Tenisz Tippek - Tenisz Fogadási Ajánlatok

2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts Total games !selection! 17.5 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 18:00 GMT Holger Rune - Marc-Andrea Huesler Total games !selection! 20.5 34h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere Total games !selection! 20.5 09h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 15:00 GMT Borna Coric - Arthur Rinderknech Total games !selection! 20.5 31h25m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:30 GMT Alejandro Davidovich Fokina - Quentin Halys Total games !selection! 20.5 09h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 14:30 GMT Lorenzo Sonego - Filip Krajinovic Total games !selection! 20.5 34h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 23:00 GMT Diego Sebastian Schwartzman - Juan Manuel Cerundolo Total games !selection! 20.5 51h33m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 19:00 GMT Guido Pella - Hugo Dellien Total games !selection! 20.5 04h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:00 GMT Cristian Garin - Joao Sousa Total games !selection! 20.5 10h40m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 18:30 GMT Dusan Lajovic - Albert Ramos-Vinolas Total games !selection! 20.5 52h04m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:30 GMT Federico Coria - Marco Cecchinato Total games !selection! 20.5 05h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 21:30 GMT Federico Delbonis - Francisco Cerundolo Total games !selection! 20.5 27h55m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera Total games !selection! 20.5 02h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock Total games !selection! 20.5 8766h37m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 02:30 GMT Oscar Otte - Marcos Giron Total games !selection! 20.5 04h56m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 19:30 GMT Jordan Thompson - Adrian Mannarino Total games !selection! 20.5 31h25m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 18:00 GMT Emilio Gomez - Miomir Kecmanovic Total games !selection! 20.5 08h26m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 15:00 GMT Jeff Wolf - Frances Tiafoe Total games !selection! 20.5 02h56m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 13:30 GMT Evan Furness - Ergi Kirkin Total games !selection! 20.5 31h11m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Stefano Travaglia - Oscar Jose Gutierrez Total games !selection! 20.5 38h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio Total games !selection! 20.5 12h56m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Matteo Gigante - Pablo Llamas Ruiz Total games !selection! 20.5 11h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 01:30 GMT Alex Bolt - Shinji Hazawa Total games !selection! 20.5 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Adam Walton - Naoki Nakagawa Total games !selection! 20.5 02h56m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Thomas Fancutt - Yuta Shimizu Total games !selection! 20.5 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Maxime Chazal - Tristan Schoolkate Total games !selection! 20.5 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress George Houghton - Daniel Cox Total games !selection! 20.5 13h41m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 14:10 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau Total games !selection! 20.5 11h26m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT,In Progress Aidan Mchugh - George Loffhagen Total games !selection! 20.5 10h26m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT,In Progress Patrick Brady - Hamish Stewart Total games !selection! 20.5 10h26m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:55 GMT,In Progress Aziz Kijametovic - Oliver Crawford Total games !selection! 20.5 11h26m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT,In Progress Goncalo Oliveira - Federico Gaio Total games !selection! 20.5 52h49m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho Total games !selection! 20.5 52h49m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Alberto Barroso Campos - Georgii Kravchenko Total games !selection! 20.5 10h26m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress Omni Kumar - Hady Habib Total games !selection! 20.5 57h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT,In Progress Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri Total games !selection! 20.5 57h17m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress Moez Echargui - Robin Bertrand Total games !selection! 20.5 48h48m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:20 GMT,In Progress Amr Asrawy - Pietro Marino Total games !selection! 20.5 54h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:55 GMT,In Progress Hazem Naow - Aziz Dougaz Total games !selection! 20.5 57h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Dan Added - Arthur Bouquier Total games !selection! 20.5 38h26m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Manuel Mazza - Jakub Paul Total games !selection! 20.5 29h56m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:10 GMT,In Progress Yi Zhou - Nicolas Tepmahc Total games !selection! 20.5 52h04m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno Total games !selection! 20.5 08h41m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Ignacio Monzon - Jacob Brumm Total games !selection! 20.5 11h10m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Bruno Kuzuhara - Victor Lilov Total games !selection! 20.5 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Gabi Adrian Boitan - Federico Agustin Gomez Total games !selection! 20.5 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Maxime Mora - Mac Kiger Total games !selection! 20.5 00h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Jaycer Lyeons - Isaiah Strode Total games !selection! 20.5 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Nikolay Vylegzhanin - Romain Faucon Total games !selection! 20.5 11h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Tristan Lamasine - Maxence Beauge Total games !selection! 20.5 06h41m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:05 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter Total games !selection! 20.5 14h41m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 15:45 GMT Tom Paris - Timo Legout Total games !selection! 20.5 10h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Andrea Guerrieri - Antoine Ghibaudo Total games !selection! 20.5 16h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic !selection! to win match 11h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 17:30 GMT Clara Tauson - Camila Giorgi !selection! to win match 14h41m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 19:00 GMT Alison Van Uytvanck - Petra Martic !selection! to win match 38h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina !selection! to win match 16h41m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Dalma Galfi - Eva Lys !selection! to win match 38h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Daria Kasatkina - Jil Teichmann !selection! to win match 38h26m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Barbora Krejcikova - Liudmila Samsonova !selection! to win match 34h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 16:10 GMT Beatriz Haddad Maia - Yulia Putintseva !selection! to win match 34h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 14:00 GMT Karolina Pliskova - Elena Rybakina !selection! to win match 38h26m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-10 08:00 GMT Shelby Rogers - Belinda Bencic !selection! to win match 06h11m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 12:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva !selection! to win match 38h26m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Sofya Lansere - Oksana Selekhmeteva !selection! to win match 14h41m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 18:35 GMT Simona Waltert - Emeline Dartron !selection! to win match 14h41m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Kathinka Von Deichmann - Eliz Maloney !selection! to win match 29h56m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:15 GMT Jessika Ponchet - Gaelle Desperrier !selection! to win match 38h26m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:00 GMT Emma Lene - Margaux Rouvroy !selection! to win match 12h26m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:35 GMT Irina Maria Bara - Audrey Albie !selection! to win match 41h56m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 17:30 GMT Giulia Gatto-Monticone - Oceane Dodin !selection! to win match 11h26m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Panna Udvardy - Arianne Hartono !selection! to win match 09h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sabine Lisicki - Ann Li !selection! to win match 11h26m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Rebecca Peterson - Liv Hovde !selection! to win match 11h26m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Petra Marcinko - Caroline Dolehide !selection! to win match 11h26m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Ashlyn Krueger - Hailey Baptiste !selection! to win match 9119h45m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Francesca Di Lorenzo - Maria Lourdes Carle !selection! to win match 11h26m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Kimberly Birrell - Marcela Zacarias !selection! to win match 11h26m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sachia Vickery - Elizabeth Mandlik !selection! to win match 11h26m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Ylena In-Albon - Anastasia Gasanova !selection! to win match 17h41m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 15:00 GMT Adrienn Nagy - Maria Bondarenko !selection! to win match 14h41m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 14:30 GMT Arlinda Rushiti - Greetje Minnen !selection! to win match 38h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:15 GMT,In Progress Celine Naef - Yuriko Miyazaki !selection! to win match 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Leyre Romero Gormaz - Ksenia Zaytseva !selection! to win match 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Valentini Grammatikopoulou - Harmony Tan !selection! to win match 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Rina Saigo - Darja Semenistaja !selection! to win match 11h26m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Nadia Podoroska - Raluca Georgiana Serban !selection! to win match 11h26m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Jana Kolodynska - Despina Papamichail !selection! to win match 199h38m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Lina Glushko - Justina Mikulskyte !selection! to win match 11h26m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Olivia Gadecki - Arina Rodionova !selection! to win match 02h56m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Erika Sema - Himeno Sakatsume !selection! to win match 02h56m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Misaki Matsuda - Lizette Cabrera !selection! to win match 03h11m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Alexandra Bozovic - Jaimee Fourlis !selection! to win match 00h11m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Sonay Kartal - Rebecca Sramkova !selection! to win match 17h41m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Marie Benoit - Viktoria Morvayova !selection! to win match 11h26m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:15 GMT,In Progress Eden Silva - Maia Lumsden !selection! to win match 17h41m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Pemra Ozgen - Hanne Vandewinkel !selection! to win match 17h41m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:10 GMT,In Progress Selina Dal - Ziva Falkner !selection! to win match 11h26m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Marente Sijbesma - Anouck Vrancken Peeters !selection! to win match 38h26m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 10:40 GMT,In Progress Elena Gemovic - Angelica Raggi !selection! to win match 38h26m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 10:15 GMT,In Progress Elena Karner - Kayo Nishimura !selection! to win match 38h26m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt !selection! to win match 30h26m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-10 04:00 GMT Zeel Desai - Vanessa Ersoz !selection! to win match 00h11m W15 Jhajjar ITF Women 15k
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera !selection! (-4.5 games) 02h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock !selection! (-4.5 games) 48h48m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio !selection! (-4.5 games) 12h56m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 14:10 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau !selection! (-4.5 games) 11h26m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho !selection! (-4.5 games) 52h49m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT,In Progress Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri !selection! (-4.5 games) 57h17m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Oleksandr Ovcharenko - Luca Castagnola !selection! (-4.5 games) 54h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno !selection! (-4.5 games) 08h41m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Tristan Lamasine - Maxence Beauge !selection! (-4.5 games) 06h41m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera !selection! (-5.5 games) 02h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 14:10 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau !selection! (-5.5 games) 11h26m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts !selection! (-5.5 games) 10h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic !selection! (-1.5 sets) 11h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina !selection! (-1.5 sets) 16h41m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Daria Kasatkina - Jil Teichmann !selection! (-1.5 sets) 38h26m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 12:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva !selection! (-1.5 sets) 33h56m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Sofya Lansere - Oksana Selekhmeteva !selection! (-1.5 sets) 14h41m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 18:35 GMT Simona Waltert - Emeline Dartron !selection! (-1.5 sets) 14h41m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:00 GMT Adrienn Nagy - Maria Bondarenko !selection! (-1.5 sets) 14h41m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:15 GMT,In Progress Celine Naef - Yuriko Miyazaki !selection! (-1.5 sets) 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Valentini Grammatikopoulou - Harmony Tan !selection! (-1.5 sets) 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Nadia Podoroska - Raluca Georgiana Serban !selection! (-1.5 sets) 10h40m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Marie Benoit - Viktoria Morvayova !selection! (-1.5 sets) 10h40m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Marente Sijbesma - Anouck Vrancken Peeters !selection! (-1.5 sets) 38h26m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt !selection! (-1.5 sets) 29h56m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic !selection! (-4.5 games) 11h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Daria Kasatkina - Jil Teichmann !selection! (-4.5 games) 38h26m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 12:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva !selection! (-4.5 games) 33h56m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Sofya Lansere - Oksana Selekhmeteva !selection! (-4.5 games) 13h55m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 18:35 GMT Simona Waltert - Emeline Dartron !selection! (-4.5 games) 14h41m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt !selection! (-4.5 games) 29h56m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic Total games !selection! 18.5 03h40m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina Total games !selection! 18.5 02h11m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 12:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva Total games !selection! 18.5 22h26m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Sofya Lansere - Oksana Selekhmeteva Total games !selection! 18.5 00h56m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:00 GMT Adrienn Nagy - Maria Bondarenko Total games !selection! 18.5 13h11m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Valentini Grammatikopoulou - Harmony Tan Total games !selection! 18.5 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Nadia Podoroska - Raluca Georgiana Serban Total games !selection! 18.5 10h40m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Marie Benoit - Viktoria Morvayova Total games !selection! 18.5 10h26m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Marente Sijbesma - Anouck Vrancken Peeters Total games !selection! 18.5 38h26m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic Total games !selection! 20.5 11h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 17:30 GMT Clara Tauson - Camila Giorgi Total games !selection! 20.5 14h41m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina Total games !selection! 20.5 16h41m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Dalma Galfi - Eva Lys Total games !selection! 20.5 38h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Daria Kasatkina - Jil Teichmann Total games !selection! 20.5 38h26m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Barbora Krejcikova - Liudmila Samsonova Total games !selection! 20.5 34h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 16:10 GMT Beatriz Haddad Maia - Yulia Putintseva Total games !selection! 20.5 34h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 14:00 GMT Karolina Pliskova - Elena Rybakina Total games !selection! 20.5 38h26m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-10 08:00 GMT Shelby Rogers - Belinda Bencic Total games !selection! 20.5 00h11m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 12:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva Total games !selection! 20.5 06h56m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 18:35 GMT Simona Waltert - Emeline Dartron Total games !selection! 20.5 14h41m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Kathinka Von Deichmann - Eliz Maloney Total games !selection! 20.5 29h56m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:15 GMT Jessika Ponchet - Gaelle Desperrier Total games !selection! 20.5 31h55m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:00 GMT Emma Lene - Margaux Rouvroy Total games !selection! 20.5 12h26m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:35 GMT Irina Maria Bara - Audrey Albie Total games !selection! 20.5 38h26m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Panna Udvardy - Arianne Hartono Total games !selection! 20.5 08h11m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sabine Lisicki - Ann Li Total games !selection! 20.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Rebecca Peterson - Liv Hovde Total games !selection! 20.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Petra Marcinko - Caroline Dolehide Total games !selection! 20.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Ashlyn Krueger - Hailey Baptiste Total games !selection! 20.5 9119h45m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Francesca Di Lorenzo - Maria Lourdes Carle Total games !selection! 20.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Kimberly Birrell - Marcela Zacarias Total games !selection! 20.5 08h41m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sachia Vickery - Elizabeth Mandlik Total games !selection! 20.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Ylena In-Albon - Anastasia Gasanova Total games !selection! 20.5 17h41m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:15 GMT,In Progress Celine Naef - Yuriko Miyazaki Total games !selection! 20.5 08h41m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Leyre Romero Gormaz - Ksenia Zaytseva Total games !selection! 20.5 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Rina Saigo - Darja Semenistaja Total games !selection! 20.5 10h26m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Nadia Podoroska - Raluca Georgiana Serban Total games !selection! 20.5 10h40m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Jana Kolodynska - Despina Papamichail Total games !selection! 20.5 11h26m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Lina Glushko - Justina Mikulskyte Total games !selection! 20.5 10h40m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Olivia Gadecki - Arina Rodionova Total games !selection! 20.5 02h56m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Sonay Kartal - Rebecca Sramkova Total games !selection! 20.5 11h26m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:15 GMT,In Progress Eden Silva - Maia Lumsden Total games !selection! 20.5 08h26m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Pemra Ozgen - Hanne Vandewinkel Total games !selection! 20.5 08h26m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:10 GMT,In Progress Selina Dal - Ziva Falkner Total games !selection! 20.5 07h11m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2023-02-09 10:15 GMT,In Progress Elena Karner - Kayo Nishimura Total games !selection! 20.5 38h26m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt Total games !selection! 20.5 29h56m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic Total games !selection! 19.5 11h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina Total games !selection! 19.5 16h41m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Dalma Galfi - Eva Lys Total games !selection! 19.5 02h11m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Daria Kasatkina - Jil Teichmann Total games !selection! 19.5 38h26m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-10 08:00 GMT Shelby Rogers - Belinda Bencic Total games !selection! 19.5 05h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 12:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva Total games !selection! 19.5 17h41m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Sofya Lansere - Oksana Selekhmeteva Total games !selection! 19.5 14h41m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 18:35 GMT Simona Waltert - Emeline Dartron Total games !selection! 19.5 14h41m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Kathinka Von Deichmann - Eliz Maloney Total games !selection! 19.5 29h56m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:15 GMT Jessika Ponchet - Gaelle Desperrier Total games !selection! 19.5 33h56m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:00 GMT Emma Lene - Margaux Rouvroy Total games !selection! 19.5 10h26m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:35 GMT Irina Maria Bara - Audrey Albie Total games !selection! 19.5 39h11m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sabine Lisicki - Ann Li Total games !selection! 19.5 10h40m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Rebecca Peterson - Liv Hovde Total games !selection! 19.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Ashlyn Krueger - Hailey Baptiste Total games !selection! 19.5 9110h45m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Francesca Di Lorenzo - Maria Lourdes Carle Total games !selection! 19.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Kimberly Birrell - Marcela Zacarias Total games !selection! 19.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sachia Vickery - Elizabeth Mandlik Total games !selection! 19.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Ylena In-Albon - Anastasia Gasanova Total games !selection! 19.5 17h41m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 15:00 GMT Adrienn Nagy - Maria Bondarenko Total games !selection! 19.5 14h41m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:15 GMT,In Progress Celine Naef - Yuriko Miyazaki Total games !selection! 19.5 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Leyre Romero Gormaz - Ksenia Zaytseva Total games !selection! 19.5 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Valentini Grammatikopoulou - Harmony Tan Total games !selection! 19.5 05h56m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Rina Saigo - Darja Semenistaja Total games !selection! 19.5 10h26m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Nadia Podoroska - Raluca Georgiana Serban Total games !selection! 19.5 10h40m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Jana Kolodynska - Despina Papamichail Total games !selection! 19.5 199h38m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Lina Glushko - Justina Mikulskyte Total games !selection! 19.5 10h40m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Olivia Gadecki - Arina Rodionova Total games !selection! 19.5 02h56m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Sonay Kartal - Rebecca Sramkova Total games !selection! 19.5 02h11m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Marie Benoit - Viktoria Morvayova Total games !selection! 19.5 10h40m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:15 GMT,In Progress Elena Karner - Kayo Nishimura Total games !selection! 19.5 31h25m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt Total games !selection! 19.5 29h56m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 17:30 GMT Clara Tauson - Camila Giorgi Total games !selection! 22.5 14h41m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 19:00 GMT Alison Van Uytvanck - Petra Martic Total games !selection! 22.5 38h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina Total games !selection! 22.5 08h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Dalma Galfi - Eva Lys Total games !selection! 22.5 38h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Daria Kasatkina - Jil Teichmann Total games !selection! 22.5 14h11m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Barbora Krejcikova - Liudmila Samsonova Total games !selection! 22.5 34h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 16:10 GMT Beatriz Haddad Maia - Yulia Putintseva Total games !selection! 22.5 34h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 14:00 GMT Karolina Pliskova - Elena Rybakina Total games !selection! 22.5 38h26m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-10 08:00 GMT Shelby Rogers - Belinda Bencic Total games !selection! 22.5 05h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 17:00 GMT Petra Marcinko - Caroline Dolehide Total games !selection! 22.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Ashlyn Krueger - Hailey Baptiste Total games !selection! 22.5 00h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Holger Rune - Marc-Andrea Huesler Total games !selection! 21.5 34h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere Total games !selection! 21.5 02h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 15:00 GMT Borna Coric - Arthur Rinderknech Total games !selection! 21.5 31h25m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Maxime Cressy - Emil Ruusuvuori Total games !selection! 21.5 09h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:30 GMT Alejandro Davidovich Fokina - Quentin Halys Total games !selection! 21.5 09h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 14:30 GMT Lorenzo Sonego - Filip Krajinovic Total games !selection! 21.5 34h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 23:00 GMT Diego Sebastian Schwartzman - Juan Manuel Cerundolo Total games !selection! 21.5 51h33m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 19:00 GMT Guido Pella - Hugo Dellien Total games !selection! 21.5 02h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:00 GMT Cristian Garin - Joao Sousa Total games !selection! 21.5 11h26m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 18:30 GMT Dusan Lajovic - Albert Ramos-Vinolas Total games !selection! 21.5 52h04m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:30 GMT Federico Coria - Marco Cecchinato Total games !selection! 21.5 06h11m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 21:30 GMT Federico Delbonis - Francisco Cerundolo Total games !selection! 21.5 20h41m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera Total games !selection! 21.5 02h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock Total games !selection! 21.5 8764h04m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 02:30 GMT Oscar Otte - Marcos Giron Total games !selection! 21.5 04h56m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 19:30 GMT Jordan Thompson - Adrian Mannarino Total games !selection! 21.5 31h25m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 21:00 GMT John Isner - Daniel Altmaier Total games !selection! 21.5 08h26m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 18:00 GMT Emilio Gomez - Miomir Kecmanovic Total games !selection! 21.5 11h26m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 15:00 GMT Jeff Wolf - Frances Tiafoe Total games !selection! 21.5 02h56m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 10:45 GMT,In Progress Jurij Rodionov - Zdenek Kolar Total games !selection! 21.5 38h26m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 10:30 GMT,In Progress Antoine Escoffier - Otto Virtanen Total games !selection! 21.5 30h26m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:30 GMT Ricardas Berankis - Dennis Novak Total games !selection! 21.5 11h26m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 13:30 GMT Evan Furness - Ergi Kirkin Total games !selection! 21.5 34h26m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 17:15 GMT Liam Broady - Elias Ymer Total games !selection! 21.5 33h56m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Stefano Travaglia - Oscar Jose Gutierrez Total games !selection! 21.5 38h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio Total games !selection! 21.5 12h56m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Ryan Peniston - Abedallah Shelbayh Total games !selection! 21.5 38h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Giovanni Fonio - Bu Yunchaokete Total games !selection! 21.5 38h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Matteo Gigante - Pablo Llamas Ruiz Total games !selection! 21.5 11h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Riccardo Bonadio - Francesco Maestrelli Total games !selection! 21.5 14h41m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 01:30 GMT Alex Bolt - Shinji Hazawa Total games !selection! 21.5 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Adam Walton - Naoki Nakagawa Total games !selection! 21.5 02h56m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Thomas Fancutt - Yuta Shimizu Total games !selection! 21.5 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Maxime Chazal - Tristan Schoolkate Total games !selection! 21.5 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT,In Progress Aidan Mchugh - George Loffhagen Total games !selection! 21.5 11h10m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT,In Progress Patrick Brady - Hamish Stewart Total games !selection! 21.5 10h26m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:55 GMT,In Progress Aziz Kijametovic - Oliver Crawford Total games !selection! 21.5 05h56m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT,In Progress Goncalo Oliveira - Federico Gaio Total games !selection! 21.5 52h49m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:05 GMT Michael Vrbensky - August Holmgren Total games !selection! 21.5 02h56m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Alberto Barroso Campos - Georgii Kravchenko Total games !selection! 21.5 11h26m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress Omni Kumar - Hady Habib Total games !selection! 21.5 52h19m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress Moez Echargui - Robin Bertrand Total games !selection! 21.5 57h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:20 GMT,In Progress Amr Asrawy - Pietro Marino Total games !selection! 21.5 54h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:55 GMT,In Progress Hazem Naow - Aziz Dougaz Total games !selection! 21.5 57h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Manuel Mazza - Jakub Paul Total games !selection! 21.5 29h56m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:10 GMT,In Progress Yi Zhou - Nicolas Tepmahc Total games !selection! 21.5 52h04m M15 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Jose Fco. Vidal Azorin - Tim Handel Total games !selection! 21.5 38h26m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Bruno Kuzuhara - Victor Lilov Total games !selection! 21.5 10h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Gabi Adrian Boitan - Federico Agustin Gomez Total games !selection! 21.5 10h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Maxime Mora - Mac Kiger Total games !selection! 21.5 00h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Jaycer Lyeons - Isaiah Strode Total games !selection! 21.5 10h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Nikolay Vylegzhanin - Romain Faucon Total games !selection! 21.5 10h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:05 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter Total games !selection! 21.5 14h41m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 15:45 GMT Tom Paris - Timo Legout Total games !selection! 21.5 11h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Andrea Guerrieri - Antoine Ghibaudo Total games !selection! 21.5 16h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 12:45 GMT,In Progress Tibo Colson - Alexis Gautier Total games !selection! 21.5 29h56m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere !selection! (-3.5 games) 11h26m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera !selection! (-3.5 games) 02h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock !selection! (-3.5 games) 8766h37m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio !selection! (-3.5 games) 12h56m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Matteo Gigante - Pablo Llamas Ruiz !selection! (-3.5 games) 11h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 01:30 GMT Alex Bolt - Shinji Hazawa !selection! (-3.5 games) 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Thomas Fancutt - Yuta Shimizu !selection! (-3.5 games) 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Maxime Chazal - Tristan Schoolkate !selection! (-3.5 games) 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress Moez Echargui - Robin Bertrand !selection! (-3.5 games) 57h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Jaycer Lyeons - Isaiah Strode !selection! (-3.5 games) 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 14:05 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter !selection! (-3.5 games) 14h41m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere !selection! (-1.5 sets) 11h26m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera !selection! (-1.5 sets) 02h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock !selection! (-1.5 sets) 8766h37m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 15:30 GMT Ricardas Berankis - Dennis Novak !selection! (-1.5 sets) 11h26m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Stefano Travaglia - Oscar Jose Gutierrez !selection! (-1.5 sets) 38h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio !selection! (-1.5 sets) 12h56m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 01:30 GMT Thomas Fancutt - Yuta Shimizu !selection! (-1.5 sets) 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Maxime Chazal - Tristan Schoolkate !selection! (-1.5 sets) 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress George Houghton - Daniel Cox !selection! (-1.5 sets) 13h41m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 14:10 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau !selection! (-1.5 sets) 11h26m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho !selection! (-1.5 sets) 52h49m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT,In Progress Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri !selection! (-1.5 sets) 57h17m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress Moez Echargui - Robin Bertrand !selection! (-1.5 sets) 57h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Oleksandr Ovcharenko - Luca Castagnola !selection! (-1.5 sets) 54h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Dan Added - Arthur Bouquier !selection! (-1.5 sets) 33h41m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:10 GMT,In Progress Yi Zhou - Nicolas Tepmahc !selection! (-1.5 sets) 52h04m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts !selection! (-1.5 sets) 10h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno !selection! (-1.5 sets) 08h41m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Toby Alex Kodat - Rei Sakamoto !selection! (-1.5 sets) 10h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Tristan Lamasine - Maxence Beauge !selection! (-1.5 sets) 11h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:05 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter !selection! (-1.5 sets) 14h41m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic !selection! (-3.5 games) 08h41m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 17:30 GMT Clara Tauson - Camila Giorgi !selection! (-3.5 games) 07h56m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina !selection! (-3.5 games) 16h41m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Daria Kasatkina - Jil Teichmann !selection! (-3.5 games) 38h26m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 16:10 GMT Beatriz Haddad Maia - Yulia Putintseva !selection! (-3.5 games) 34h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 14:00 GMT Emma Lene - Margaux Rouvroy !selection! (-3.5 games) 12h26m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:35 GMT Irina Maria Bara - Audrey Albie !selection! (-3.5 games) 39h11m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Rebecca Peterson - Liv Hovde !selection! (-3.5 games) 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 13:15 GMT,In Progress Celine Naef - Yuriko Miyazaki !selection! (-3.5 games) 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Leyre Romero Gormaz - Ksenia Zaytseva !selection! (-3.5 games) 08h56m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Olivia Gadecki - Arina Rodionova !selection! (-3.5 games) 02h56m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt !selection! (-3.5 games) 02h11m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 18:00 GMT Holger Rune - Marc-Andrea Huesler !selection! to win match 34h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere !selection! to win match 11h26m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 15:00 GMT Borna Coric - Arthur Rinderknech !selection! to win match 31h25m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Maxime Cressy - Emil Ruusuvuori !selection! to win match 17h41m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:30 GMT Alejandro Davidovich Fokina - Quentin Halys !selection! to win match 14h41m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 14:30 GMT Lorenzo Sonego - Filip Krajinovic !selection! to win match 34h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 23:00 GMT Diego Sebastian Schwartzman - Juan Manuel Cerundolo !selection! to win match 51h33m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 19:00 GMT Guido Pella - Hugo Dellien !selection! to win match 04h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:00 GMT Cristian Garin - Joao Sousa !selection! to win match 11h26m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 18:30 GMT Dusan Lajovic - Albert Ramos-Vinolas !selection! to win match 52h04m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:30 GMT Federico Coria - Marco Cecchinato !selection! to win match 06h11m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 21:30 GMT Federico Delbonis - Francisco Cerundolo !selection! to win match 27h55m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera !selection! to win match 02h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock !selection! to win match 8766h37m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 02:30 GMT Oscar Otte - Marcos Giron !selection! to win match 04h56m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 19:30 GMT Jordan Thompson - Adrian Mannarino !selection! to win match 31h25m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 21:00 GMT John Isner - Daniel Altmaier !selection! to win match 11h26m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 18:00 GMT Emilio Gomez - Miomir Kecmanovic !selection! to win match 11h26m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 15:00 GMT Jeff Wolf - Frances Tiafoe !selection! to win match 02h56m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 10:45 GMT,In Progress Jurij Rodionov - Zdenek Kolar !selection! to win match 38h26m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 10:30 GMT,In Progress Antoine Escoffier - Otto Virtanen !selection! to win match 31h25m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:00 GMT,In Progress Egor Gerasimov - Damir Dzumhur !selection! to win match 38h26m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:30 GMT Ricardas Berankis - Dennis Novak !selection! to win match 11h26m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 13:30 GMT Evan Furness - Ergi Kirkin !selection! to win match 34h56m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 17:15 GMT Liam Broady - Elias Ymer !selection! to win match 34h56m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Stefano Travaglia - Oscar Jose Gutierrez !selection! to win match 38h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio !selection! to win match 12h56m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Ryan Peniston - Abedallah Shelbayh !selection! to win match 38h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Giovanni Fonio - Bu Yunchaokete !selection! to win match 38h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Matteo Gigante - Pablo Llamas Ruiz !selection! to win match 11h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Riccardo Bonadio - Francesco Maestrelli !selection! to win match 14h41m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 01:30 GMT Alex Bolt - Shinji Hazawa !selection! to win match 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Adam Walton - Naoki Nakagawa !selection! to win match 02h56m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Thomas Fancutt - Yuta Shimizu !selection! to win match 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-10 01:30 GMT Maxime Chazal - Tristan Schoolkate !selection! to win match 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress George Houghton - Daniel Cox !selection! to win match 13h41m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 14:10 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau !selection! to win match 11h26m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT,In Progress Aidan Mchugh - George Loffhagen !selection! to win match 14h41m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT,In Progress Patrick Brady - Hamish Stewart !selection! to win match 14h41m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Jules Marie - Harry Wendelken !selection! to win match 14h41m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:55 GMT,In Progress Aziz Kijametovic - Oliver Crawford !selection! to win match 11h26m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Valentin Vacherot - Sergi Perez Contri !selection! to win match 38h26m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Pedro Araujo - Goncalo Falcao !selection! to win match 38h26m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT,In Progress Goncalo Oliveira - Federico Gaio !selection! to win match 52h49m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 10:30 GMT,In Progress Pedro Sousa - Gabriel Elicha Navas !selection! to win match 38h26m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho !selection! to win match 52h49m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:05 GMT Michael Vrbensky - August Holmgren !selection! to win match 11h26m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Alberto Barroso Campos - Georgii Kravchenko !selection! to win match 11h26m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress Omni Kumar - Hady Habib !selection! to win match 62h49m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT,In Progress Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri !selection! to win match 62h49m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress Moez Echargui - Robin Bertrand !selection! to win match 62h49m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Oleksandr Ovcharenko - Luca Castagnola !selection! to win match 54h18m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:20 GMT,In Progress Amr Asrawy - Pietro Marino !selection! to win match 54h18m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:55 GMT,In Progress Hazem Naow - Aziz Dougaz !selection! to win match 62h49m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Dan Added - Arthur Bouquier !selection! to win match 38h26m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Manuel Mazza - Jakub Paul !selection! to win match 29h56m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:10 GMT,In Progress Yi Zhou - Nicolas Tepmahc !selection! to win match 62h49m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:20 GMT,In Progress Marc Ros Mesas - Andrea Picchione !selection! to win match 62h49m M15 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Jose Fco. Vidal Azorin - Tim Handel !selection! to win match 38h26m M15 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Federico Iannaccone - Noah Perfetti !selection! to win match 38h26m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts !selection! to win match 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno !selection! to win match 08h41m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Ignacio Monzon - Jacob Brumm !selection! to win match 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Toby Alex Kodat - Rei Sakamoto !selection! to win match 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Bruno Kuzuhara - Victor Lilov !selection! to win match 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Gabi Adrian Boitan - Federico Agustin Gomez !selection! to win match 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Maxime Mora - Mac Kiger !selection! to win match 00h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Jaycer Lyeons - Isaiah Strode !selection! to win match 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Nikolay Vylegzhanin - Romain Faucon !selection! to win match 11h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Tristan Lamasine - Maxence Beauge !selection! to win match 11h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:05 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter !selection! to win match 14h41m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 15:45 GMT Tom Paris - Timo Legout !selection! to win match 11h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Andrea Guerrieri - Antoine Ghibaudo !selection! to win match 16h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 12:45 GMT,In Progress Tibo Colson - Alexis Gautier !selection! to win match 29h56m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 10:40 GMT,In Progress Simone Roncalli - Boris Pokotilov !selection! to win match 17h41m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic Total games !selection! 21.5 11h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 17:30 GMT Clara Tauson - Camila Giorgi Total games !selection! 21.5 14h41m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 19:00 GMT Alison Van Uytvanck - Petra Martic Total games !selection! 21.5 38h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina Total games !selection! 21.5 16h41m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Dalma Galfi - Eva Lys Total games !selection! 21.5 38h26m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Daria Kasatkina - Jil Teichmann Total games !selection! 21.5 38h26m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Barbora Krejcikova - Liudmila Samsonova Total games !selection! 21.5 34h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 16:10 GMT Beatriz Haddad Maia - Yulia Putintseva Total games !selection! 21.5 34h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 14:00 GMT Karolina Pliskova - Elena Rybakina Total games !selection! 21.5 34h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-10 08:00 GMT Shelby Rogers - Belinda Bencic Total games !selection! 21.5 05h56m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Kathinka Von Deichmann - Eliz Maloney Total games !selection! 21.5 29h56m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:15 GMT Jessika Ponchet - Gaelle Desperrier Total games !selection! 21.5 13h41m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:00 GMT Emma Lene - Margaux Rouvroy Total games !selection! 21.5 10h26m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Panna Udvardy - Arianne Hartono Total games !selection! 21.5 07h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sabine Lisicki - Ann Li Total games !selection! 21.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Rebecca Peterson - Liv Hovde Total games !selection! 21.5 00h11m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Petra Marcinko - Caroline Dolehide Total games !selection! 21.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Ashlyn Krueger - Hailey Baptiste Total games !selection! 21.5 9119h45m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Francesca Di Lorenzo - Maria Lourdes Carle Total games !selection! 21.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sachia Vickery - Elizabeth Mandlik Total games !selection! 21.5 10h56m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Ylena In-Albon - Anastasia Gasanova Total games !selection! 21.5 17h41m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:15 GMT,In Progress Celine Naef - Yuriko Miyazaki Total games !selection! 21.5 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Leyre Romero Gormaz - Ksenia Zaytseva Total games !selection! 21.5 11h26m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Rina Saigo - Darja Semenistaja Total games !selection! 21.5 10h26m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Jana Kolodynska - Despina Papamichail Total games !selection! 21.5 199h38m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Lina Glushko - Justina Mikulskyte Total games !selection! 21.5 10h40m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Olivia Gadecki - Arina Rodionova Total games !selection! 21.5 02h56m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Sonay Kartal - Rebecca Sramkova Total games !selection! 21.5 17h41m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:15 GMT,In Progress Eden Silva - Maia Lumsden Total games !selection! 21.5 08h26m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Pemra Ozgen - Hanne Vandewinkel Total games !selection! 21.5 08h26m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:15 GMT,In Progress Elena Karner - Kayo Nishimura Total games !selection! 21.5 38h26m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 23:00 GMT Diego Sebastian Schwartzman - Juan Manuel Cerundolo Total games !selection! 19.5 51h33m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 19:00 GMT Guido Pella - Hugo Dellien Total games !selection! 19.5 04h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:00 GMT Cristian Garin - Joao Sousa Total games !selection! 19.5 09h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 21:30 GMT Federico Delbonis - Francisco Cerundolo Total games !selection! 19.5 27h55m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera Total games !selection! 19.5 02h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock Total games !selection! 19.5 48h48m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 18:00 GMT Emilio Gomez - Miomir Kecmanovic Total games !selection! 19.5 08h26m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 01:30 GMT Alex Bolt - Shinji Hazawa Total games !selection! 19.5 00h11m M25 Burnie ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress George Houghton - Daniel Cox Total games !selection! 19.5 12h56m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 14:10 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau Total games !selection! 19.5 10h40m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Valentin Vacherot - Sergi Perez Contri Total games !selection! 19.5 38h26m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho Total games !selection! 19.5 52h49m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT,In Progress Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri Total games !selection! 19.5 57h17m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress Moez Echargui - Robin Bertrand Total games !selection! 19.5 57h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Oleksandr Ovcharenko - Luca Castagnola Total games !selection! 19.5 54h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:20 GMT,In Progress Amr Asrawy - Pietro Marino Total games !selection! 19.5 54h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:55 GMT,In Progress Hazem Naow - Aziz Dougaz Total games !selection! 19.5 57h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Dan Added - Arthur Bouquier Total games !selection! 19.5 33h41m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Manuel Mazza - Jakub Paul Total games !selection! 19.5 29h56m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts Total games !selection! 19.5 10h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno Total games !selection! 19.5 08h41m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Ignacio Monzon - Jacob Brumm Total games !selection! 19.5 10h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Toby Alex Kodat - Rei Sakamoto Total games !selection! 19.5 11h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Jaycer Lyeons - Isaiah Strode Total games !selection! 19.5 10h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Nikolay Vylegzhanin - Romain Faucon Total games !selection! 19.5 10h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Tristan Lamasine - Maxence Beauge Total games !selection! 19.5 11h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:05 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter Total games !selection! 19.5 14h41m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Andrea Guerrieri - Antoine Ghibaudo Total games !selection! 19.5 05h41m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Adrienn Nagy - Maria Bondarenko !selection! (-5.5 games) 14h41m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Marie Benoit - Viktoria Morvayova !selection! (-5.5 games) 10h40m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Marente Sijbesma - Anouck Vrancken Peeters !selection! (-5.5 games) 38h26m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 13:05 GMT,In Progress George Houghton - Daniel Cox Total games !selection! 18.5 10h26m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT,In Progress Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho Total games !selection! 18.5 52h49m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT,In Progress Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri Total games !selection! 18.5 57h17m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:45 GMT,In Progress Oleksandr Ovcharenko - Luca Castagnola Total games !selection! 18.5 54h03m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts Total games !selection! 18.5 10h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno Total games !selection! 18.5 04h11m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Toby Alex Kodat - Rei Sakamoto Total games !selection! 18.5 10h26m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Tristan Lamasine - Maxence Beauge Total games !selection! 18.5 10h56m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 18:00 GMT Holger Rune - Marc-Andrea Huesler Total games !selection! 22.5 34h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere Total games !selection! 22.5 11h26m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 15:00 GMT Borna Coric - Arthur Rinderknech Total games !selection! 22.5 31h25m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:00 GMT,In Progress Maxime Cressy - Emil Ruusuvuori Total games !selection! 22.5 17h41m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:30 GMT Alejandro Davidovich Fokina - Quentin Halys Total games !selection! 22.5 14h11m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 14:30 GMT Lorenzo Sonego - Filip Krajinovic Total games !selection! 22.5 34h56m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 23:00 GMT Diego Sebastian Schwartzman - Juan Manuel Cerundolo Total games !selection! 22.5 51h33m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 19:00 GMT Guido Pella - Hugo Dellien Total games !selection! 22.5 04h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:00 GMT Cristian Garin - Joao Sousa Total games !selection! 22.5 10h40m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 18:30 GMT Dusan Lajovic - Albert Ramos-Vinolas Total games !selection! 22.5 52h04m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:30 GMT Federico Coria - Marco Cecchinato Total games !selection! 22.5 06h11m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 21:30 GMT Federico Delbonis - Francisco Cerundolo Total games !selection! 22.5 27h55m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera Total games !selection! 22.5 02h56m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock Total games !selection! 22.5 8764h04m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 02:30 GMT Oscar Otte - Marcos Giron Total games !selection! 22.5 04h56m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 19:30 GMT Jordan Thompson - Adrian Mannarino Total games !selection! 22.5 27h55m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 21:00 GMT John Isner - Daniel Altmaier Total games !selection! 22.5 08h26m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 18:00 GMT Emilio Gomez - Miomir Kecmanovic Total games !selection! 22.5 08h26m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 15:00 GMT Jeff Wolf - Frances Tiafoe Total games !selection! 22.5 02h56m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 10:45 GMT,In Progress Jurij Rodionov - Zdenek Kolar Total games !selection! 22.5 38h26m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 10:30 GMT,In Progress Antoine Escoffier - Otto Virtanen Total games !selection! 22.5 31h25m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:00 GMT,In Progress Egor Gerasimov - Damir Dzumhur Total games !selection! 22.5 38h26m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:30 GMT Ricardas Berankis - Dennis Novak Total games !selection! 22.5 11h26m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 13:30 GMT Evan Furness - Ergi Kirkin Total games !selection! 22.5 34h56m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 17:15 GMT Liam Broady - Elias Ymer Total games !selection! 22.5 34h56m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT,In Progress Ryan Peniston - Abedallah Shelbayh Total games !selection! 22.5 38h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Giovanni Fonio - Bu Yunchaokete Total games !selection! 22.5 38h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Matteo Gigante - Pablo Llamas Ruiz Total games !selection! 22.5 11h26m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Riccardo Bonadio - Francesco Maestrelli Total games !selection! 22.5 14h41m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:35 GMT,In Progress Aidan Mchugh - George Loffhagen Total games !selection! 22.5 14h41m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT,In Progress Patrick Brady - Hamish Stewart Total games !selection! 22.5 14h41m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT,In Progress Goncalo Oliveira - Federico Gaio Total games !selection! 22.5 52h49m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:05 GMT Michael Vrbensky - August Holmgren Total games !selection! 22.5 11h26m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Alberto Barroso Campos - Georgii Kravchenko Total games !selection! 22.5 10h26m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 10:55 GMT,In Progress Hazem Naow - Aziz Dougaz Total games !selection! 22.5 24h41m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Jose Fco. Vidal Azorin - Tim Handel Total games !selection! 22.5 33h26m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Gabi Adrian Boitan - Federico Agustin Gomez Total games !selection! 22.5 05h56m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:45 GMT Tom Paris - Timo Legout Total games !selection! 22.5 10h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Andrea Guerrieri - Antoine Ghibaudo Total games !selection! 22.5 16h26m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 12:45 GMT,In Progress Tibo Colson - Alexis Gautier Total games !selection! 22.5 29h56m M15 Grenoble ITF Men
Utolsó frissítés: 2023-02-09 13:05:53 UTC

Tenisz Tippek - Tenisz Fogadási Ajánlatok tenisz tippek segítség: a fenti táblázat a közeljövő meccseit illetve az azokra adott tippet tartalmazza. A legfontosabb oszlop a valószínűség: a tipp valószínűségét mutatja. Minél nagyobb a valószínűség, annál nagyobb az esélye, hogy a jóslat beválik. Ha több információra van szügsége kérjük térjen vissza a kezdőlapra, ahol több részletet talán a fogadási tippekről. A backtest oldalon pedig megtekintheti, hogyan teljesít a modell korábbi mérkőzéseken.