tenisových předpovědi – Tipy pro sázení na tenis a dnešní doporučení

2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts Total games !selection! 17.5 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 18:00 GMT Holger Rune - Marc-Andrea Huesler Total games !selection! 20.5 33h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere Total games !selection! 20.5 08h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 15:00 GMT Borna Coric - Arthur Rinderknech Total games !selection! 20.5 30h19m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:30 GMT Alejandro Davidovich Fokina - Quentin Halys Total games !selection! 20.5 08h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 14:30 GMT Lorenzo Sonego - Filip Krajinovic Total games !selection! 20.5 33h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 23:00 GMT Diego Sebastian Schwartzman - Juan Manuel Cerundolo Total games !selection! 20.5 50h27m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 19:00 GMT Guido Pella - Hugo Dellien Total games !selection! 20.5 03h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:00 GMT Cristian Garin - Joao Sousa Total games !selection! 20.5 09h34m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 18:30 GMT Dusan Lajovic - Albert Ramos-Vinolas Total games !selection! 20.5 50h57m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:30 GMT Federico Coria - Marco Cecchinato Total games !selection! 20.5 04h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 21:30 GMT Federico Delbonis - Francisco Cerundolo Total games !selection! 20.5 26h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera Total games !selection! 20.5 01h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock Total games !selection! 20.5 8765h30m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 02:30 GMT Oscar Otte - Marcos Giron Total games !selection! 20.5 03h49m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 19:30 GMT Jordan Thompson - Adrian Mannarino Total games !selection! 20.5 30h19m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 18:00 GMT Emilio Gomez - Miomir Kecmanovic Total games !selection! 20.5 07h19m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 15:00 GMT Jeff Wolf - Frances Tiafoe Total games !selection! 20.5 01h49m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Joris De Loore - Denis Yevseyev Total games !selection! 20.5 06h49m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 13:30 GMT Evan Furness - Ergi Kirkin Total games !selection! 20.5 30h04m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT Stefano Travaglia - Oscar Jose Gutierrez Total games !selection! 20.5 37h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio Total games !selection! 20.5 11h49m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Matteo Gigante - Pablo Llamas Ruiz Total games !selection! 20.5 10h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 01:30 GMT Adam Walton - Naoki Nakagawa Total games !selection! 20.5 01h49m M25 Burnie ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Filip Cristian Jianu - Daniel Little Total games !selection! 20.5 09h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:00 GMT George Houghton - Daniel Cox Total games !selection! 20.5 12h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:00 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau Total games !selection! 20.5 10h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Aidan Mchugh - George Loffhagen Total games !selection! 20.5 09h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Patrick Brady - Hamish Stewart Total games !selection! 20.5 09h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Aziz Kijametovic - Oliver Crawford Total games !selection! 20.5 10h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:45 GMT Goncalo Oliveira - Federico Gaio Total games !selection! 20.5 51h42m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Juan Bautista Otegui - Matej Vocel Total games !selection! 20.5 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Ryotaro Matsumura - Simon Beaupain Total games !selection! 20.5 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho Total games !selection! 20.5 51h42m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:20 GMT Alberto Barroso Campos - Georgii Kravchenko Total games !selection! 20.5 09h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Omni Kumar - Hady Habib Total games !selection! 20.5 55h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri Total games !selection! 20.5 56h11m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT Moez Echargui - Robin Bertrand Total games !selection! 20.5 47h42m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:20 GMT,In Progress Amr Asrawy - Pietro Marino Total games !selection! 20.5 52h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Neil Oberleitner - Mario Gonzalez Fernandez Total games !selection! 20.5 52h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:55 GMT,In Progress Hazem Naow - Aziz Dougaz Total games !selection! 20.5 55h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Dan Added - Arthur Bouquier Total games !selection! 20.5 37h19m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Manuel Mazza - Jakub Paul Total games !selection! 20.5 28h49m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:10 GMT,In Progress Yi Zhou - Nicolas Tepmahc Total games !selection! 20.5 50h57m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno Total games !selection! 20.5 07h34m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Ignacio Monzon - Jacob Brumm Total games !selection! 20.5 10h04m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Bruno Kuzuhara - Victor Lilov Total games !selection! 20.5 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Gabi Adrian Boitan - Federico Agustin Gomez Total games !selection! 20.5 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Jaycer Lyeons - Isaiah Strode Total games !selection! 20.5 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Nikolay Vylegzhanin - Romain Faucon Total games !selection! 20.5 10h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Paul Cayre - Louis Dussin Total games !selection! 20.5 10h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT Tristan Lamasine - Maxence Beauge Total games !selection! 20.5 05h34m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter Total games !selection! 20.5 13h34m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Kirill Kivattsev - Emilien Voisin Total games !selection! 20.5 34h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Tom Paris - Timo Legout Total games !selection! 20.5 09h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:00 GMT Andrea Guerrieri - Antoine Ghibaudo Total games !selection! 20.5 10h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 09:30 GMT,In Progress Boris Butulija - Leonardo Rossi Total games !selection! 20.5 19h34m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 09:25 GMT,In Progress Petr Vojtech - Peter Fajta Total games !selection! 20.5 16h34m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic !selection! to win match 10h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 17:30 GMT Clara Tauson - Camila Giorgi !selection! to win match 13h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 19:00 GMT Alison Van Uytvanck - Petra Martic !selection! to win match 37h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina !selection! to win match 15h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Dalma Galfi - Eva Lys !selection! to win match 37h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 12:30 GMT Daria Kasatkina - Jil Teichmann !selection! to win match 37h19m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Barbora Krejcikova - Liudmila Samsonova !selection! to win match 33h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 15:30 GMT Beatriz Haddad Maia - Yulia Putintseva !selection! to win match 33h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 14:00 GMT Karolina Pliskova - Elena Rybakina !selection! to win match 37h19m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-10 08:00 GMT Shelby Rogers - Belinda Bencic !selection! to win match 05h04m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva !selection! to win match 37h19m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 12:30 GMT Sofya Lansere - Oksana Selekhmeteva !selection! to win match 13h34m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Simona Waltert - Emeline Dartron !selection! to win match 13h34m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Kathinka Von Deichmann - Eliz Maloney !selection! to win match 28h49m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 13:10 GMT Jessika Ponchet - Gaelle Desperrier !selection! to win match 37h19m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:00 GMT Emma Lene - Margaux Rouvroy !selection! to win match 11h19m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:40 GMT Irina Maria Bara - Audrey Albie !selection! to win match 40h49m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 17:30 GMT Giulia Gatto-Monticone - Oceane Dodin !selection! to win match 10h19m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Panna Udvardy - Arianne Hartono !selection! to win match 08h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sabine Lisicki - Ann Li !selection! to win match 10h19m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Rebecca Peterson - Liv Hovde !selection! to win match 10h19m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Petra Marcinko - Caroline Dolehide !selection! to win match 10h19m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Ashlyn Krueger - Hailey Baptiste !selection! to win match 9118h38m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Francesca Di Lorenzo - Maria Lourdes Carle !selection! to win match 10h19m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Kimberly Birrell - Marcela Zacarias !selection! to win match 10h19m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sachia Vickery - Elizabeth Mandlik !selection! to win match 10h19m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Ylena In-Albon - Anastasia Gasanova !selection! to win match 16h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 15:00 GMT Adrienn Nagy - Maria Bondarenko !selection! to win match 13h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Anastasia Kulikova - Celia Cervino Ruiz !selection! to win match 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 14:20 GMT Arlinda Rushiti - Greetje Minnen !selection! to win match 37h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Tara Wurth - Urszula Radwanska !selection! to win match 13h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:05 GMT Celine Naef - Yuriko Miyazaki !selection! to win match 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Leyre Romero Gormaz - Ksenia Zaytseva !selection! to win match 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 12:50 GMT Valentini Grammatikopoulou - Harmony Tan !selection! to win match 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Rina Saigo - Darja Semenistaja !selection! to win match 10h19m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Nadia Podoroska - Raluca Georgiana Serban !selection! to win match 10h19m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Jana Kolodynska - Despina Papamichail !selection! to win match 198h32m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Lina Glushko - Justina Mikulskyte !selection! to win match 10h19m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Olivia Gadecki - Arina Rodionova !selection! to win match 01h49m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Erika Sema - Himeno Sakatsume !selection! to win match 01h49m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Misaki Matsuda - Lizette Cabrera !selection! to win match 02h04m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Sonay Kartal - Rebecca Sramkova !selection! to win match 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Jenny Duerst - Dominika Salkova !selection! to win match 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Marie Benoit - Viktoria Morvayova !selection! to win match 10h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Olga Helmi - Alice Robbe !selection! to win match 37h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:05 GMT Eden Silva - Maia Lumsden !selection! to win match 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Tereza Smitkova - Isabella Shinikova !selection! to win match 40h49m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:00 GMT Pemra Ozgen - Hanne Vandewinkel !selection! to win match 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Amarni Banks - Lesley Pattinama Kerkhove !selection! to win match 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 09:20 GMT,In Progress Linda Klimovicova - Evgeniya Burdina !selection! to win match 16h34m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2023-02-09 09:50 GMT,In Progress Michika Ozeki - Darja Suvirdjonkova !selection! to win match 13h34m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Georgia Pedone - Eszter Meri !selection! to win match 13h34m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2023-02-09 11:10 GMT,In Progress Selina Dal - Ziva Falkner !selection! to win match 10h19m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Marente Sijbesma - Anouck Vrancken Peeters !selection! to win match 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 09:50 GMT,In Progress Chiraz Bechri - Gaia Parravicini !selection! to win match 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 10:40 GMT,In Progress Elena Gemovic - Angelica Raggi !selection! to win match 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 10:15 GMT,In Progress Elena Karner - Kayo Nishimura !selection! to win match 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt !selection! to win match 29h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera !selection! (-4.5 games) 01h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock !selection! (-4.5 games) 47h42m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Joris De Loore - Denis Yevseyev !selection! (-4.5 games) 06h49m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio !selection! (-4.5 games) 11h49m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 13:00 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau !selection! (-4.5 games) 10h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho !selection! (-4.5 games) 51h42m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri !selection! (-4.5 games) 56h11m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Oleksandr Ovcharenko - Luca Castagnola !selection! (-4.5 games) 52h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno !selection! (-4.5 games) 07h34m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT Tristan Lamasine - Maxence Beauge !selection! (-4.5 games) 05h34m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 09:25 GMT,In Progress Petr Vojtech - Peter Fajta !selection! (-4.5 games) 16h34m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera !selection! (-5.5 games) 01h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 13:00 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau !selection! (-5.5 games) 10h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts !selection! (-5.5 games) 09h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic !selection! (-1.5 sets) 10h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina !selection! (-1.5 sets) 15h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 12:30 GMT Daria Kasatkina - Jil Teichmann !selection! (-1.5 sets) 37h19m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva !selection! (-1.5 sets) 32h49m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 12:30 GMT Sofya Lansere - Oksana Selekhmeteva !selection! (-1.5 sets) 13h34m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Simona Waltert - Emeline Dartron !selection! (-1.5 sets) 13h34m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:00 GMT Adrienn Nagy - Maria Bondarenko !selection! (-1.5 sets) 13h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Anastasia Kulikova - Celia Cervino Ruiz !selection! (-1.5 sets) 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:05 GMT Celine Naef - Yuriko Miyazaki !selection! (-1.5 sets) 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 12:50 GMT Valentini Grammatikopoulou - Harmony Tan !selection! (-1.5 sets) 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Nadia Podoroska - Raluca Georgiana Serban !selection! (-1.5 sets) 09h34m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Jenny Duerst - Dominika Salkova !selection! (-1.5 sets) 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Marie Benoit - Viktoria Morvayova !selection! (-1.5 sets) 09h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Olga Helmi - Alice Robbe !selection! (-1.5 sets) 37h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Marente Sijbesma - Anouck Vrancken Peeters !selection! (-1.5 sets) 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt !selection! (-1.5 sets) 28h49m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic !selection! (-4.5 games) 10h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 12:30 GMT Daria Kasatkina - Jil Teichmann !selection! (-4.5 games) 37h19m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva !selection! (-4.5 games) 32h49m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 12:30 GMT Sofya Lansere - Oksana Selekhmeteva !selection! (-4.5 games) 12h49m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Simona Waltert - Emeline Dartron !selection! (-4.5 games) 13h34m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Jenny Duerst - Dominika Salkova !selection! (-4.5 games) 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Olga Helmi - Alice Robbe !selection! (-4.5 games) 37h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt !selection! (-4.5 games) 28h49m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic Total games !selection! 18.5 02h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina Total games !selection! 18.5 01h04m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva Total games !selection! 18.5 21h19m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:00 GMT Adrienn Nagy - Maria Bondarenko Total games !selection! 18.5 12h04m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Anastasia Kulikova - Celia Cervino Ruiz Total games !selection! 18.5 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 12:50 GMT Valentini Grammatikopoulou - Harmony Tan Total games !selection! 18.5 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Nadia Podoroska - Raluca Georgiana Serban Total games !selection! 18.5 09h34m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Marie Benoit - Viktoria Morvayova Total games !selection! 18.5 09h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Olga Helmi - Alice Robbe Total games !selection! 18.5 36h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Marente Sijbesma - Anouck Vrancken Peeters Total games !selection! 18.5 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic Total games !selection! 20.5 10h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 17:30 GMT Clara Tauson - Camila Giorgi Total games !selection! 20.5 13h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina Total games !selection! 20.5 15h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Dalma Galfi - Eva Lys Total games !selection! 20.5 37h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 12:30 GMT Daria Kasatkina - Jil Teichmann Total games !selection! 20.5 37h19m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Barbora Krejcikova - Liudmila Samsonova Total games !selection! 20.5 33h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 15:30 GMT Beatriz Haddad Maia - Yulia Putintseva Total games !selection! 20.5 33h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 14:00 GMT Karolina Pliskova - Elena Rybakina Total games !selection! 20.5 37h19m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-10 08:00 GMT Shelby Rogers - Belinda Bencic Total games !selection! 20.5 04h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva Total games !selection! 20.5 05h49m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Simona Waltert - Emeline Dartron Total games !selection! 20.5 13h34m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Kathinka Von Deichmann - Eliz Maloney Total games !selection! 20.5 28h49m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 13:10 GMT Jessika Ponchet - Gaelle Desperrier Total games !selection! 20.5 30h49m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:00 GMT Emma Lene - Margaux Rouvroy Total games !selection! 20.5 11h19m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:40 GMT Irina Maria Bara - Audrey Albie Total games !selection! 20.5 37h19m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Panna Udvardy - Arianne Hartono Total games !selection! 20.5 07h04m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sabine Lisicki - Ann Li Total games !selection! 20.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Rebecca Peterson - Liv Hovde Total games !selection! 20.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Petra Marcinko - Caroline Dolehide Total games !selection! 20.5 07h34m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Ashlyn Krueger - Hailey Baptiste Total games !selection! 20.5 9118h38m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Francesca Di Lorenzo - Maria Lourdes Carle Total games !selection! 20.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Kimberly Birrell - Marcela Zacarias Total games !selection! 20.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sachia Vickery - Elizabeth Mandlik Total games !selection! 20.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Ylena In-Albon - Anastasia Gasanova Total games !selection! 20.5 16h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Tara Wurth - Urszula Radwanska Total games !selection! 20.5 13h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:05 GMT Celine Naef - Yuriko Miyazaki Total games !selection! 20.5 07h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Leyre Romero Gormaz - Ksenia Zaytseva Total games !selection! 20.5 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Rina Saigo - Darja Semenistaja Total games !selection! 20.5 09h19m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Nadia Podoroska - Raluca Georgiana Serban Total games !selection! 20.5 09h34m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Jana Kolodynska - Despina Papamichail Total games !selection! 20.5 10h19m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Lina Glushko - Justina Mikulskyte Total games !selection! 20.5 09h34m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Olivia Gadecki - Arina Rodionova Total games !selection! 20.5 01h49m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Sonay Kartal - Rebecca Sramkova Total games !selection! 20.5 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Jenny Duerst - Dominika Salkova Total games !selection! 20.5 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Olga Helmi - Alice Robbe Total games !selection! 20.5 37h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:05 GMT Eden Silva - Maia Lumsden Total games !selection! 20.5 07h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Tereza Smitkova - Isabella Shinikova Total games !selection! 20.5 38h04m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:00 GMT Pemra Ozgen - Hanne Vandewinkel Total games !selection! 20.5 07h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Amarni Banks - Lesley Pattinama Kerkhove Total games !selection! 20.5 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 09:20 GMT,In Progress Linda Klimovicova - Evgeniya Burdina Total games !selection! 20.5 06h04m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2023-02-09 11:10 GMT,In Progress Selina Dal - Ziva Falkner Total games !selection! 20.5 06h04m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2023-02-09 09:50 GMT,In Progress Chiraz Bechri - Gaia Parravicini Total games !selection! 20.5 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 10:15 GMT,In Progress Elena Karner - Kayo Nishimura Total games !selection! 20.5 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt Total games !selection! 20.5 28h49m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic Total games !selection! 19.5 10h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina Total games !selection! 19.5 15h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Dalma Galfi - Eva Lys Total games !selection! 19.5 01h04m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 12:30 GMT Daria Kasatkina - Jil Teichmann Total games !selection! 19.5 37h19m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-10 08:00 GMT Shelby Rogers - Belinda Bencic Total games !selection! 19.5 04h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Clara Burel - Maria Timofeeva Total games !selection! 19.5 16h34m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 12:30 GMT Sofya Lansere - Oksana Selekhmeteva Total games !selection! 19.5 13h34m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Simona Waltert - Emeline Dartron Total games !selection! 19.5 13h34m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Kathinka Von Deichmann - Eliz Maloney Total games !selection! 19.5 28h49m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 13:10 GMT Jessika Ponchet - Gaelle Desperrier Total games !selection! 19.5 32h49m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:00 GMT Emma Lene - Margaux Rouvroy Total games !selection! 19.5 09h19m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:40 GMT Irina Maria Bara - Audrey Albie Total games !selection! 19.5 38h04m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sabine Lisicki - Ann Li Total games !selection! 19.5 09h34m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Rebecca Peterson - Liv Hovde Total games !selection! 19.5 07h34m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Ashlyn Krueger - Hailey Baptiste Total games !selection! 19.5 9109h38m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Francesca Di Lorenzo - Maria Lourdes Carle Total games !selection! 19.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Kimberly Birrell - Marcela Zacarias Total games !selection! 19.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sachia Vickery - Elizabeth Mandlik Total games !selection! 19.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Ylena In-Albon - Anastasia Gasanova Total games !selection! 19.5 16h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 15:00 GMT Adrienn Nagy - Maria Bondarenko Total games !selection! 19.5 13h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Anastasia Kulikova - Celia Cervino Ruiz Total games !selection! 19.5 06h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:05 GMT Celine Naef - Yuriko Miyazaki Total games !selection! 19.5 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Leyre Romero Gormaz - Ksenia Zaytseva Total games !selection! 19.5 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 12:50 GMT Valentini Grammatikopoulou - Harmony Tan Total games !selection! 19.5 04h49m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Rina Saigo - Darja Semenistaja Total games !selection! 19.5 09h19m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Nadia Podoroska - Raluca Georgiana Serban Total games !selection! 19.5 09h34m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Jana Kolodynska - Despina Papamichail Total games !selection! 19.5 198h32m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Lina Glushko - Justina Mikulskyte Total games !selection! 19.5 09h34m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Olivia Gadecki - Arina Rodionova Total games !selection! 19.5 01h49m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Sonay Kartal - Rebecca Sramkova Total games !selection! 19.5 01h04m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Jenny Duerst - Dominika Salkova Total games !selection! 19.5 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Marie Benoit - Viktoria Morvayova Total games !selection! 19.5 09h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Olga Helmi - Alice Robbe Total games !selection! 19.5 37h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Amarni Banks - Lesley Pattinama Kerkhove Total games !selection! 19.5 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Georgia Pedone - Eszter Meri Total games !selection! 19.5 06h04m W15 Sharm ElSheikh ITF Women 15k
2023-02-09 09:50 GMT,In Progress Chiraz Bechri - Gaia Parravicini Total games !selection! 19.5 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 10:15 GMT,In Progress Elena Karner - Kayo Nishimura Total games !selection! 19.5 30h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt Total games !selection! 19.5 16h34m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 17:30 GMT Clara Tauson - Camila Giorgi Total games !selection! 22.5 13h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 19:00 GMT Alison Van Uytvanck - Petra Martic Total games !selection! 22.5 37h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina Total games !selection! 22.5 07h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Dalma Galfi - Eva Lys Total games !selection! 22.5 37h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 12:30 GMT Daria Kasatkina - Jil Teichmann Total games !selection! 22.5 13h04m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Barbora Krejcikova - Liudmila Samsonova Total games !selection! 22.5 33h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 15:30 GMT Beatriz Haddad Maia - Yulia Putintseva Total games !selection! 22.5 33h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 14:00 GMT Karolina Pliskova - Elena Rybakina Total games !selection! 22.5 37h19m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-10 08:00 GMT Shelby Rogers - Belinda Bencic Total games !selection! 22.5 04h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 17:00 GMT Petra Marcinko - Caroline Dolehide Total games !selection! 22.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Tereza Smitkova - Isabella Shinikova Total games !selection! 22.5 37h49m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Holger Rune - Marc-Andrea Huesler Total games !selection! 21.5 33h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere Total games !selection! 21.5 01h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 15:00 GMT Borna Coric - Arthur Rinderknech Total games !selection! 21.5 30h19m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:00 GMT Maxime Cressy - Emil Ruusuvuori Total games !selection! 21.5 08h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:30 GMT Alejandro Davidovich Fokina - Quentin Halys Total games !selection! 21.5 08h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 14:30 GMT Lorenzo Sonego - Filip Krajinovic Total games !selection! 21.5 33h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 23:00 GMT Diego Sebastian Schwartzman - Juan Manuel Cerundolo Total games !selection! 21.5 50h27m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 19:00 GMT Guido Pella - Hugo Dellien Total games !selection! 21.5 01h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:00 GMT Cristian Garin - Joao Sousa Total games !selection! 21.5 10h19m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 18:30 GMT Dusan Lajovic - Albert Ramos-Vinolas Total games !selection! 21.5 50h57m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:30 GMT Federico Coria - Marco Cecchinato Total games !selection! 21.5 05h04m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 21:30 GMT Federico Delbonis - Francisco Cerundolo Total games !selection! 21.5 19h34m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera Total games !selection! 21.5 01h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock Total games !selection! 21.5 8765h30m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 02:30 GMT Oscar Otte - Marcos Giron Total games !selection! 21.5 03h49m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 19:30 GMT Jordan Thompson - Adrian Mannarino Total games !selection! 21.5 30h19m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 21:00 GMT John Isner - Daniel Altmaier Total games !selection! 21.5 07h19m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 18:00 GMT Emilio Gomez - Miomir Kecmanovic Total games !selection! 21.5 10h19m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 15:00 GMT Jeff Wolf - Frances Tiafoe Total games !selection! 21.5 01h49m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Cem Ilkel - Laurent Lokoli Total games !selection! 21.5 16h34m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 10:45 GMT,In Progress Jurij Rodionov - Zdenek Kolar Total games !selection! 21.5 37h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 10:30 GMT,In Progress Antoine Escoffier - Otto Virtanen Total games !selection! 21.5 29h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:30 GMT Ricardas Berankis - Dennis Novak Total games !selection! 21.5 10h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 13:30 GMT Evan Furness - Ergi Kirkin Total games !selection! 21.5 33h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 17:00 GMT Liam Broady - Elias Ymer Total games !selection! 21.5 32h49m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT Stefano Travaglia - Oscar Jose Gutierrez Total games !selection! 21.5 37h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio Total games !selection! 21.5 11h49m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT Ryan Peniston - Abedallah Shelbayh Total games !selection! 21.5 37h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Giovanni Fonio - Bu Yunchaokete Total games !selection! 21.5 37h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Matteo Gigante - Pablo Llamas Ruiz Total games !selection! 21.5 10h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Riccardo Bonadio - Francesco Maestrelli Total games !selection! 21.5 13h34m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 01:30 GMT Adam Walton - Naoki Nakagawa Total games !selection! 21.5 01h49m M25 Burnie ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Filip Cristian Jianu - Daniel Little Total games !selection! 21.5 16h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Aidan Mchugh - George Loffhagen Total games !selection! 21.5 10h04m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Patrick Brady - Hamish Stewart Total games !selection! 21.5 09h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Aziz Kijametovic - Oliver Crawford Total games !selection! 21.5 10h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:45 GMT Goncalo Oliveira - Federico Gaio Total games !selection! 21.5 51h42m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Juan Bautista Otegui - Matej Vocel Total games !selection! 21.5 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Ryotaro Matsumura - Simon Beaupain Total games !selection! 21.5 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:15 GMT Michael Vrbensky - August Holmgren Total games !selection! 21.5 01h49m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:20 GMT Alberto Barroso Campos - Georgii Kravchenko Total games !selection! 21.5 10h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Omni Kumar - Hady Habib Total games !selection! 21.5 51h12m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT Moez Echargui - Robin Bertrand Total games !selection! 21.5 55h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:20 GMT,In Progress Amr Asrawy - Pietro Marino Total games !selection! 21.5 52h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Neil Oberleitner - Mario Gonzalez Fernandez Total games !selection! 21.5 52h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:55 GMT,In Progress Hazem Naow - Aziz Dougaz Total games !selection! 21.5 55h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Manuel Mazza - Jakub Paul Total games !selection! 21.5 28h49m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:10 GMT,In Progress Yi Zhou - Nicolas Tepmahc Total games !selection! 21.5 50h57m M15 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Jose Fco. Vidal Azorin - Tim Handel Total games !selection! 21.5 37h19m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Bruno Kuzuhara - Victor Lilov Total games !selection! 21.5 09h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Gabi Adrian Boitan - Federico Agustin Gomez Total games !selection! 21.5 09h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Jaycer Lyeons - Isaiah Strode Total games !selection! 21.5 09h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Nikolay Vylegzhanin - Romain Faucon Total games !selection! 21.5 09h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Paul Cayre - Louis Dussin Total games !selection! 21.5 04h49m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter Total games !selection! 21.5 13h34m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Kirill Kivattsev - Emilien Voisin Total games !selection! 21.5 37h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Tom Paris - Timo Legout Total games !selection! 21.5 10h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:00 GMT Andrea Guerrieri - Antoine Ghibaudo Total games !selection! 21.5 15h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Tibo Colson - Alexis Gautier Total games !selection! 21.5 28h49m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 09:30 GMT,In Progress Boris Butulija - Leonardo Rossi Total games !selection! 21.5 19h34m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere !selection! (-3.5 games) 10h19m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera !selection! (-3.5 games) 01h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock !selection! (-3.5 games) 8765h30m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Cem Ilkel - Laurent Lokoli !selection! (-3.5 games) 05h49m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio !selection! (-3.5 games) 11h49m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Matteo Gigante - Pablo Llamas Ruiz !selection! (-3.5 games) 10h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Juan Bautista Otegui - Matej Vocel !selection! (-3.5 games) 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT Moez Echargui - Robin Bertrand !selection! (-3.5 games) 55h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Jaycer Lyeons - Isaiah Strode !selection! (-3.5 games) 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Paul Cayre - Louis Dussin !selection! (-3.5 games) 10h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter !selection! (-3.5 games) 13h34m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 09:25 GMT,In Progress Petr Vojtech - Peter Fajta !selection! (-3.5 games) 14h04m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Anastasia Kulikova - Celia Cervino Ruiz Total games !selection! 17.5 06h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere !selection! (-1.5 sets) 10h19m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera !selection! (-1.5 sets) 01h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock !selection! (-1.5 sets) 8765h30m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Joris De Loore - Denis Yevseyev !selection! (-1.5 sets) 06h49m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:30 GMT Ricardas Berankis - Dennis Novak !selection! (-1.5 sets) 10h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT Stefano Travaglia - Oscar Jose Gutierrez !selection! (-1.5 sets) 37h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio !selection! (-1.5 sets) 11h49m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 13:00 GMT George Houghton - Daniel Cox !selection! (-1.5 sets) 12h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:00 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau !selection! (-1.5 sets) 10h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho !selection! (-1.5 sets) 51h42m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri !selection! (-1.5 sets) 56h11m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT Moez Echargui - Robin Bertrand !selection! (-1.5 sets) 55h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Oleksandr Ovcharenko - Luca Castagnola !selection! (-1.5 sets) 52h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Dan Added - Arthur Bouquier !selection! (-1.5 sets) 32h34m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:10 GMT,In Progress Yi Zhou - Nicolas Tepmahc !selection! (-1.5 sets) 50h57m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts !selection! (-1.5 sets) 09h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno !selection! (-1.5 sets) 07h34m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Toby Alex Kodat - Rei Sakamoto !selection! (-1.5 sets) 09h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT Tristan Lamasine - Maxence Beauge !selection! (-1.5 sets) 10h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter !selection! (-1.5 sets) 13h34m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 09:25 GMT,In Progress Petr Vojtech - Peter Fajta !selection! (-1.5 sets) 16h34m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic !selection! (-3.5 games) 07h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 17:30 GMT Clara Tauson - Camila Giorgi !selection! (-3.5 games) 06h49m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina !selection! (-3.5 games) 15h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 12:30 GMT Daria Kasatkina - Jil Teichmann !selection! (-3.5 games) 37h19m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 15:30 GMT Beatriz Haddad Maia - Yulia Putintseva !selection! (-3.5 games) 33h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 14:00 GMT Emma Lene - Margaux Rouvroy !selection! (-3.5 games) 11h19m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:40 GMT Irina Maria Bara - Audrey Albie !selection! (-3.5 games) 38h04m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Rebecca Peterson - Liv Hovde !selection! (-3.5 games) 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 13:05 GMT Celine Naef - Yuriko Miyazaki !selection! (-3.5 games) 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Leyre Romero Gormaz - Ksenia Zaytseva !selection! (-3.5 games) 07h49m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Olivia Gadecki - Arina Rodionova !selection! (-3.5 games) 01h49m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Amarni Banks - Lesley Pattinama Kerkhove !selection! (-3.5 games) 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-10 09:00 GMT Fangzhou Liu - Lara Schmidt !selection! (-3.5 games) 01h04m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 18:00 GMT Holger Rune - Marc-Andrea Huesler !selection! to win match 33h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere !selection! to win match 10h19m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 15:00 GMT Borna Coric - Arthur Rinderknech !selection! to win match 30h19m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:00 GMT Maxime Cressy - Emil Ruusuvuori !selection! to win match 16h34m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:30 GMT Alejandro Davidovich Fokina - Quentin Halys !selection! to win match 13h34m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 14:30 GMT Lorenzo Sonego - Filip Krajinovic !selection! to win match 33h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 23:00 GMT Diego Sebastian Schwartzman - Juan Manuel Cerundolo !selection! to win match 50h27m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 19:00 GMT Guido Pella - Hugo Dellien !selection! to win match 03h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:00 GMT Cristian Garin - Joao Sousa !selection! to win match 10h19m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 18:30 GMT Dusan Lajovic - Albert Ramos-Vinolas !selection! to win match 50h57m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:30 GMT Federico Coria - Marco Cecchinato !selection! to win match 05h04m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 21:30 GMT Federico Delbonis - Francisco Cerundolo !selection! to win match 26h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera !selection! to win match 01h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock !selection! to win match 8765h30m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 02:30 GMT Oscar Otte - Marcos Giron !selection! to win match 03h49m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 19:30 GMT Jordan Thompson - Adrian Mannarino !selection! to win match 30h19m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 21:00 GMT John Isner - Daniel Altmaier !selection! to win match 10h19m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 18:00 GMT Emilio Gomez - Miomir Kecmanovic !selection! to win match 10h19m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 15:00 GMT Jeff Wolf - Frances Tiafoe !selection! to win match 01h49m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Joris De Loore - Denis Yevseyev !selection! to win match 13h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Cem Ilkel - Laurent Lokoli !selection! to win match 16h34m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 10:45 GMT,In Progress Jurij Rodionov - Zdenek Kolar !selection! to win match 37h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 10:30 GMT,In Progress Antoine Escoffier - Otto Virtanen !selection! to win match 30h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:00 GMT,In Progress Egor Gerasimov - Damir Dzumhur !selection! to win match 37h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:30 GMT Ricardas Berankis - Dennis Novak !selection! to win match 10h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 13:30 GMT Evan Furness - Ergi Kirkin !selection! to win match 33h49m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 17:00 GMT Liam Broady - Elias Ymer !selection! to win match 33h49m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT Stefano Travaglia - Oscar Jose Gutierrez !selection! to win match 37h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:00 GMT Alessandro Giannessi - Raul Brancaccio !selection! to win match 11h49m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT Ryan Peniston - Abedallah Shelbayh !selection! to win match 37h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Giovanni Fonio - Bu Yunchaokete !selection! to win match 37h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Matteo Gigante - Pablo Llamas Ruiz !selection! to win match 10h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Riccardo Bonadio - Francesco Maestrelli !selection! to win match 13h34m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 01:30 GMT Adam Walton - Naoki Nakagawa !selection! to win match 01h49m M25 Burnie ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Filip Cristian Jianu - Daniel Little !selection! to win match 16h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:00 GMT George Houghton - Daniel Cox !selection! to win match 12h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Henri Squire - Brandon Murphy !selection! to win match 13h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:00 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau !selection! to win match 10h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Aidan Mchugh - George Loffhagen !selection! to win match 13h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Patrick Brady - Hamish Stewart !selection! to win match 13h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Jules Marie - Harry Wendelken !selection! to win match 13h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Aziz Kijametovic - Oliver Crawford !selection! to win match 10h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:45 GMT Valentin Vacherot - Sergi Perez Contri !selection! to win match 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:00 GMT Pedro Araujo - Goncalo Falcao !selection! to win match 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Gabriele Piraino - Alvaro Peiro Serrano !selection! to win match 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:45 GMT Goncalo Oliveira - Federico Gaio !selection! to win match 51h42m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 10:30 GMT,In Progress Pedro Sousa - Gabriel Elicha Navas !selection! to win match 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Juan Bautista Otegui - Matej Vocel !selection! to win match 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Ryotaro Matsumura - Simon Beaupain !selection! to win match 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho !selection! to win match 51h42m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Sergio Redondo Pereira - Sebastian Fanselow !selection! to win match 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:15 GMT Michael Vrbensky - August Holmgren !selection! to win match 10h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:20 GMT Alberto Barroso Campos - Georgii Kravchenko !selection! to win match 10h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Omni Kumar - Hady Habib !selection! to win match 61h42m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri !selection! to win match 61h42m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT Moez Echargui - Robin Bertrand !selection! to win match 61h42m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Oleksandr Ovcharenko - Luca Castagnola !selection! to win match 53h12m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:20 GMT,In Progress Amr Asrawy - Pietro Marino !selection! to win match 53h12m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Neil Oberleitner - Mario Gonzalez Fernandez !selection! to win match 53h12m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:55 GMT,In Progress Hazem Naow - Aziz Dougaz !selection! to win match 61h42m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Dan Added - Arthur Bouquier !selection! to win match 37h19m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Manuel Mazza - Jakub Paul !selection! to win match 28h49m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:10 GMT,In Progress Yi Zhou - Nicolas Tepmahc !selection! to win match 61h42m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:20 GMT,In Progress Marc Ros Mesas - Andrea Picchione !selection! to win match 61h42m M15 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Jose Fco. Vidal Azorin - Tim Handel !selection! to win match 37h19m M15 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Federico Iannaccone - Noah Perfetti !selection! to win match 37h19m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts !selection! to win match 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno !selection! to win match 07h34m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Ignacio Monzon - Jacob Brumm !selection! to win match 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Toby Alex Kodat - Rei Sakamoto !selection! to win match 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Bruno Kuzuhara - Victor Lilov !selection! to win match 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Gabi Adrian Boitan - Federico Agustin Gomez !selection! to win match 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Maxime Mora - Mac Kiger !selection! to win match 12h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Jaycer Lyeons - Isaiah Strode !selection! to win match 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Nikolay Vylegzhanin - Romain Faucon !selection! to win match 10h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Paul Cayre - Louis Dussin !selection! to win match 10h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT Tristan Lamasine - Maxence Beauge !selection! to win match 10h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter !selection! to win match 13h34m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Kirill Kivattsev - Emilien Voisin !selection! to win match 37h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Tom Paris - Timo Legout !selection! to win match 10h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:00 GMT Andrea Guerrieri - Antoine Ghibaudo !selection! to win match 15h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Tibo Colson - Alexis Gautier !selection! to win match 28h49m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 09:30 GMT,In Progress Luca Fantini - Maks Lukman !selection! to win match 10h19m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 09:30 GMT,In Progress Boris Butulija - Leonardo Rossi !selection! to win match 19h34m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 09:25 GMT,In Progress Petr Vojtech - Peter Fajta !selection! to win match 16h34m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 10:40 GMT,In Progress Simone Roncalli - Boris Pokotilov !selection! to win match 16h34m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Madison Brengle - Donna Vekic Total games !selection! 21.5 10h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 17:30 GMT Clara Tauson - Camila Giorgi Total games !selection! 21.5 13h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 19:00 GMT Alison Van Uytvanck - Petra Martic Total games !selection! 21.5 37h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Anna-Lena Friedsam - Anhelina Kalinina Total games !selection! 21.5 15h34m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 13:00 GMT Dalma Galfi - Eva Lys Total games !selection! 21.5 37h19m Upper Austria Ladies Linz - Linz WTA
2023-02-09 12:30 GMT Daria Kasatkina - Jil Teichmann Total games !selection! 21.5 37h19m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Barbora Krejcikova - Liudmila Samsonova Total games !selection! 21.5 33h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 15:30 GMT Beatriz Haddad Maia - Yulia Putintseva Total games !selection! 21.5 33h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 14:00 GMT Karolina Pliskova - Elena Rybakina Total games !selection! 21.5 33h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-10 08:00 GMT Shelby Rogers - Belinda Bencic Total games !selection! 21.5 04h49m Mubadala Abu Dhabi Open - Abu Dhabi WTA
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Kathinka Von Deichmann - Eliz Maloney Total games !selection! 21.5 28h49m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 13:10 GMT Jessika Ponchet - Gaelle Desperrier Total games !selection! 21.5 12h34m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 14:00 GMT Emma Lene - Margaux Rouvroy Total games !selection! 21.5 09h19m W60 Grenoble ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Panna Udvardy - Arianne Hartono Total games !selection! 21.5 06h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sabine Lisicki - Ann Li Total games !selection! 21.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Petra Marcinko - Caroline Dolehide Total games !selection! 21.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Ashlyn Krueger - Hailey Baptiste Total games !selection! 21.5 9118h38m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 15:30 GMT Francesca Di Lorenzo - Maria Lourdes Carle Total games !selection! 21.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 17:00 GMT Sachia Vickery - Elizabeth Mandlik Total games !selection! 21.5 09h49m W60 Orlando ITF Women 25k+
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Ylena In-Albon - Anastasia Gasanova Total games !selection! 21.5 16h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Tara Wurth - Urszula Radwanska Total games !selection! 21.5 13h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 13:05 GMT Celine Naef - Yuriko Miyazaki Total games !selection! 21.5 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Leyre Romero Gormaz - Ksenia Zaytseva Total games !selection! 21.5 10h19m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Rina Saigo - Darja Semenistaja Total games !selection! 21.5 09h19m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 16:30 GMT Jana Kolodynska - Despina Papamichail Total games !selection! 21.5 198h32m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-09 18:00 GMT Lina Glushko - Justina Mikulskyte Total games !selection! 21.5 09h34m W40 Mexico City ITF Women 25k+
2023-02-10 00:00 GMT Olivia Gadecki - Arina Rodionova Total games !selection! 21.5 01h49m W25 Burnie ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Sonay Kartal - Rebecca Sramkova Total games !selection! 21.5 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:05 GMT Eden Silva - Maia Lumsden Total games !selection! 21.5 07h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Tereza Smitkova - Isabella Shinikova Total games !selection! 21.5 38h04m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 13:00 GMT Pemra Ozgen - Hanne Vandewinkel Total games !selection! 21.5 07h19m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Amarni Banks - Lesley Pattinama Kerkhove Total games !selection! 21.5 16h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 09:50 GMT,In Progress Chiraz Bechri - Gaia Parravicini Total games !selection! 21.5 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 10:15 GMT,In Progress Elena Karner - Kayo Nishimura Total games !selection! 21.5 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 23:00 GMT Diego Sebastian Schwartzman - Juan Manuel Cerundolo Total games !selection! 19.5 50h27m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 19:00 GMT Guido Pella - Hugo Dellien Total games !selection! 19.5 03h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:00 GMT Cristian Garin - Joao Sousa Total games !selection! 19.5 08h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 21:30 GMT Federico Delbonis - Francisco Cerundolo Total games !selection! 19.5 26h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera Total games !selection! 19.5 01h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock Total games !selection! 19.5 47h42m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 18:00 GMT Emilio Gomez - Miomir Kecmanovic Total games !selection! 19.5 07h19m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 13:00 GMT George Houghton - Daniel Cox Total games !selection! 19.5 11h49m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:00 GMT Sean Hodkin - Matteo Martineau Total games !selection! 19.5 09h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 13:45 GMT Valentin Vacherot - Sergi Perez Contri Total games !selection! 19.5 37h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Juan Bautista Otegui - Matej Vocel Total games !selection! 19.5 16h34m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Ryotaro Matsumura - Simon Beaupain Total games !selection! 19.5 04h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho Total games !selection! 19.5 51h42m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri Total games !selection! 19.5 56h11m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 12:35 GMT Moez Echargui - Robin Bertrand Total games !selection! 19.5 55h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Oleksandr Ovcharenko - Luca Castagnola Total games !selection! 19.5 52h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:20 GMT,In Progress Amr Asrawy - Pietro Marino Total games !selection! 19.5 52h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Neil Oberleitner - Mario Gonzalez Fernandez Total games !selection! 19.5 52h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:55 GMT,In Progress Hazem Naow - Aziz Dougaz Total games !selection! 19.5 55h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Dan Added - Arthur Bouquier Total games !selection! 19.5 32h34m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Manuel Mazza - Jakub Paul Total games !selection! 19.5 28h49m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts Total games !selection! 19.5 09h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno Total games !selection! 19.5 04h49m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Ignacio Monzon - Jacob Brumm Total games !selection! 19.5 09h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Toby Alex Kodat - Rei Sakamoto Total games !selection! 19.5 10h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Jaycer Lyeons - Isaiah Strode Total games !selection! 19.5 09h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Nikolay Vylegzhanin - Romain Faucon Total games !selection! 19.5 09h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Paul Cayre - Louis Dussin Total games !selection! 19.5 09h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT Tristan Lamasine - Maxence Beauge Total games !selection! 19.5 10h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 13:10 GMT Loann Massard - Jakob Schnaitter Total games !selection! 19.5 13h34m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:00 GMT Andrea Guerrieri - Antoine Ghibaudo Total games !selection! 19.5 04h34m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 09:30 GMT,In Progress Luca Fantini - Maks Lukman Total games !selection! 19.5 10h19m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 09:25 GMT,In Progress Petr Vojtech - Peter Fajta Total games !selection! 19.5 13h34m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Adrienn Nagy - Maria Bondarenko !selection! (-5.5 games) 13h34m W40 Porto ITF Women 25k+
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Marie Benoit - Viktoria Morvayova !selection! (-5.5 games) 09h34m W25 Bath ITF Women 25k+
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Marente Sijbesma - Anouck Vrancken Peeters !selection! (-5.5 games) 37h19m W15 Monastir ITF Women 15k
2023-02-09 13:00 GMT George Houghton - Daniel Cox Total games !selection! 18.5 09h19m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Imanol Lopez Morillo - Fabio Coelho Total games !selection! 18.5 51h42m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 12:50 GMT Aziz Ouakaa - Samuel Vincent Ruggeri Total games !selection! 18.5 56h11m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 11:35 GMT,In Progress Oleksandr Ovcharenko - Luca Castagnola Total games !selection! 18.5 52h57m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Francisco Comesana - Justin Roberts Total games !selection! 18.5 09h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Matthew Segura - Gonzalo Bueno Total games !selection! 18.5 03h04m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 16:30 GMT Toby Alex Kodat - Rei Sakamoto Total games !selection! 18.5 09h19m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 12:30 GMT Tristan Lamasine - Maxence Beauge Total games !selection! 18.5 09h49m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 18:00 GMT Holger Rune - Marc-Andrea Huesler Total games !selection! 22.5 33h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 19:30 GMT Nikoloz Basilashvili - Gregoire Barrere Total games !selection! 22.5 10h19m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 15:00 GMT Borna Coric - Arthur Rinderknech Total games !selection! 22.5 30h19m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:00 GMT Maxime Cressy - Emil Ruusuvuori Total games !selection! 22.5 16h34m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 13:30 GMT Alejandro Davidovich Fokina - Quentin Halys Total games !selection! 22.5 13h04m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 14:30 GMT Lorenzo Sonego - Filip Krajinovic Total games !selection! 22.5 33h49m Open Sud de France - Montpellier ATP
2023-02-09 23:00 GMT Diego Sebastian Schwartzman - Juan Manuel Cerundolo Total games !selection! 22.5 50h27m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 19:00 GMT Guido Pella - Hugo Dellien Total games !selection! 22.5 03h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:00 GMT Cristian Garin - Joao Sousa Total games !selection! 22.5 09h34m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 18:30 GMT Dusan Lajovic - Albert Ramos-Vinolas Total games !selection! 22.5 50h57m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 17:30 GMT Federico Coria - Marco Cecchinato Total games !selection! 22.5 05h04m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-09 21:30 GMT Federico Delbonis - Francisco Cerundolo Total games !selection! 22.5 26h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 13:00 GMT Sebastian Baez - Tomas Barrios Vera Total games !selection! 22.5 01h49m Cordoba Open - Cordoba ATP
2023-02-10 01:00 GMT Taylor Harry Fritz - Jack Sock Total games !selection! 22.5 8762h58m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 02:30 GMT Oscar Otte - Marcos Giron Total games !selection! 22.5 03h49m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 19:30 GMT Jordan Thompson - Adrian Mannarino Total games !selection! 22.5 26h49m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 21:00 GMT John Isner - Daniel Altmaier Total games !selection! 22.5 01h49m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 18:00 GMT Emilio Gomez - Miomir Kecmanovic Total games !selection! 22.5 07h19m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-10 15:00 GMT Jeff Wolf - Frances Tiafoe Total games !selection! 22.5 01h49m Dallas Open - Dallas ATP
2023-02-09 09:00 GMT,In Progress Cem Ilkel - Laurent Lokoli Total games !selection! 22.5 16h34m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 10:45 GMT,In Progress Jurij Rodionov - Zdenek Kolar Total games !selection! 22.5 37h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 10:30 GMT,In Progress Antoine Escoffier - Otto Virtanen Total games !selection! 22.5 30h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:00 GMT,In Progress Egor Gerasimov - Damir Dzumhur Total games !selection! 22.5 37h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 15:30 GMT Ricardas Berankis - Dennis Novak Total games !selection! 22.5 10h19m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 13:30 GMT Evan Furness - Ergi Kirkin Total games !selection! 22.5 33h49m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 17:00 GMT Liam Broady - Elias Ymer Total games !selection! 22.5 33h49m Vilnius Challenger ATP Challenger
2023-02-09 12:30 GMT Ryan Peniston - Abedallah Shelbayh Total games !selection! 22.5 37h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 11:00 GMT,In Progress Giovanni Fonio - Bu Yunchaokete Total games !selection! 22.5 37h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Matteo Gigante - Pablo Llamas Ruiz Total games !selection! 22.5 10h19m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-10 10:00 GMT Riccardo Bonadio - Francesco Maestrelli Total games !selection! 22.5 13h34m Tenerife 3 Challenger ATP Challenger
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Aidan Mchugh - George Loffhagen Total games !selection! 22.5 13h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 11:30 GMT,In Progress Patrick Brady - Hamish Stewart Total games !selection! 22.5 13h34m M25 Bath ITF Men
2023-02-09 12:45 GMT Goncalo Oliveira - Federico Gaio Total games !selection! 22.5 51h42m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:15 GMT Michael Vrbensky - August Holmgren Total games !selection! 22.5 10h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 14:20 GMT Alberto Barroso Campos - Georgii Kravchenko Total games !selection! 22.5 09h19m M25 Vila Real de Santo Antonio ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Neil Oberleitner - Mario Gonzalez Fernandez Total games !selection! 22.5 37h34m M25 Monastir ITF Men
2023-02-09 10:55 GMT,In Progress Hazem Naow - Aziz Dougaz Total games !selection! 22.5 23h34m M25 Monastir ITF Men
2023-02-10 09:00 GMT Jose Fco. Vidal Azorin - Tim Handel Total games !selection! 22.5 32h19m M15 Monastir ITF Men
2023-02-09 15:00 GMT Gabi Adrian Boitan - Federico Agustin Gomez Total games !selection! 22.5 04h49m M15 Palm Coast ITF Men
2023-02-09 10:00 GMT,In Progress Kirill Kivattsev - Emilien Voisin Total games !selection! 22.5 34h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:40 GMT Tom Paris - Timo Legout Total games !selection! 22.5 09h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 14:00 GMT Andrea Guerrieri - Antoine Ghibaudo Total games !selection! 22.5 15h19m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 11:40 GMT,In Progress Tibo Colson - Alexis Gautier Total games !selection! 22.5 28h49m M15 Grenoble ITF Men
2023-02-09 09:30 GMT,In Progress Boris Butulija - Leonardo Rossi Total games !selection! 22.5 19h34m M15 Sharm ElSheikh ITF Men
Poslední aktualizace: 2023-02-09 11:05:53 UTC

tenisových předpovědi – Tipy pro sázení na tenis a dnešní doporučení předpovědí stránka nápovědy: výše uvedená tabulka zobrazuje dnešní a nadcházející tenisové zápasy, a také tipy pro tyto zápasy. Nejdůležitějším sloupcem je Pravděpodobnost: ukazuje pravděpodobnost tipů pro sázení na tenis: čím vyšší pravděpodobnost, tím vyšší šance, že daná předpověď bude úspěšná. Pokud potřebujete více informací, abyste rozuměli tenisovým předpovědím, pak prosím přejděte na domovskou stránku, kde můžete najít více detailů a tipů pro sázení. Podívejte se také na zpětný test modelu tenisových předpovědí , abyste viděli, jak tento model funguje s historickými daty.