kamilla Bartone - Amandine Monnot !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 13:00 GMT Marie Villet - Lucie Wargnier !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 16:00 GMT Camilla Rosatello - Aravane Rezai !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 14:30 GMT Karola Patricia Bejenaru - Alicia Barnett !selection! to win match 00h55m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 08:30 GMT,In Progress Salma Djoubri - Sandy Marti !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 11:30 GMT Alicia Martial - Victoria Muntean !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 19:00 GMT Sarah Beth Grey - Marine Szostak !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 19:00 GMT Tamira Paszek - Lexie Stevens !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Audrey Albie - Aubane Droguet !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Pauline Dore - Sowjanya Bavisetti !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 17:30 GMT Alice Robbe - Maelys Bougrat !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 14:30 GMT Evita Ramirez - Manon Arcangioli !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 17:30 GMT Mallaurie Noel - Sofia Milatova !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 16:00 GMT Chloe Noel - Anna Gabric !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 11:30 GMT Karman Kaur Thandi - Lea Tholey !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 07:30 GMT,In Progress Flavie Brugnone - Arina Gabriela Vasilescu !selection! to win match 06h38m W80 Poitiers ITF Women 25k+
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Aneta Laboutkova - Aysegul Mert !selection! to win match 06h38m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Ece Gencer - Matilde Jorge !selection! to win match 06h38m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Alexandra Vecic - Selina Atay !selection! to win match 01h25m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Melis Sezer - Anita Husaric !selection! to win match 06h38m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Julia Avdeeva - Jasmijn Gimbrere !selection! to win match 06h38m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Sandugash Kenzhibayeva - Julita Saner !selection! to win match 06h38m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 12:00 GMT Tess Sugnaux - Elif Albayrak !selection! to win match 05h10m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 12:00 GMT Anastasiya Poplavska - Maileen Nuudi !selection! to win match 06h38m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 12:00 GMT Arlinda Rushiti - Katherine Westbury !selection! to win match 06h38m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 13:30 GMT Naima Karamoko - Alicia Smith !selection! to win match 05h10m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 13:30 GMT Eliessa Vanlangendonck - Eda Arli !selection! to win match 05h10m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 13:30 GMT Asli Oktay - Yeon Woo Ku !selection! to win match 06h38m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 15:00 GMT Himari Sato - Defne Ursan !selection! to win match 01h25m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 15:00 GMT Elif Tuana Gunal - Daria Kudashova !selection! to win match 05h10m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 15:00 GMT Adrienn Nagy - Arina Solomatina !selection! to win match 05h10m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 16:40 GMT Elizabet Hamaliy - Mariana Drazic !selection! to win match 06h38m W25 Istanbul ITF Women 25k+
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Zineb El Ouazzani - Sophie Mahin Schafer !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Fangran Tian - Rikke De Koning !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Sabina Dadaciu - Laura Radakovic !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Carolin Raschdorf - Krystyna Pochtovyk !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Anet Angelika Koskel - Mariia Maksimova !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Melis Ayda Uyar - Dila Beril Guclu !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Fatma Idrizovic - Eunji Lim !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Anastasia Abbagnato - Maria Glavinskaia !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Anastasiya Zaparyniuk - Lucia Martinez Gomez !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Sonia Cassani - Ananya Vartak !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Alisa Zolotukhina - Victoria Sasinka !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Melisa Senli - Antonia Aragosa !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Laura Mair - Duru Soke !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Amber Maatman - Annika Kannan !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Marketa Panackova - Greta Medeghini !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Beyza Yaniklar - Tania Munteanu !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Louise Wikander - Izabelle Persson !selection! to win match 06h38m W15 Antalya ITF Women 15k
2021-10-24 13:30 GMT Vittoria Pastorino - Selya Rakki !selection! to win match 06h38m W15 Monastir ITF Women 15k
2021-10-24 13:30 GMT Jennifer Ruggeri - Astrid Schmits !selection! to win match 06h38m W15 Monastir ITF Women 15k
2021-10-24 13:30 GMT Alena Bairasheuskaya - Chahd Berriri !selection! to win match 06h38m W15 Monastir ITF Women 15k
2021-10-24 13:30 GMT Ferdaous Bahri - Alisa Yakimakho !selection! to win match 06h38m W15 Monastir ITF Women 15k
2021-10-24 13:30 GMT Arianna Nepomuceno - Sarah Iliev !selection! to win match 06h38m W15 Monastir ITF Women 15k
2021-10-24 14:30 GMT Astrid Cirotte - Sofiia Suslova !selection! to win match 06h38m W15 Monastir ITF Women 15k
2021-10-24 14:30 GMT Natsuho Arakawa - Valeryia Vasilyeva !selection! to win match 06h38m W15 Monastir ITF Women 15k
2021-10-24 14:30 GMT Shuman Wu - Elina Zakharova !selection! to win match 06h38m W15 Monastir ITF Women 15k
2021-10-24 14:30 GMT Ginevra Peiretti - Tove Kraft !selection! to win match 06h38m W15 Monastir ITF Women 15k
2021-10-24 14:30 GMT Sydji Peszynski - Rebeka Stolmar !selection! to win match 06h38m W15 Monastir ITF Women 15k
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Alisa Vasileva - Vera Deepoem !selection! to win match 06h38m W15 Sharm El Sheikh ITF Women 15k
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Ksenia Meshcheryakova - Divine Dasam Nweke !selection! to win match 06h38m W15 Sharm El Sheikh ITF Women 15k
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Chao-Yi Wang - Na Dong !selection! to win match 06h38m W15 Sharm El Sheikh ITF Women 15k
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Sumin Kim - Tian Xin Chang !selection! to win match 06h38m W15 Sharm El Sheikh ITF Women 15k
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Polina Zelentsova - Maria Anam !selection! to win match 06h38m W15 Sharm El Sheikh ITF Women 15k
2021-10-24 11:30 GMT Patricia Hlinkova - Anastasija Radojevic !selection! to win match 06h38m W15 Sharm El Sheikh ITF Women 15k
2021-10-24 11:30 GMT Marina Popova - Elena Karner !selection! to win match 06h38m W15 Sharm El Sheikh ITF Women 15k
2021-10-24 11:30 GMT Xin Tong Wang - Xichen Zhao !selection! to win match 06h38m W15 Sharm El Sheikh ITF Women 15k
2021-10-24 12:00 GMT Anna Bondar - Jana Fett !selection! to win match 14h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Anastasia Gasanova - Briana Szabo !selection! to win match 16h10m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Aleksandra Krunic - Yuriko Miyazaki !selection! to win match 14h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 12:00 GMT Lesya Tsurenko - Andreea Rosca !selection! to win match 01h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Lesley Pattinama Kerkhove - Seone Mendez !selection! to win match 16h54m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-25 08:00 GMT Nino Serdarusic - Sebastian Korda !selection! (-4.5 games) 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT John Millman - Yshai Oliel !selection! (-4.5 games) 12h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Alexander Bublik - Evgeny Tyurnev !selection! (-4.5 games) 11h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT John Millman - Yshai Oliel !selection! (-5.5 games) 12h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 08:30 GMT,In Progress Matilda Mutavdzic - Chloe Paquet !selection! (-1.5 sets) 14h55m W25 Netanya ITF Women 25k+
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Ekaterina Kazionova - Yuliya Hatouka !selection! (-1.5 sets) 13h38m W25 Karaganda ITF Women 25k+
2021-10-24 12:00 GMT Cristina Bucsa - Federica Rossi !selection! (-1.5 sets) 14h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 13:30 GMT Qinwen Zheng - Urszula Radwanska !selection! (-1.5 sets) 01h38m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 12:00 GMT Giulia Gatto-Monticone - Oksana Kalashnikova !selection! (-1.5 sets) 01h38m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Aleksandra Krunic - Yuriko Miyazaki !selection! (-1.5 sets) 14h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 12:00 GMT Lesya Tsurenko - Andreea Rosca !selection! (-1.5 sets) 01h38m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Ekaterina Kazionova - Yuliya Hatouka !selection! (-4.5 games) 13h38m W25 Karaganda ITF Women 25k+
2021-10-24 13:30 GMT Qinwen Zheng - Urszula Radwanska !selection! (-4.5 games) 01h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Aleksandra Krunic - Yuriko Miyazaki !selection! (-4.5 games) 02h10m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 16:00 GMT Maria Camila Osorio Serrano - Ann Li Total games !selection! 18.5 10h55m Tenerife Ladies Open - Tenerife WTA
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Ekaterina Alexandrova - Anett Kontaveit Total games !selection! 18.5 14h55m Kremlin Cup - Moscow WTA
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Ekaterina Kazionova - Yuliya Hatouka Total games !selection! 18.5 13h38m W25 Karaganda ITF Women 25k+
2021-10-24 12:00 GMT Cristina Bucsa - Federica Rossi Total games !selection! 18.5 06h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 13:30 GMT Qinwen Zheng - Urszula Radwanska Total games !selection! 18.5 01h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 15:00 GMT Aliona Bolsova - Federica Di Sarra Total games !selection! 18.5 01h10m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 12:00 GMT Giulia Gatto-Monticone - Oksana Kalashnikova Total games !selection! 18.5 01h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Ankita Raina - Martina Di Giuseppe Total games !selection! 18.5 01h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Aleksandra Krunic - Yuriko Miyazaki Total games !selection! 18.5 02h10m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 12:00 GMT Lesya Tsurenko - Andreea Rosca Total games !selection! 18.5 01h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 16:00 GMT Maria Camila Osorio Serrano - Ann Li Total games !selection! 20.5 10h55m Tenerife Ladies Open - Tenerife WTA
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Ekaterina Alexandrova - Anett Kontaveit Total games !selection! 20.5 06h38m Kremlin Cup - Moscow WTA
2021-10-24 18:00 GMT Madison Brengle - Zarina Diyas Total games !selection! 20.5 02h38m W80 Macon ITF Women 25k+
2021-10-24 16:00 GMT Panna Udvardy - Daniela Seguel Total games !selection! 20.5 02h25m W25 Rio do Sul ITF Women 25k+
2021-10-24 08:30 GMT,In Progress Matilda Mutavdzic - Chloe Paquet Total games !selection! 20.5 14h55m W25 Netanya ITF Women 25k+
2021-10-24 11:00 GMT Antonia Ruzic - Timea Babos Total games !selection! 20.5 02h10m W25 Hamburg ITF Women 25k+
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Ekaterina Kazionova - Yuliya Hatouka Total games !selection! 20.5 06h38m W25 Karaganda ITF Women 25k+
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Tara Moore - Stephanie Wagner Total games !selection! 20.5 10h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 15:00 GMT Aliona Bolsova - Federica Di Sarra Total games !selection! 20.5 01h38m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Ankita Raina - Martina Di Giuseppe Total games !selection! 20.5 17h25m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 12:00 GMT Anna Bondar - Jana Fett Total games !selection! 20.5 14h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Aleksandra Krunic - Yuriko Miyazaki Total games !selection! 20.5 02h10m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Lesley Pattinama Kerkhove - Seone Mendez Total games !selection! 20.5 16h54m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 16:00 GMT Maria Camila Osorio Serrano - Ann Li Total games !selection! 19.5 10h55m Tenerife Ladies Open - Tenerife WTA
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Ekaterina Alexandrova - Anett Kontaveit Total games !selection! 19.5 14h55m Kremlin Cup - Moscow WTA
2021-10-24 16:00 GMT Panna Udvardy - Daniela Seguel Total games !selection! 19.5 02h25m W25 Rio do Sul ITF Women 25k+
2021-10-24 08:30 GMT,In Progress Matilda Mutavdzic - Chloe Paquet Total games !selection! 19.5 10h55m W25 Netanya ITF Women 25k+
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Ekaterina Kazionova - Yuliya Hatouka Total games !selection! 19.5 13h38m W25 Karaganda ITF Women 25k+
2021-10-24 12:00 GMT Cristina Bucsa - Federica Rossi Total games !selection! 19.5 14h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 13:30 GMT Qinwen Zheng - Urszula Radwanska Total games !selection! 19.5 01h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Tara Moore - Stephanie Wagner Total games !selection! 19.5 06h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 15:00 GMT Aliona Bolsova - Federica Di Sarra Total games !selection! 19.5 01h38m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Ankita Raina - Martina Di Giuseppe Total games !selection! 19.5 06h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 12:00 GMT Anna Bondar - Jana Fett Total games !selection! 19.5 12h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Aleksandra Krunic - Yuriko Miyazaki Total games !selection! 19.5 10h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 12:00 GMT Lesya Tsurenko - Andreea Rosca Total games !selection! 19.5 01h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Lesley Pattinama Kerkhove - Seone Mendez Total games !selection! 19.5 13h10m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 16:00 GMT Maria Camila Osorio Serrano - Ann Li Total games !selection! 22.5 10h55m Tenerife Ladies Open - Tenerife WTA
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Ekaterina Alexandrova - Anett Kontaveit Total games !selection! 22.5 14h55m Kremlin Cup - Moscow WTA
2021-10-24 18:00 GMT Madison Brengle - Zarina Diyas Total games !selection! 22.5 02h38m W80 Macon ITF Women 25k+
2021-10-24 11:00 GMT Antonia Ruzic - Timea Babos Total games !selection! 22.5 02h10m W25 Hamburg ITF Women 25k+
2021-10-24 15:30 GMT Jannik Sinner - Diego Sebastian Schwartzman Total games !selection! 21.5 10h55m European Open - Antwerp ATP
2021-10-24 14:00 GMT Marin Cilic - Aslan Karatsev Total games !selection! 21.5 10h55m Kremlin Cup - Moscow ATP
2021-10-24 17:00 GMT Gerald Melzer - Facundo Mena Total games !selection! 21.5 02h10m Bogota Challenger ATP Challenger
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Marco Cecchinato - Carlos Taberner Total games !selection! 21.5 02h38m Losinj Challenger ATP Challenger
2021-10-24 17:30 GMT Pedro Boscardin Dias - Gustavo Heide Total games !selection! 21.5 06h38m M25 Rio do Sul ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Naoki Nakagawa - Arthur Cazaux Total games !selection! 21.5 10h55m M25 Quinta Do Lago ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Henri Squire - Jakub Paul Total games !selection! 21.5 14h38m M25 Hamburg ITF Men
2021-10-24 14:00 GMT Luca Van Assche - Joris De Loore Total games !selection! 21.5 06h38m M25 Toulouse ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Pol Toledo Bague - Alexander Weis Total games !selection! 21.5 14h55m M15 Girona ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Hady Habib - Lucas Krainer Total games !selection! 21.5 14h55m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 14:30 GMT Julian Cash - Hanwen Li Total games !selection! 21.5 10h55m M15 Doha ITF Men
2021-10-24 16:00 GMT Matias Franco Descotte - Victor Lilov Total games !selection! 21.5 07h38m M15 Cancun ITF Men
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Moerani Bouzige - Valentin Vacherot Total games !selection! 21.5 14h55m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Nicholas David Ionel - Daniel Michalski Total games !selection! 21.5 17h55m M15 Antalya ITF Men
2021-10-25 08:00 GMT Laslo Djere - Ilya Ivashka Total games !selection! 21.5 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Nino Serdarusic - Sebastian Korda Total games !selection! 21.5 11h10m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Marin Cilic - Albert Ramos-Vinolas Total games !selection! 21.5 10h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Adrian Mannarino - Karen Khachanov Total games !selection! 21.5 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Pedro Martinez Portero - Tommy Paul Total games !selection! 21.5 11h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT John Millman - Yshai Oliel Total games !selection! 21.5 11h10m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Jan-Lennard Struff - James Duckworth Total games !selection! 21.5 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Federico Delbonis - Pablo Andujar Total games !selection! 21.5 13h24m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Botic Van De Zandschulp - Marc Polmans Total games !selection! 21.5 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Evgeny Donskoy - Mikael Ymer Total games !selection! 21.5 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 13:30 GMT Gilles Simon - Emil Ruusuvuori Total games !selection! 21.5 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Damir Dzumhur - Egor Gerasimov Total games !selection! 21.5 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Miomir Kecmanovic - Evgeny Karlovskiy Total games !selection! 21.5 07h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Roman Safiullin - Yoshihito Nishioka Total games !selection! 21.5 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Frances Tiafoe - Lucas Miedler Total games !selection! 21.5 14h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 13:30 GMT Norbert Gombos - Alexei Popyrin Total games !selection! 21.5 06h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 13:30 GMT Kevin Anderson - Roberto Carballes Baena Total games !selection! 21.5 10h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 12:00 GMT Dominik Koepfer - Gianluca Mager Total games !selection! 21.5 14h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Stefanos Tsitsipas - Grigor Dimitrov Total games !selection! 21.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Gael Monfils - Lorenzo Musetti Total games !selection! 21.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Casper Ruud - Lloyd Harris Total games !selection! 21.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Lorenzo Sonego - Cristian Garin Total games !selection! 21.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Reilly Opelka - Jannik Sinner Total games !selection! 21.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Hubert Hurkacz - Andy Murray Total games !selection! 21.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Carlos Alcaraz Garfia - Daniel Evans Total games !selection! 21.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Nikoloz Basilashvili - Pablo Carreno-Busta Total games !selection! 21.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Felix Auger Aliassime - Richard Berankis Total games !selection! 21.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Cameron Norrie - Marton Fucsovics Total games !selection! 21.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Filip Krajinovic - Alexander Zverev Total games !selection! 21.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 12:30 GMT Luke Johnson - Zsombor Piros Total games !selection! 21.5 01h55m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 14:00 GMT Aziz Dougaz - Fabien Reboul Total games !selection! 21.5 01h55m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 11:00 GMT Timo Legout - Sadio Doumbia Total games !selection! 21.5 01h55m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 11:00 GMT Naoki Nakagawa - Arthur Cazaux !selection! (-3.5 games) 10h55m M25 Quinta Do Lago ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Hady Habib - Lucas Krainer !selection! (-3.5 games) 18h55m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 16:00 GMT Matias Franco Descotte - Victor Lilov !selection! (-3.5 games) 217h14m M15 Cancun ITF Men
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Moerani Bouzige - Valentin Vacherot !selection! (-3.5 games) 14h55m M15 Monastir ITF Men
2021-10-25 08:00 GMT Laslo Djere - Ilya Ivashka !selection! (-3.5 games) 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Nino Serdarusic - Sebastian Korda !selection! (-3.5 games) 11h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Marin Cilic - Albert Ramos-Vinolas !selection! (-3.5 games) 10h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Botic Van De Zandschulp - Marc Polmans !selection! (-3.5 games) 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Evgeny Donskoy - Mikael Ymer !selection! (-3.5 games) 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 13:30 GMT Benjamin Bonzi - Dmitry Popko !selection! (-3.5 games) 08h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Damir Dzumhur - Egor Gerasimov !selection! (-3.5 games) 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Miomir Kecmanovic - Evgeny Karlovskiy !selection! (-3.5 games) 07h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Frances Tiafoe - Lucas Miedler !selection! (-3.5 games) 14h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Gael Monfils - Lorenzo Musetti !selection! (-3.5 games) 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Reilly Opelka - Jannik Sinner !selection! (-3.5 games) 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Filip Krajinovic - Alexander Zverev !selection! (-3.5 games) 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 16:00 GMT Maria Camila Osorio Serrano - Ann Li Total games !selection! 17.5 05h55m Tenerife Ladies Open - Tenerife WTA
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Ekaterina Alexandrova - Anett Kontaveit Total games !selection! 17.5 14h55m Kremlin Cup - Moscow WTA
2021-10-24 12:00 GMT Cristina Bucsa - Federica Rossi Total games !selection! 17.5 06h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 16:00 GMT Matias Franco Descotte - Victor Lilov !selection! (-1.5 sets) 07h38m M15 Cancun ITF Men
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Moerani Bouzige - Valentin Vacherot !selection! (-1.5 sets) 14h55m M15 Monastir ITF Men
2021-10-25 08:00 GMT Laslo Djere - Ilya Ivashka !selection! (-1.5 sets) 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Nino Serdarusic - Sebastian Korda !selection! (-1.5 sets) 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Marin Cilic - Albert Ramos-Vinolas !selection! (-1.5 sets) 10h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT John Millman - Yshai Oliel !selection! (-1.5 sets) 12h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Alexander Bublik - Evgeny Tyurnev !selection! (-1.5 sets) 07h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Botic Van De Zandschulp - Marc Polmans !selection! (-1.5 sets) 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Frances Tiafoe - Lucas Miedler !selection! (-1.5 sets) 14h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Gael Monfils - Lorenzo Musetti !selection! (-1.5 sets) 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Reilly Opelka - Jannik Sinner !selection! (-1.5 sets) 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Filip Krajinovic - Alexander Zverev !selection! (-1.5 sets) 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Ekaterina Alexandrova - Anett Kontaveit !selection! (-3.5 games) 14h55m Kremlin Cup - Moscow WTA
2021-10-24 08:30 GMT,In Progress Matilda Mutavdzic - Chloe Paquet !selection! (-3.5 games) 14h55m W25 Netanya ITF Women 25k+
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Tara Moore - Stephanie Wagner !selection! (-3.5 games) 06h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 15:00 GMT Aliona Bolsova - Federica Di Sarra !selection! (-3.5 games) 01h38m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 15:30 GMT Jannik Sinner - Diego Sebastian Schwartzman !selection! to win match 10h55m European Open - Antwerp ATP
2021-10-24 14:00 GMT Marin Cilic - Aslan Karatsev !selection! to win match 10h55m Kremlin Cup - Moscow ATP
2021-10-24 17:00 GMT Gerald Melzer - Facundo Mena !selection! to win match 02h38m Bogota Challenger ATP Challenger
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Marco Cecchinato - Carlos Taberner !selection! to win match 10h55m Losinj Challenger ATP Challenger
2021-10-24 17:30 GMT Pedro Boscardin Dias - Gustavo Heide !selection! to win match 06h38m M25 Rio do Sul ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Naoki Nakagawa - Arthur Cazaux !selection! to win match 10h55m M25 Quinta Do Lago ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Andrey Kuznetsov - Filip Peliwo !selection! to win match 18h55m M25 Nur-Sultan ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Henri Squire - Jakub Paul !selection! to win match 14h55m M25 Hamburg ITF Men
2021-10-24 14:00 GMT Luca Van Assche - Joris De Loore !selection! to win match 10h55m M25 Toulouse ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Pol Toledo Bague - Alexander Weis !selection! to win match 14h55m M15 Girona ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Hady Habib - Lucas Krainer !selection! to win match 18h55m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 14:30 GMT Julian Cash - Hanwen Li !selection! to win match 10h55m M15 Doha ITF Men
2021-10-24 16:00 GMT Matias Franco Descotte - Victor Lilov !selection! to win match 217h14m M15 Cancun ITF Men
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Moerani Bouzige - Valentin Vacherot !selection! to win match 14h55m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Nicholas David Ionel - Daniel Michalski !selection! to win match 18h55m M15 Antalya ITF Men
2021-10-25 08:00 GMT Laslo Djere - Ilya Ivashka !selection! to win match 14h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Nino Serdarusic - Sebastian Korda !selection! to win match 14h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Marin Cilic - Albert Ramos-Vinolas !selection! to win match 14h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Adrian Mannarino - Karen Khachanov !selection! to win match 14h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Pedro Martinez Portero - Tommy Paul !selection! to win match 14h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT John Millman - Yshai Oliel !selection! to win match 14h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Alexander Bublik - Evgeny Tyurnev !selection! to win match 14h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Jan-Lennard Struff - James Duckworth !selection! to win match 14h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Federico Delbonis - Pablo Andujar !selection! to win match 14h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Botic Van De Zandschulp - Marc Polmans !selection! to win match 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Evgeny Donskoy - Mikael Ymer !selection! to win match 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 13:30 GMT Benjamin Bonzi - Dmitry Popko !selection! to win match 09h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 13:30 GMT Gilles Simon - Emil Ruusuvuori !selection! to win match 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Federico Coria - Radu Albot !selection! to win match 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Damir Dzumhur - Egor Gerasimov !selection! to win match 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Miomir Kecmanovic - Evgeny Karlovskiy !selection! to win match 09h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Roman Safiullin - Yoshihito Nishioka !selection! to win match 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Frances Tiafoe - Lucas Miedler !selection! to win match 14h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 13:30 GMT Norbert Gombos - Alexei Popyrin !selection! to win match 10h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 13:30 GMT Kevin Anderson - Roberto Carballes Baena !selection! to win match 10h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 12:00 GMT Dominik Koepfer - Gianluca Mager !selection! to win match 14h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Stefanos Tsitsipas - Grigor Dimitrov !selection! to win match 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Gael Monfils - Lorenzo Musetti !selection! to win match 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Casper Ruud - Lloyd Harris !selection! to win match 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Lorenzo Sonego - Cristian Garin !selection! to win match 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Reilly Opelka - Jannik Sinner !selection! to win match 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Hubert Hurkacz - Andy Murray !selection! to win match 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Carlos Alcaraz Garfia - Daniel Evans !selection! to win match 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Nikoloz Basilashvili - Pablo Carreno-Busta !selection! to win match 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Felix Auger Aliassime - Richard Berankis !selection! to win match 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Cameron Norrie - Marton Fucsovics !selection! to win match 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Filip Krajinovic - Alexander Zverev !selection! to win match 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 12:30 GMT Duje Ajdukovic - Louis Dussin !selection! to win match 10h25m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 12:30 GMT Luke Johnson - Zsombor Piros !selection! to win match 09h55m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Matteo Martineau - Kenny de Schepper !selection! to win match 10h55m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 11:00 GMT Valentin Royer - Alexander Shevchenko !selection! to win match 10h25m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 14:00 GMT Aziz Dougaz - Fabien Reboul !selection! to win match 09h55m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 14:00 GMT Aleksandr Nedovesov - Dragos Nicolae Madaras !selection! to win match 10h55m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Alexey Vatutin - Pavel Nejedly !selection! to win match 10h38m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 11:00 GMT Timo Legout - Sadio Doumbia !selection! to win match 10h25m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 09:00 GMT Arthur Rinderknech - Manuel Guinard !selection! to win match 01h10m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Filip Horansky - Luca Van Assche !selection! to win match 00h25m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Mohamed Safwat - Stefano Travaglia !selection! to win match 01h25m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Fernando Verdasco - Bernabe Zapata Miralles !selection! to win match 00h25m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Holger Vitus Nodskov Rune - Zdenek Kolar !selection! to win match 01h25m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Liam Broady - Henri Laaksonen !selection! to win match 01h25m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Hugo Gaston - Salvatore Caruso !selection! to win match 00h40m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Jiri Lehecka - Richard Gasquet !selection! to win match 00h40m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Pierre-Hugues Herbert - Federico Gaio !selection! to win match 00h40m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Frederico Ferreira Silva - Antoine Hoang !selection! to win match 00h40m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Joao Sousa - Hugo Grenier !selection! to win match 00h40m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Carlos Taberner - Jenson Brooksby !selection! to win match 00h40m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 11:30 GMT Ramkumar Ramanathan - Jonas Forejtek !selection! to win match 08h25m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Filip Cristian Jianu - Evan Furness !selection! to win match 08h25m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-24 14:30 GMT Nicola Kuhn - Otto Virtanen !selection! to win match 08h10m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-24 14:30 GMT Johannes Haerteis - Tristan Lamasine !selection! to win match 07h55m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-24 13:00 GMT Mirza Basic - Mischa Zverev !selection! to win match 08h10m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-24 13:00 GMT Julian Lenz - Geoffrey Blancaneaux !selection! to win match 08h10m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-24 11:30 GMT Matthias Bachinger - Michael Weindl !selection! to win match 08h25m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Philip Florig - Hiroki Moriya !selection! to win match 08h25m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Mats Moraing - Yannick Maden !selection! to win match 00h25m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Henri Squire - Ruben Bemelmans !selection! to win match 00h40m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 09:00 GMT Daniel Masur - Quentin Halys !selection! to win match 00h25m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Yannick Hanfmann - Tim Van Rijthoven !selection! to win match 00h25m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 09:00 GMT Marius Copil - Lukas Lacko !selection! to win match 00h40m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 09:00 GMT Kimmer Coppejans - Tomas Machac !selection! to win match 00h55m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 09:00 GMT Borna Gojo - Max Hans Rehberg !selection! to win match 00h55m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 09:00 GMT Vitaliy Sachko - Kacper Zuk !selection! to win match 00h55m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Tobias Kamke - Andreas Seppi !selection! to win match 00h55m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Oscar Otte - Robin Haase !selection! to win match 00h25m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 09:00 GMT Marc-Andrea Huesler - Mats Rosenkranz !selection! to win match 01h10m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-25 10:00 GMT Maximilian Marterer - Jiri Vesely !selection! to win match 01h10m Ismaning Challenger ATP Challenger
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Maxime Dubouch - Julien De Cuyper !selection! to win match 06h38m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Liam Schiemann - Paul-Georg Guenther !selection! to win match 06h38m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Constantin Bittoun Kouzmine - Antoine Monaco !selection! to win match 06h25m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Julien - Lilian Breut !selection! to win match 06h38m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 12:00 GMT Hugo Pontico - Sascha Moeller !selection! to win match 06h10m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 10:40 GMT,In Progress Csaba Udvar - Raphael Calzi !selection! to win match 06h38m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Karlo Cubelic - Alen Moritz Hodzic !selection! to win match 06h25m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Jordan Betesh - Joel Link !selection! to win match 06h25m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 15:10 GMT Hendrik Jebens - Jan Osusky !selection! to win match 06h38m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 15:00 GMT Antoine Vincent - Tom Schonenberg !selection! to win match 05h38m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 11:10 GMT Hugo Pierre - Arthur Nagel !selection! to win match 06h38m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 13:30 GMT Tim Loosen - Adan Freire Da Silva !selection! to win match 05h38m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 13:30 GMT Hugo Voljacques - Noe Villen !selection! to win match 05h38m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 13:30 GMT Flavien De Abreu - Jing Long Weng !selection! to win match 05h38m M25 Sarreguemines ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Sid Donarski - Sanisth Juneja !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 15:00 GMT Peter Sychev - Eneko Rios Perez !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Valentino De Pellegrin - Stepan Pecak !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Andre Stewart - Austin Hoole !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 15:00 GMT Henrique Petiz - Vasilios Caripi !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 14:00 GMT Afonso Portugal - Tomas Tenil !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Pedro Liborio - Bernardo Teixeira !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Naman Sharma - Miguel Gomes !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Vasco Leote Prata - Alexander Wolfschmidt !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Valentin De Carvalho - Dhruva Mulye !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Tiago Sousa - Illia Stoliar !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT David Quayle - Ivo Isqueiro !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Aditya Katticaren - Filipe Paredes !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Lennart Melzer - Diego Lopato-Miguel !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 15:00 GMT Batiste Guerra - Nicolas Affolter !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 14:00 GMT Andre Biciusca Meinertz - Hillel Rousseau !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Martim Marujo - Jan Jermar !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Paulo Knippling - David Gabor !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 14:00 GMT Pedro De La Riva Bueno - Jaime Faria !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 14:00 GMT Eduardo Morais - Diogo Morais !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Filipe Grebentsov - Max Cunat !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 14:00 GMT Mathieu Dussaubat - Alan Fernando Rubio Fierros !selection! to win match 06h38m M25 Portimao ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Michael Strestian Stamati - Giulio Colacioppo !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Mariano Beltrame - Ruben Serrano Madrid !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Dimitris Sakellaridis - Stefanos Sakellaridis !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Pablo Manzano Lapuerta - Peetu Pohjola !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Ignacio Benzal Alia - Ilya Rudiukov !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Carlos Garcia Mondelo - Mikel Aranzabal !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 13:00 GMT Inigo Garmendia Olasagasti - Sami Ben Abdennibi !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Noah Lopez - Areg Stepanian !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Quentin - Xavi Matas Ortega !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Vitali Chvets - Hans Albert Schubert !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 13:00 GMT Pedro Rodenas - Samir Hamza Reguig !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Asier Meneses Perny - Grigoriy Korobeynikov !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Nacho Serra Sanchez - Pavel Kravchenko !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Samuel Martinez Arjona - Daniel Lara Salmeron !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Paul Ender - Michalis Sakellaridis !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Ivan Bas Mengual - David Leon Moros !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Serafin Zund - Fermin Calvo Barcelo !selection! to win match 06h38m M15 Madrid ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Jordan Correia Passos Do Carmo - Luka Todorovic !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Philipp Pavlenko - Gokberk Saritas !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Doruk Turknas - Aziz Dadabaev !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Facundo Yunis - Lukas Hellum Lilleengen !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Sebastian Gima - Vlad Andrei Dumitru !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Zac Osborne - Daniil Gusev !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Mert Ramadan - Mark Havlicek !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Edoardo Zanada - Aleksandr Bulitski !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Calin Manda - Umut Akkoyun !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Mohamed Ali Abibsi - Dominik Recek !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Leyton Rivera - Kalin Ivanovski !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Edward Hubner - Giuseppe La Vela !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Gabriele Maria Noce - Mirko Lagasio !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Roman Walewski - Oscar Galimardanov !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Suleyman Deniz Gursoy - John Sperle !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Thijmen Loof - Giovanni Rizzuti !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Marlon Vankan - Nikita Alosha Ushakov !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress David Hough - Noah Schlagenhauf !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Joao Antonio Borges - Jakub Katuch !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Filippo Giovannini - Gabriel Ciro Da Silva !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Evgeny Philippov - Egor Novikov !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Andrea Del Federico - Sven Corbinais !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Berk Bugarikj - Matias Ponce De Leon Gomila !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Arthur Bonnaud - Thiago Cigarran !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Koray Kirci - Kevin Portmann !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Amer Naow - Patrick Fitzgerald !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Vitek Horak - Alper Okay Meryumoglu !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Shunsuke Wakita - Antonin Bolardt !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Alexandr Binda - Iacopo Sada !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Elias Julian Werner - Francesco Liucci !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Radovan Michalik - Ezequiel Simonit !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Caspar Schuetze - Pavel Verbin !selection! to win match 06h38m M15 Antalya ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Riccardo Campagnola - Lofo Ramiaramanan !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Ajay Pruthvi Nemakal - James McCabe !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Mai Gao - Jasza Szajrych !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Matas Vasiliauskas - Egor Tsarapkin !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Zhuyuan Li - Jonas Greif !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Mateo Berta - Lucas Antonio Kleinert Paonessa !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Luis Francisco - Richard Biagiotti !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Edouard Villoslada - Andres Haefele !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Linghao Zhang - Ankit Chopra !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Zechariah Hamrouni - Natthayut Nithithananont !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Venkat Swamy Naidu Gandham - Zakai Stone !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Pierre Antoine Tailleu - Tomas Merino Marcenaro !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Ivan Kazakov - Ibrahim Snoussi !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Raj Jitendra Bagdai - Rayen Hermassi !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Yannick Wunderlich - Christian Kuehne !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Nikita Volonski - Lucien Forrestier !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 12:00 GMT Fabian Hansch Mauritzson - Dharmil Shah !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 12:00 GMT Ramsai Burra - Adrian Arcon !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 12:00 GMT Tushar Sharma - Thibault Verdier !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Luca Sanchez - Josh Reid !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Yassine Bejia - Abhay Abhay Dogra !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Rayen Zribi - Bastian Alonso Utreras Santander !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Nishad Kalluri - Sabit Suntic !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 12:00 GMT Mayeul Darras - Leith Ben Chiekh !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 12:00 GMT Stefano D'Agostino - Rishabdev Raman !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 12:00 GMT Yessine Kerouat - Stefan Frljanic !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 12:00 GMT Riccardo Chessari - Giannicola Misasi !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 12:00 GMT Natthasith Kunsuwan - Anas Ben Chiekh !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 13:30 GMT Maceo Simpson - Xian Yao Zhou !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 13:30 GMT Songrit David Chanbubpha - Aaditya Tewari !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 13:30 GMT Ethan Terblanche - Pietro Pampanin !selection! to win match 06h38m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 19:20 GMT Yannik Steinegger - Luca Tincani !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 17:30 GMT Paolo Schiavone - Dominik Langmajer !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 16:00 GMT Leopold Zima - Lorenzo Favero !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 16:20 GMT Matteo Fondriest - Simone Vaccari !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 13:00 GMT Alessandro Pecci - Gabriel Moroder !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 13:00 GMT Luca Teboul - Christian Fellin !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 11:30 GMT Kai Lemstra - Davide Ferrarolli !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 11:30 GMT Nicolo Toffanin - Dominique Graf !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 14:30 GMT Andrea Gola - Nicolo Pozzani !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 14:30 GMT Giacomo Crisostomo - Carlo Alberto Fossati !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Augusto Virgili - Gabriele Crivellaro !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Mario Nicosia - Sizya Ernest Kivanda !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 17:30 GMT Michael Gloeckler - Giovanni Agostinetto !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 19:20 GMT Filippo Bettini - Alessio Tramontin !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 08:30 GMT,In Progress Luigi Castelletti - David Tomic !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 08:30 GMT,In Progress Leonardo Chiari - Federico Salomone !selection! to win match 01h55m M15 Selva Gardena ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Lucas Ernst - Niklas Gruenefeldt !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Sebastian Sorger - Akram El Sallaly !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Zeiad Ahmed Mohamed Abdelrahman - Gian Matias Di Natale !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Daniil Romanov - Danyil Chornous !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Rudolf Scudlik - Evan Powell !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Hong-Lin Fu - Louis Allen !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 11:30 GMT Genaro Marzialetti - Roberto Miceli !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Bogdan Seleznev - Dennis Dragomirov !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Itay Feigin - Henrique Silvestre Gomes !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Ofer Hacohen - Raz Katz !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Gonzalo Ariel Karakachian - Mohab Hamed !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 11:30 GMT Mykhailo Mossur - Bang Shuo Yin !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Ondrej Horak - Nikoloz Davlianidze !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 11:30 GMT Pavlo Rezoglazov - Gillian Osmont !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 13:00 GMT Zelimir Rudan - Oryan Zohar !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 13:00 GMT Jesse De Jager - Emiliano Maggioli !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Laelson Rodrigues - Stylianos Christodoulou !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 13:00 GMT Oleksiy Kalynyuk - Matias Riva !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 13:00 GMT Adam Hobbs - Nicola Montani !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 14:30 GMT Nikita Ianin - Roy Hobbs !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 14:30 GMT Loic Cloes - Dmytrii Ierokhin !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 14:30 GMT Marco Mania - Aleksandr Rudy !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 15:30 GMT Vladislav Gorbatenko - Haoyuan Huang !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 15:30 GMT Eirik Groener - Astur Martinez Irigoyen !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 14:30 GMT Roland Stuurman - Pijus Vaitiekunas !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 15:30 GMT Mark Neyelov - Seth Seely !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 15:30 GMT Photos Photiades (2003) - Dogeon Park !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 16:30 GMT Ha Minh Duc Vu - Ali Habib !selection! to win match 06h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 16:00 GMT Maria Camila Osorio Serrano - Ann Li Total games !selection! 21.5 10h55m Tenerife Ladies Open - Tenerife WTA
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Ekaterina Alexandrova - Anett Kontaveit Total games !selection! 21.5 14h55m Kremlin Cup - Moscow WTA
2021-10-24 18:00 GMT Madison Brengle - Zarina Diyas Total games !selection! 21.5 02h38m W80 Macon ITF Women 25k+
2021-10-24 16:00 GMT Panna Udvardy - Daniela Seguel Total games !selection! 21.5 02h25m W25 Rio do Sul ITF Women 25k+
2021-10-24 08:30 GMT,In Progress Matilda Mutavdzic - Chloe Paquet Total games !selection! 21.5 14h55m W25 Netanya ITF Women 25k+
2021-10-24 11:00 GMT Antonia Ruzic - Timea Babos Total games !selection! 21.5 02h10m W25 Hamburg ITF Women 25k+
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Tara Moore - Stephanie Wagner Total games !selection! 21.5 06h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Ankita Raina - Martina Di Giuseppe Total games !selection! 21.5 06h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 12:00 GMT Anna Bondar - Jana Fett Total games !selection! 21.5 12h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Lesley Pattinama Kerkhove - Seone Mendez Total games !selection! 21.5 13h10m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 15:30 GMT Jannik Sinner - Diego Sebastian Schwartzman Total games !selection! 19.5 10h55m European Open - Antwerp ATP
2021-10-24 14:00 GMT Marin Cilic - Aslan Karatsev Total games !selection! 19.5 10h55m Kremlin Cup - Moscow ATP
2021-10-24 17:30 GMT Pedro Boscardin Dias - Gustavo Heide Total games !selection! 19.5 06h38m M25 Rio do Sul ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Naoki Nakagawa - Arthur Cazaux Total games !selection! 19.5 10h55m M25 Quinta Do Lago ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Andrey Kuznetsov - Filip Peliwo Total games !selection! 19.5 18h55m M25 Nur-Sultan ITF Men
2021-10-24 11:00 GMT Henri Squire - Jakub Paul Total games !selection! 19.5 14h38m M25 Hamburg ITF Men
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Pol Toledo Bague - Alexander Weis Total games !selection! 19.5 14h55m M15 Girona ITF Men
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Hady Habib - Lucas Krainer Total games !selection! 19.5 18h38m M15 Sharm El Sheikh ITF Men
2021-10-24 16:00 GMT Matias Franco Descotte - Victor Lilov Total games !selection! 19.5 209h13m M15 Cancun ITF Men
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Moerani Bouzige - Valentin Vacherot Total games !selection! 19.5 14h55m M15 Monastir ITF Men
2021-10-24 08:00 GMT,In Progress Nicholas David Ionel - Daniel Michalski Total games !selection! 19.5 17h55m M15 Antalya ITF Men
2021-10-25 08:00 GMT Laslo Djere - Ilya Ivashka Total games !selection! 19.5 11h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Nino Serdarusic - Sebastian Korda Total games !selection! 19.5 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT John Millman - Yshai Oliel Total games !selection! 19.5 12h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Alexander Bublik - Evgeny Tyurnev Total games !selection! 19.5 11h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Botic Van De Zandschulp - Marc Polmans Total games !selection! 19.5 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Miomir Kecmanovic - Evgeny Karlovskiy Total games !selection! 19.5 01h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Frances Tiafoe - Lucas Miedler Total games !selection! 19.5 14h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Gael Monfils - Lorenzo Musetti Total games !selection! 19.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Felix Auger Aliassime - Richard Berankis Total games !selection! 19.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Cameron Norrie - Marton Fucsovics Total games !selection! 19.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Filip Krajinovic - Alexander Zverev Total games !selection! 19.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 12:00 GMT Cristina Bucsa - Federica Rossi !selection! (-5.5 games) 14h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 13:30 GMT Qinwen Zheng - Urszula Radwanska !selection! (-5.5 games) 01h55m Courmayeur Ladies Open - Courmayeur WTA
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Aleksandra Krunic - Yuriko Miyazaki !selection! (-5.5 games) 14h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 12:00 GMT Lesya Tsurenko - Andreea Rosca !selection! (-5.5 games) 01h55m Transylvania Open - Cluj-Napoca WTA
2021-10-24 15:30 GMT Jannik Sinner - Diego Sebastian Schwartzman Total games !selection! 18.5 10h55m European Open - Antwerp ATP
2021-10-25 08:00 GMT Nino Serdarusic - Sebastian Korda Total games !selection! 18.5 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT John Millman - Yshai Oliel Total games !selection! 18.5 12h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Alexander Bublik - Evgeny Tyurnev Total games !selection! 18.5 11h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 09:00 GMT Filip Krajinovic - Alexander Zverev Total games !selection! 18.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 15:30 GMT Jannik Sinner - Diego Sebastian Schwartzman Total games !selection! 22.5 10h55m European Open - Antwerp ATP
2021-10-24 14:00 GMT Marin Cilic - Aslan Karatsev Total games !selection! 22.5 10h55m Kremlin Cup - Moscow ATP
2021-10-24 17:00 GMT Gerald Melzer - Facundo Mena Total games !selection! 22.5 02h10m Bogota Challenger ATP Challenger
2021-10-24 10:00 GMT,In Progress Marco Cecchinato - Carlos Taberner Total games !selection! 22.5 10h55m Losinj Challenger ATP Challenger
2021-10-24 14:00 GMT Luca Van Assche - Joris De Loore Total games !selection! 22.5 10h55m M25 Toulouse ITF Men
2021-10-24 14:30 GMT Julian Cash - Hanwen Li Total games !selection! 22.5 10h55m M15 Doha ITF Men
2021-10-25 08:00 GMT Laslo Djere - Ilya Ivashka Total games !selection! 22.5 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Marin Cilic - Albert Ramos-Vinolas Total games !selection! 22.5 10h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Adrian Mannarino - Karen Khachanov Total games !selection! 22.5 13h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Pedro Martinez Portero - Tommy Paul Total games !selection! 22.5 11h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Jan-Lennard Struff - James Duckworth Total games !selection! 22.5 06h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-25 08:00 GMT Federico Delbonis - Pablo Andujar Total games !selection! 22.5 13h24m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 12:00 GMT Evgeny Donskoy - Mikael Ymer Total games !selection! 22.5 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 13:30 GMT Benjamin Bonzi - Dmitry Popko Total games !selection! 22.5 09h25m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 13:30 GMT Gilles Simon - Emil Ruusuvuori Total games !selection! 22.5 05h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 09:00 GMT,In Progress Federico Coria - Radu Albot Total games !selection! 22.5 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Damir Dzumhur - Egor Gerasimov Total games !selection! 22.5 10h55m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 10:30 GMT,In Progress Roman Safiullin - Yoshihito Nishioka Total games !selection! 22.5 06h38m St. Petersburg Open - St. Petersburg ATP
2021-10-24 13:30 GMT Norbert Gombos - Alexei Popyrin Total games !selection! 22.5 06h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 13:30 GMT Kevin Anderson - Roberto Carballes Baena Total games !selection! 22.5 10h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 12:00 GMT Dominik Koepfer - Gianluca Mager Total games !selection! 22.5 14h55m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Stefanos Tsitsipas - Grigor Dimitrov Total games !selection! 22.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Gael Monfils - Lorenzo Musetti Total games !selection! 22.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Casper Ruud - Lloyd Harris Total games !selection! 22.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Lorenzo Sonego - Cristian Garin Total games !selection! 22.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Reilly Opelka - Jannik Sinner Total games !selection! 22.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Hubert Hurkacz - Andy Murray Total games !selection! 22.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Carlos Alcaraz Garfia - Daniel Evans Total games !selection! 22.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Nikoloz Basilashvili - Pablo Carreno-Busta Total games !selection! 22.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Felix Auger Aliassime - Richard Berankis Total games !selection! 22.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Cameron Norrie - Marton Fucsovics Total games !selection! 22.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-25 09:00 GMT Filip Krajinovic - Alexander Zverev Total games !selection! 22.5 01h38m Erste Bank Open - Vienna ATP
2021-10-24 09:30 GMT,In Progress Matteo Martineau - Kenny de Schepper Total games !selection! 22.5 01h55m Brest Challenger ATP Challenger
2021-10-24 11:00 GMT Valentin Royer - Alexander Shevchenko Total games !selection! 22.5 01h55m Brest Challenger ATP Challenger
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-24 09:21:37 UTC
Want to use the power of Machine Learning?
Get access to tips that generate an average profit of +52 units / month. Fully configurable filters for the highest profit, highest yield or best success rate.

Pomoc dotycząca prognoz: tabela powyżej ukazuje dzisiejsze i nadchodzące mecze tenisowe, jak również codzienne typy tenisowe ich dotyczące. Najważniejszą kolumną jest prawdopodobieństwo: ukazuje ono prawdopodobieństwo typów tenisowych: im wyższy wskaźnik prawdopodobieństwa, tym większa szansa, że dana prognoza okaże się skuteczna. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, aby zrozumieć prognozy tenisowe - przejdź do strony głównej, gdzie znajdziesz więcej szczegółów dotyczących typów bukmacherskich. Zobacz również backtest modelu prognoz , aby sprawdzić jak model radzi sobie z danymi historycznymi.